SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 244: Jorge Masvidal vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ten cały pas baddest madafaka to pas o "mam ból dupy bo przeciwnicy chcą mnie obalać" Z tymże Nejt może coś w tej kwestii zmienił


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-10-24 17:19:52

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Kevork Djansezian/Zuffa LLC/Zuffa LLC

Nate Diaz wypada z walki przeciwko Jorge Masvidalowi na UFC 244!

Nie dojdzie do niezwykle wyczekiwanego starcia w kategorii półśredniej.

Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Nate Diaz (20-11, 15-9 w UFC, #6 w rankingu UFC), jego pojedynek z Jorge Masvidalem (34-13, 11-6 w UFC, #3 w rankingu UFC) nie odbędzie się ze względu na wykryte przez USADA „podwyższone poziomy”. Wskazuje to oczywiście na oblane testy antydopingowe przez zawodnika ze Stockton.
https://twitter.com/NateDiaz209/status/1187483429803196416



Sam zainteresowany jest pewien swojej niewinności.

W obliczu takiej sytuacji organizacja UFC musi znaleźć zastępstwo, media donoszą, że najprawdopodobniej będzie nim Leon Edwards (18-3, 10-2 w UFC, #4 w rankingu UFC), który miał być przygotowany na wypadek gdyby któryś z bohaterów walki wieczoru UFC 244 musiał się wycofać. Chęć stoczenia pojedynku z Masvidalem zgłosił także m.in. Rafael dos Anjos (29-12, 18-10 w UFC, #5 w rankingu UFC).

Kurde, dlaczego? Tak czekałem na tę walkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Nate Diaz Instagram

Testy Nate’a Diaza wykazały obecność SARM, ale Diaz póki co nie został zawieszony przed UFC 244

Nate Diaz nie został tymczasowo zawieszony przez USADA za pozytywne wyniki testów antydopingowych przed planowaną walką na UFC 244.

Nate Diaz wydał oświadczenie w czwartek, w którym stwierdził, że UFC poinformował go o „podwyższonym poziomie” pewnej substancji wykrytej w jego organizmie, która początkowo nie była ujawniona. Zawodnik ze Stockton jest znany z tego, że krytycznie wypowiadał się w kwestii dopingu i wydawał się być mocno zdenerwowany tym, że miałby kiedykolwiek uzyskać niekorzystny wynik testu.

Diaz nie wspomniał o substancji w swoim długim oświadczeniu, ale ESPN donosi, że test dał wynik pozytywny na „śladowe ilości zabronionego selektywnego modułu receptora androgenowego (SARM)”.

Oto, co USADA ma do powiedzenia na temat SARM, które są zakazane przez WADA od 2008 roku:

USADA
„SARM’y mają potencjał, aby być niewłaściwie wykorzystane do zwiększenia wydajności w sporcie ze względu na ich właściwości anaboliczne, jak również zdolność do stymulowania receptorów androgenowych w mięśniach i kościach. Obecnie są one zakazane – znajdują się w kategorii „inne środki anaboliczne” w sekcji S1.2 listy substancji zabronionych Światowej Agencji Antydopingowej (WADA Prohibited List). Niektóre przykłady SARM’y to Ostarine i Andarine”.


Warto zauważyć, że gdyby pochodziło to od Ostarine, wielu zawodników w tym Sean O’Malley otrzymało ostatecznie obniżone wyroki zawieszenia, ponieważ wyniki były powiązane z zanieczyszczonymi suplementami. Diazowi jednak stanowczo nie podoba się pomysł, że mogło to pochodzić z zanieczyszczonego suplementu, ponieważ mówi, że stosuje tylko „Whole Food lub naturalne suplementy diety” i nawet nie je mięsa.

W raporcie stwierdza się również, że Diaz nie został tymczasowo zawieszony przed UFC 244, więc walka z Jorge Masvidalem jest nadal oficjalna i aktualna. Diaz, mimo że chce rywalizować, stwierdził, że nie ma zamiaru walczyć „dopóki UFC, USADA lub ktokolwiek inny, kto KUR***KO sobie ze mną pogrywa, nie wyjaśni tego”.

Być może jest jeszcze szansa na to, aby pojedynek Nate’a Diaza z Jorge Masvidalem odbył się na gali UFC 244. Jest to mocno oczekiwana walka, która zapowiadała się na znakomite widowisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC

Reakcje Jorge Masvidala i innych zawodników na rewelacje dotyczące Nate’a Diaza

Pomimo doniesień o naruszeniu przez Nate’a Diaza polityki antydopingowej i możliwym wycofaniu go z nowojorskiej gali, Jorge Masvidal jest przekonany, że jego walka Diazem odbędzie się w przyszły weekend na UFC 244.

Jorge Masvidal stanął po stronie Nate’a Diaza w świetle niedawnego oświadczenia Stocktończyka, że jego testy antydopingowe dały pozytywny wynik na obecność zakazanych substancji.

Masvidal nazwał Diaza „jednym z najczystszych sk***ieli” i powiedział, że jest pewien, że ich walka na UFC 244 odbędzie się zgodnie z planem.

„Nie jesteś największym sk***ielem w grze, ja nim jestem, ale jesteś jednym z najczystszych sk***ieli, Nate. Do zobaczenia 2 listopada. Wiem, że twoje imię jest czyste. Nie potrzebuję USADA, żeby mi opowiadali takie g****!”
https://twitter.com/GamebredFighter/status/1187495075540013056

Nate Diaz powiedział, że oblał testy uzyskując „podwyższony poziom” SARM, który „może” być wynikiem skażonego suplementu. Diaz stwierdził jednak, że nie ma mowy o zanieczyszczonych suplementach, ponieważ korzysta z naturalnych suplementów i nie je mięsa. Powiedział też, że spodziewa się odwołania walki i nie zamierza walczyć dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona.

Sprawa jest rozwojowa, więc sporo może się jeszcze zmienić. Tymczasem swoje opinie na te rewelacje wyrazili inni zawodnicy.

Jon Jones
„Niewielu ludzi na świecie wie, co teraz czujesz, ja wiem. Trzymaj głowę wysoko, człowieku. Wiedziałem, że jestem niewinny i byłem gotów wydać setki tysięcy dolarów i niezliczone godziny z naukowcami i prawnikami, aby to udowodnić.

Wiem, że czujesz się, jakby ktoś cię wrobił, dokładnie tak się czułem. Czasami będziesz czuł, że znajdujesz się w beznadziejnej sytuacji, ale może tak nie jest, nie możesz się poddać i nic nie robić. To inny rodzaj walki, jesteś to winien swoim fanom, by z tym walczyć”.

https://twitter.com/JonnyBones/status/1187511890995318784
https://twitter.com/JonnyBones/status/1187513060149223424

Conor McGregor (tweety zostały szybko skasowane)

Conor McGregor
„Jest w tej grze tylko jeden Wielki Sk***iel skaczący między dywizjami, między sportami, najeżdżający inne kraje, popijający whiskey irlandzki zwierzak, który pisze w tym momencie tego tweeta. Prosto z prezydenckiego apartamentu w Ritz Carlton w Moskwie. Do zobaczenia wkrótce.

Gil. Jake. Nate

Zubiara. Islam. Khabib”



Dustin Poirier
„Tyle gadania o sterydach. Je**c cię Nate.

Walkę ze mną też zawaliłeś. Ty suko, fałszywy gangster.”

https://twitter.com/DustinPoirier/status/1187541924938473472
https://twitter.com/DustinPoirier/status/1187542081700540417

John Kavanagh
„No cóż, fabuła się zagęszcza, co?”

https://twitter.com/John_Kavanagh/status/1187496590354931712

Kamaru Usman
„Będę walczył w listopadzie i w grudniu. Oto, co robi BMF (największy sk***iel). Chodźcie mnie obejrzeć!”

https://twitter.com/USMAN84kg/status/1187496501850890241

Dillon Danis
„Kiedy Nate Diaz mówił, że wszyscy są na sterydach, mówił również o sobie.”

https://twitter.com/dillondanis/status/1187486770029649922


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-10-25 13:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba nie pamiętają jak JDS niby był na koksie a okazało się że miał zanieczyszczone suplementy. Nie wierzę że taki buntownik jak Nate by kłamał i że wkrótce sprawa się wyjaśni

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oby wyjaśniło się na korzyść Diaza i niech ta walka się odbędzie bo szkoda byłoby takiego pojedynku, a po drugie, jak teraz Diaz nie zawalczy, to nie wiem kiedy zobaczymy go znowu w akcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Walka się odbędzie. Wyjaśniło się że to przez jakieś tam multi witaminy plus że tego czegoś "sterydowatego" było tam za mało żeby dać pożądany efekt dla prawdziwych koksiarzy
https://www.mmafighting.com/2019/10/26/20933272/nate-diaz-exonerated-by-usada-cleared-to-compete-at-ufc-244 
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
No i gitara, że wyszło co i jak i z korzyścią dla Diaza. Taka wpadka na "soku" jakoś mi nie pasowała do Nate'a. Prędzej coś związanego z zielskiem bo lubi sobie zajarać, ale po tych wszystkich jego tekstach o tym, że inni biorą koks, to taka obłuda mi do niego nie pasuje.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-10-27 22:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Cała gala już od prelimsów z espn 2 jest dobra

Debiut Tilla w średniej, Corey Anderson vs ten szalony Walker, powrót Kevina Lee do lekkiej... a przeciwnik Lee to chyba gość który ma dobre zapasy, z tego co słyszałem


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-10-28 16:15:49

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Odliczanie do UFC 244: Masvidal vs Diaz

Po sporym zamieszaniu związanym z wynikami testów antydopingowych Nate’a Diaza i groźbie odwołania jego pojedynku z Jorge Masvidalem na gali UFC 244, wszystko wróciło do normy i walka w wadze półśredniej o tytuł BMF odbędzie się zgodnie z planem. W związku z tym UFC wypuściło kolejny odcinek z serii „Odliczanie do…”

Stawką walki wieczoru na UFC 244 będzie tytuł BMF – „Największego Sk***iela” w MMA – o który zawalczą 2 listopada Madison Square Garden Jorge Masvidal i Nate Diaz.

Nate Diaz (20-11) wrócił do Oktagonu po trzyletniej przerwie w sierpniu na gali UFC 241 na której pokonał przez jednogłośną decyzję Anthony’ego Pettisa. Nate jest jedną z najciekawszych postaci w MMA i jego pojedynki zawsze wywołują ogromne emocje i przyciągają wielu widzów.

Jorge Masvidal (34-13) jest aktualnie jednym z najpopularniejszych zawodników w UFC dzięki dwóm efektownym zwycięstwom. Najpierw znokautował w drugiej rundzie Darrena Tilla, a następnie sprawił nokaut Benowi Askrenowi w zaledwie 5 sekund na UFC 239 ustanawiając najszybszy nokaut w historii UFC.

Pojedynkiem co-main event na UFC 244 będzie również ciekawa walka w wadze średniej w której zmierzą się Kelvin Gastelum i debiutujący w tej dywizji Darren Till.





oraz



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Naprawdę nie muszę z nim walczyć” – Daniel Cormier ustala warunki trylogii z Jonem Jonesem

Następny temat

Claressa Shields coraz poważniej rozważa dołączenie do UFC i walkę z Amandą Nunes

WHEY premium