SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 244: Jorge Masvidal vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Krzysztof Jotko wypada z UFC 244

Krzysztof Jotko musiał wycofać się z gali UFC 244, która odbędzie się 2 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Krzysztof Jotko (21-4 MMA, 8-4 UFC) miał zmierzyć się z Edmenem Shahbazyanem (10-0 MMA, 3-0 UFC), ale teraz rywalem niepokonanego Amerykanina będzie Brad Tavares (17-5 MMA, 12-5 UFC), który pierwotnie miał zmierzyć się z Ianem Heinishem na UFC Fight Night 162, ale Heinish również doznał kontuzji.

Powodem wycofania się Polaka była kontuzja i operacja więzadła barku oraz naderwanego bicepsa. Krzysztof Jotko umieścił w mediach społecznościowych wpis w którym poinformował o zaistniałej sytuacji i że powróci do rywalizacji w 2020 roku.

Krzysztof Jotko
"W piątek przeszedłem operacje naderwanego wiązadła z przodu z tylu barku , czyszczenie stawu barkowego a również rozszarpanego bicepsa ….
Do zobaczenia w nowym Roku!!!"




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Oby po rekonwalescencji wrócił na właściwe tory, bo było bardzo fajnie i się coś zacięło...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Masvidal na spokojnie, Nate ma znowu trochę hypu za sobą, ale koniec końców jest średniakiem z rekordem 20-11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Obaj mają trochę porażek ale te ich porażki to w 99% przez decyzje a nie "prawdziwe" przegrane, są bardzo trudni do skończenia przed czasem


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-10-03 16:30:24

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

mmajunkie.usatoday.com

Kevin Lee krytykuje pomysł utworzenie tytułu BMF, Jorge Masvidal odpowiada

Kevinowi Lee najwyraźniej nie przypadł do gustu pomysł zorganizowania pojedynku o tytuł BMF, który będzie stawką walki Jorge Masvidala i Nate’a Diaza w głównym starciu wieczoru gali UFC 244.

Kevin Lee w wywiadzie dla MMAJunkie.com skrytykował ten nowopowstały, jednorazowy tytuł „Największego Sku***la” w MMA. Na początku jednak, Lee odniósł się do kwestii swojego powrotu do kategorii lekkiej po nieudanym występie w dywizji półśredniej.

Kevin Lee
„Wpłynęło na to wiele czynników. Dywizja lekka zaczęła nabierać o wiele większego rozmachu, zwłaszcza po tym, jak Khabib Nurmagomedov pokonał Dustina Poirier w sposób, w jaki to zrobił, a oprócz tego jest jeszcze wiele innych ruchomych kwestii.”


Następnie przeszedł do krytyki utworzenia tytułu BMF oraz zawodników, którzy o niego zawalczą:

Kevin Lee
„Waga półśrednia przechodzi stagnację. Teraz tworzą ten nowy tytuł o który zawalczą Masvidal i Diaz. To trochę jak walka małych chłopów o tytuł”.


Jorge Masvidal nie czekał długo z odpowiedzią na komentarz Kevina Lee. Choć Gamebred twierdzi, że generalnie woli ignorować swoich hejterów, to jednak nie mógł pozwolić, by komentarz Lee pozostał bez odpowiedzi.

Jorge Masvidal
„Zazwyczaj nie zwracam się do moich hejterów, ale do tego wpływowego influencera na Instagramie, który nie potrafił ciąć (wagi) powiem tylko, ZAMKNIJ SIĘ K**A. Nie podoba ci się to? Przyjdź do mnie #fruitloops”

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1179451350264041472

Kevin Lee w swojej kolejnej walce, która odbędzie się również na UFC 244, zmierzy się z Gregorem Gillespie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Puar
Obaj mają trochę porażek ale te ich porażki to w 99% przez decyzje a nie "prawdziwe" przegrane, są bardzo trudni do skończenia przed czasem






W przypadku Masvidala to prawda, bo większość jego przegranych to SD, gdzie wynik mógł iść w dwie strony, za to Diaz przegrywa z każdym czołowym zawodnikiem przez całkowitą dominację. Rory, Benson, RDA, Thomson, każdy z nich go zniszczył, Conor pokazał przepaść między ich umiejętnościami, dopóki miał cardio to go dosłownie niszczył. Diaz wymęcza wygrane, zbierając wszystko na łeb do momentu w którym jego przeciwnik nie ma siły go dalej bić, Pettis też dobrze sobie radził zanim złamał nogę i dał się obalić. Masvidal jest większy od Conora, mocniejszy cios i dużo lepsze cardio, o ile Diaz nie wyciągnie jakiegoś magicznego poddania to zostanie zdeklasowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Kamaru Usman Instagram

Kamaru Usman krytycznie o pojedynku Jorge Masvidala z Nate’em Diazem o tytuł BMF

Wielu fanów MMA oraz zawodników z niecierpliwością oczekuje nadchodzącej walki o tytuł „BMF” pomiędzy Jorge Masvidalem i Nate’em Diazem na UFC 244. Walka ta ma wyłonić „największego skur*iela” w MMA, ale mistrz wagi półśredniej Kamaru Usman uważa, że to żart.

Rozmawiając w mediami przed swoją pierwszą w obroną tytułu na UFC 245, Nigeryjski Koszmar skrytykował zarówno Diaza, jak i Masvidala za obwoływanie się największymi sku**ami mając łącznie 20 (w rzeczywistości 24) przegrane walki w swoich rekordach. Usman powiedział, że żaden z nich nie zasługuje na tytuł „największego sku*wiela UFC”.

Kamaru Usman
„Popełnili gafę zestawiając moją walę w MSG. Musieli coś stworzyć w zamian za to. Łącznie mają 20 porażek. Macie 20 przegranych? Siadajcie na dupie. Nie jesteście największymi skur*ielami”

https://twitter.com/marc_raimondi/status/1181662459062444032

Masvidal będzie walczył z Diazem o tytuł BMF na UFC 244 zaplanowanej na 2 listopada, a Usman będzie bronił swojego tytułu w wadze półśredniej 14 grudnia, przeciwko byłemu tymczasowemu mistrzowi Colby’emu Covingtonowi na UFC 245 w Las Vegas. Obie walki są dużymi wydarzeniami, ale pojedynek Masvidal vs. Diaz może być jedną z największych, jeśli nie największą walką tego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tyxx
Puar
Obaj mają trochę porażek ale te ich porażki to w 99% przez decyzje a nie "prawdziwe" przegrane, są bardzo trudni do skończenia przed czasem






W przypadku Masvidala to prawda, bo większość jego przegranych to SD, gdzie wynik mógł iść w dwie strony, za to Diaz przegrywa z każdym czołowym zawodnikiem przez całkowitą dominację. Rory, Benson, RDA, Thomson, każdy z nich go zniszczył, Conor pokazał przepaść między ich umiejętnościami, dopóki miał cardio to go dosłownie niszczył. Diaz wymęcza wygrane, zbierając wszystko na łeb do momentu w którym jego przeciwnik nie ma siły go dalej bić, Pettis też dobrze sobie radził zanim złamał nogę i dał się obalić. Masvidal jest większy od Conora, mocniejszy cios i dużo lepsze cardio, o ile Diaz nie wyciągnie jakiegoś magicznego poddania to zostanie zdeklasowany.


Jedynie Conor i Thomson byli w stanie prowadzić z Natem walkę w stójce, plus Conor tak niszczył Nate'a że ciągle oglądał się na zegar z myślą "kiedy to się skończy"

Masvidal może się okazać tym który skruszy betonową szczękę Nate'a ręką, ale nie robiłbym z Diaza jakiegoś leszcza. Tak na prawdę tylko zapaśnicy/ci którzy chcieli go obalać, to wyraźnie z nim wygrywali (oczywiście nie licząc Thomsona) a i tak nie dawali rady go skończyć


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-10-12 23:49:54

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC

Jorge Masvidal jest otwarty na pojedynek rewanżowy z Benem Askrenem pod pewnym warunkiem

Jorge Masvidal i Ben Askren walczyli na UFC 239 w bardzo oczekiwanej walce, jednak starcie trwało tylko pięć sekund, gdy Masvidal trafił Askrena latającym kolanem, które znokautowało Askrena i sprawiło mu pierwszą porażkę w zawodowej karierze.

Walka skończyła się szybciej niż się zaczęła i teraz Ben Askren ma nadzieję, że dojdzie do rewanżu między nim, a Jorge Masvidalem.

Ben Askren
„To byłoby naprawdę miłe. Jeszcze raz zobaczymy, dokąd zmierza dywizja i gdzie ja się znajdę, ale mam taką nadzieję” – powiedział Askren w rozmowie z MMAFighting.com.

„Powiedziałem wyraźnie, że chcę wrócić i sprawdzić, czy jestem najlepszy na świecie. W ciągu tych pięciu sekund nie dowiedzieliśmy się o tym. Dowiedzieliśmy się, że Jorge ma fantastyczne kolano i że nie jestem niepokonany, ale nie dowiedzieliśmy się wiele więcej.

Myślę, że mogę się od tego szybko odbić i mam nadzieję, że tak się stanie”.


Te słowa Askrena dotarły do Jorge Masvidala, który jak się okazuje jest otwarty na pojedynek rewanżowy, ale nie od razu. Gamebred uważa, że Funky musi najpierw wygrać kilka walk.

Jorge Masvidal
„Zdobądź kilka zwycięstw i możemy to zrobić #supernecessary”

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1183860729415438342

Chociaż Jorge Masvidal jest otwarty na rewanż, ale dopiero po tym, jak Ben Askren wygra kilka walk, korzystając z okazji, Funky postanowił odpowiedzieć uszczypliwym komentarzem.

Ben Askren
„Widzę, że doceniasz, że dzięki mnie jesteś sławny. Cała przyjemność po mojej stronie, frajerze.”

https://twitter.com/Benaskren/status/1183863606087168001

Ben Askren zawalczy po raz pierwszy od czasu tamtej porażki na gali UFC Fight Night 162 zaplanowanej na 26 października w Singapurze. Zmierzy się ze specjalistą od jiu-jitsu, Demianem Maia, w bardzo interesującej walce dwóch znakomitych grapplerów. Jeśli Askren wygra, wierzy, że od walki o tytuł dzielą go jedno lub dwa zwycięstwa. Jednak według Masvidala, jedna lub dwie kolejne wygrane mogłyby dać mu rewanż, a nie walkę o pas, chyba że Gamebred będzie wtedy mistrzem.

Tymczasem Jorge Masvidal jest zestawiony w walce wieczoru gali UFC 244 przeciwko Nate’owi Diazowi o tytuł BMF. Jest to walka, na którą wielu fanów czeka z niecierpliwością i pojedynek do którego dojdzie dzięki dwóm poprzednim zwycięstwom Masvidala. Przed nokautem na Askrenie, w marcu w Anglii Jorge znokautował Darrena Tilla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

manforhimself.com

Conor McGregor twierdzi, że jest autorem projektu pasa BMF i że jego posiadacz będzie na jego celowniku

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor twierdzi, że „podpisał się pod projektem” nowego pasa BMF (Baddest MotherF**er), który będzie trofeum walki wieczoru gali UFC 244.

Tytuł ten zostanie przyznany zwycięzcy pojedynku, w którym zmierzą się dwaj zawodnicy wagi półśredniej Jorge Masvidal i Nate Diaz.

Rozmawiając na spotkaniu sponsorskim w Kijowie na Ukrainie, McGregor ujawnił, że nie tylko widział pas BMF, ale również pomógł w jego zaprojektowaniu.

Conor McGregor
„Zaprojektowałem ten pas „Bad Motherf***er’a”. Właściwie to zaprojektowałem go. Podpisałem się pod projektem, w jaki sposób stworzą ten pas”.


Irlandczyk kontynuował:

Conor McGregor
„Więc z całą pewnością pas został urzeczywistniony, powołany do życia dzięki mnie: prawdziwego skur**la. Z pewnością jeden z tych facetów jest na moim radarze”.


To, czy Conor McGregor rzeczywiście brał udział w projektowaniu pasa BMF jest na chwilę obecną niewiadomą poza tym, co powiedział on sam. Być może jest to zwykła zagrywka mająca na celu wywołanie szumu wokół jego osoby oraz sprowokowanie Jorge Masvidala i Nate’a Diaza.

Póki co, wciąż nie ma oficjalnej zapowiedzi kolejnej walki Irlandczyka, ale Conor McGregor zorganizuje w czwartek konferencję prasową w Moskwie na której być może ogłosi datę swojego powrotu do Oktagonu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Naprawdę nie muszę z nim walczyć” – Daniel Cormier ustala warunki trylogii z Jonem Jonesem

Następny temat

Claressa Shields coraz poważniej rozważa dołączenie do UFC i walkę z Amandą Nunes

WHEY premium