SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 235 Jones vs Smith & Woodley vs Usman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Anthony Smith widzi wiele sposobów na pokonanie Jona Jonesa i nie martwi go pozycja underdoga

Anthony Smith nie przejmuje się pozycją underdoga w pojedynku z mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem na gali UFC 235 i uważa, że jest wiele sposobów na pokonanie mistrza.

Przez znaczną większość społeczności MMA oraz bukmacherów, Anthony Smith jest określany mianem underdoga w nadchodzącym pojedynku o pas wagi półciężkiej z Jonem Jonesem.. Są jednak tacy, którzy twierdzą, że Smith stanowi spore zagrożenie dla Jonesa i może sprawić niespodziankę pokonując go.

Kiedy jednak Lwie Scerce patrzy na Bones’a, nie widzi niepokonanego wojownika, który jest tak postrzegany przez wiele osób. Według Smitha, jest on osobą, którą można pokonać na wiele sposobów.

Anthony Smith
„Uwielbiam być underdogiem. Kocham to. Nie ma stresu w przeciwieństwie do Jona, który odczuwa cały ten stres. Jeśli chce nadal przedstawiać mnie jako osobę, która nie powinna tutaj być lub że jest o wiele lepsza niż ja, to po prostu wywiera presję na samego siebie, ponieważ zobacz, co musisz teraz zrobić. Przed tą walką nie mów czegoś, czemu nie będziesz mógł sprostać, gdy nie będzie ona szła po twojej myśli.

Widzę wiele sposobów na pokonanie Jona. Nie rozumiem tego, gdy ludzie widzą w nim niepokonanego super bohatera. Nie rozumiem tego, po prostu widzę kolejnego człowieka i tak właśnie atakujemy go z moim zespołem. To jest po prostu kolejne ciało przede mną, a ja muszę przejść przez to ciało i to tyle.”


Anthony Smith skomentował również liczne testy antydopingowe Jonesa przeprowadzane przez USADA i najwyraźniej nie martwi się o to, co mistrz ma w swoim organizmie.

Anthony Smith
„Nie chcę, aby wszystko to koncentrowało się na użyciu sterydów przez Jona Jonesa, ponieważ ostatecznie i tak nie zmienia to faktu, że walczymy. Mógłbym tu usiąść i wymyślić kilka wymówek na wypadek, gdybym przegrał, ale nie robię tego, ponieważ nie planuję przegrać. Ja tego nie robię. Skupiam się na Jonie Jonesie jako zawodniku. Nie interesuje mnie jego życie osobiste, nie zależy mi na tym, co robi w wolnym czasie i nie zależy mi na tym, co wkłada do swojego organizmu. Dosłownie mam to w dupie. Chcę tylko walczyć z ciałem przed sobą i chcę zdobyć jego pozycję. Nie zależy mi na Jonie Jonesie. Chcę jego tytułu i chcę wszystkiego, co on ma teraz i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby tam dotrzeć.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed Zabitem duży test, bo dotąd walczył z bumami, a teraz Jeremy. Olbrzymi przeskok. Askren vs Lawler - chciałbym, żeby Lawler wygrał. Nie widziałem żadnej walki Askrena, więc nie wiem. Chciałbym, żeby Kamaru Usman wygrał. JJ powinien na luzie sobie poradzić. Nie wiadomo czy skończy go wcześniej czy będzie walczył bezpiecznie tak jak z OSP czy Teixeirą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
War RUTHLESS !!!!



War Stephens!



Zmieniony przez - grind w dniu 3/2/2019 7:44:39 PM
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jakby ktoś się pytał to na sławnej stronie na "V" już leci

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie spodziewałem się że Diego go skończy

I że rozegra taktycznie


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-03-03 02:42:14

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Walker bez niespodzianek. Teraz chyba dostanie kogoś z czołówki?
Niezłe kolano ale kontuzjował się celebrując zwycięstwo xd


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-03-03 03:16:52

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Nieźle Walker, z Coreyem bym go zobaczył, ciekawi mnie czy ma dobre TDD

Nie widziałem pierwszej rundy ale trzecia dla Stephensa, na Aldo jeszcze za wcześnie.


Zmieniony przez - Revek w dniu 2019-03-03 03:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie mam respektu do ludzi tnacych w ch** i walczacych z undersized oponentami. Stephens byl jedynie 15 w rankingu a I tak nie byl w stanie go skonczyc, dostanie solidnych z top 10 i sie skonczy hypetrain. Na szczescie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Moicano może przeskoczy, wyżej nie

ale bitka, ale czaił się od początku na tego overhanda



Zmieniony przez - Revek w dniu 2019-03-03 04:23:43

Zmieniony przez - Revek w dniu 2019-03-03 04:25:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Co to będzie teraz
to ja nie umiem przewidzieć


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-03-03 05:09:06

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i k1

Następny temat

Kron Gracie w UFC?!

WHEY premium