SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

UFC 235 Jones vs Smith & Woodley vs Usman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2019 Napisanych postów 6411 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105645
Tyxx
Bardzo mnie ciekawi ta walka, Askren jest dobry i jego miejsce jest w ufc, ale półśrednia jest naprawdę mocna i czołowi zawodnicy to zapaśnicy. Jego styl jest podobny do Khabiba, tylko że nawet Khabib był zmuszony do przewalczenia pełnych rund z wysokiej klasy strikerami Al, Conor, i tak jak Puar napisał Khabib rozwinął stójkę i jest ona na przyzwoitym poziomie. Ben jest trochę jednowymiarowy, ma drewnianą stójkę, nie ma ciosu i szybkości, jeżeli nie będzie w stanie przenieść walki do parteru to będzie miał problem. Lawler ma dobre TDD, jest ciężki do utrzymania w parterze i zawsze jest dobrze przygotowany. Zawsze dobrze sobie radził z zapaśnikami: Koscheck, Hendricks i Rory.

Jesli Ben zrobi z Lawlerem to co w wielku swych walkach na poczatku, czyli szarza z sygnalizowanym ciosem, to pojdzie spac.
Zapasniczo moze nie odstawacod Kabiba wiele,albo w ogole, natomist w stojce by go Kabib znokautowal raz dwa. Dlatego mnie w ogole nie zdziwi, jezeli Ruthless go polozy do spania, albo skonczy przez TKO. On jest dobry, wiele walk za soba, ale moim skromnym zdaniem Robbie leje wszystkich jego rywali w 1-2 rundy. Niektorzy szepcza, ze Dana celowo dal mu Lawlera, bo go nie lubi i mysli, ze go Robbie zleje jak psa. Cos w tym jest, Dana jest msciwy, a panowie nigdy sie nie lubieli. JEstem bardzo ciekaw walki, przeczuwam upset.
Tymczasem kazdy mowi o tym a jak widzicie szanse Smitha z JJ?
1

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2448 Napisanych postów 13401 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 284444

mmania.com

Michael Chiesa typuje zwycięstwo Woodleya na UFC 235, ma zamiar wrócić do oktagonu w I połowie roku

Maverick o mistrzowskim pojedynku, przerwie w startach i sytuacji w kategorii półśredniej.

Michael Chiesa (15-4, 9-4 w UFC) nie walczy na UFC 234, ale jest w Australii wspomagając klubowego kolegę – Austina Arnetta (16-5, 1-2 w UFC). Amerykanin świetnie czuje się w Australii a w rozmowie z portalem sherdog zapewniał, że nie zamierza wracać do kategorii lekkiej, cieszy się z ostatniej wygranej i planuje powrócić do klatki w maju lub czerwcu.

Michael Chiesa
Dywizja półśrednia jest moim domem, nie ma możliwości żebym wrócił do lekkiej. Wiedziałem, że czas przejścia nadchodzi i wiedziałem, że to nastąpi po walce z Pettisem. Ale tak naprawdę myślałem, że muszę wygrać tę walkę i później przejść wyżej. Wiele osoby wykonuje taki ruch po przegranej, ale w sporcie rzeczy nie zawsze idą z planem. Po prostu dobrze jest wykonać taki ruch, z początku było trochę przerażająco, bo to nowe terytorium. Ale cieszę się, że tak się stało.

Myślę, że zobaczycie mnie w okolicach maja lub czerwca. Doznałem lekkiej kontuzji z walki z Conditem, nie chce mówić o tym zbyt wiele, ale powinienem wrócić w okolicach maja lub czerwca.

Zdaniem Michaela sytuacja w kategorii półśredniej jest bardziej klarowna niż w limicie 155 funtów.

Michael Chiesa
Jest wiele zmiennych, ale nadal uważam, że tutaj jest to bardziej jasne niż w lekkiej. Teraz Nurmagomedov udzielił wywiadu, w którym powiedział: ‚zróbcie tymczasowy tytuł, ja zamierzam zrobić przerwę’.

Podczas UFC 235 dojdzie do starcia na szczycie wagi półśredniej, pojedynku Tyrona Woodleya (19-3-1, 9-2-1 w UFC) z Kamaru Usmanem (14-1, 9-1 w UFC). Chiesa typuje zwycięstwo obecnego mistrza.

Michael Chiesa
Dałem sobie spokój z wątpieniem w Tyrona Woodleya już dłuższy czas temu, zwłaszcza po walce z Darrenem Tillem.

Kamaru Usman, super dobry gość. Mam nadzieję, że on i Askren zawalczą ze sobą. Ta walka pomiędzy Woodleyem i Usmanem jest wielka, ekscytująca i będą fajerwerki, ale zapominam o tym skupiając się na Benie i Kamaru. Do tej walki powinno dojść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 341 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 24820
OSP wypada z rozpiski, Johnny Walker wchodzi na zastępstwo do Cirkunova.

Zmieniony przez - Tyxx w dniu 2019-02-12 14:55:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2448 Napisanych postów 13401 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 284444

Chris Unger/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Volkan Oezdemir radzi Jonowi Jonesowi szybko skończyć Anthony’ego Smitha

Anthony Smith po trzech zwycięstwach z Rashadem Evansem, Mauricio Rua i Volkanem Oezdemirem zmierzy się w swojej kolejnej walce z mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem na gali UFC 235.

Po przejściu do kategorii półciężkiej, kariera Anthony’ego Smitha przyspieszyła i po kilku dobrych pojedynkach zwrócił na siebie uwagę, zyskał nowych fanów i teraz zawalczy o pas z mistrzem Jonem Jonesem, który jest uważany przez wielu za najlepszego zawodnika wszech czasów.

Według Volkana Oezdemira, ostatniego przeciwnika Smitha, Jon Jones nie będzie miał łatwej przeprawy z Lwim Sercem i będzie musiał skończyć Smitha przed czasem, jeśli chce wygrać.

Volkan Oezdemir
"Myślę, że będę typował zwycięstwo Jonesa, ale Anthony Smith jest zaskakującym zawodnikiem. Jest wytrzymały i myślę, że to jedna z jego broni - sposób, w jaki zamierza zaskoczyć wszystkich w walce z Jonem Jonesem.

Jest w grze, ma mnóstwo doświadczenia, dużo długich walk, wiele sukcesów i nokautów w późniejszych rundach. Jest kimś, kogo trzeba skończyć naprawdę szybko i to jest coś, co Jon Jones będzie musiał zrobić.”

Volkan Oezdemir dobrze sobie radził w walce ze Smithem i nawet wygrał pierwszą rundę. Nie mógł go jednak skończyć właśnie przez wytrzymałość Smitha, który odwrócił przebieg walki dominując Szwajcara w drugiej rundzie i poddając go.

Ostatecznie jest to walka w której każdy może wygrać. Obóz Jonesa zapewne wie, że nie mogą lekceważyć Smitha, ponieważ w przeszłości pokazał, że posiada nokautujący cios i potrafi zmuszać rywali do odklepania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2019 Napisanych postów 6411 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105645
Zastanawiam sie czy aby my wszyscy przypadkiem nie "sleeping on Smith". Nie daje mi.to spokoju. Kazdy mowi o innych walkach, a tu zeby nie bylo upsetu w walce wieczoru

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ja nie lekceważę Smitha i wcale się nie zdziwię, jeśli zostanie nowym mistrzem, ale równie dobrze Jones może go zniszczyć. Oczywiście Jones jest dużym faworytem, ale... no właśnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert

Chris Unger/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

UFC po mistrzowsku strollowało Bena Askrena

Dużo mówiący i często wyśmiewający oraz trollujący Ben Askren sam padł ofiarą zabawnego trollingu w wykonaniu organizacji UFC.

Były mistrz wagi półśredniej Bellatora i ONE Championship Ben Askren zadebiutuje w Oktagonie na gali UFC 235, która odbędzie się 2 marca w Las Vegas w walce przeciwko byłemu mistrzowi Robbie Lawlerowi.

Pomimo wysokiej rangi walki z byłym posiadaczem tytułu wagi półśredniej Robbie Lawlerem, organizacja wciąż nie zaktualizowała jeszcze na swojej oficjalnej stronie zdjęcia Ben Askrena wykorzystywanego do graficznego przedstawienia pojedynku. Zamiast tego, niepokonany Funky był przedstawiony czarną sylwetką zawodnika.

Askren postanowił poruszyć tę kwestię na swoim Twitterze:
https://twitter.com/Benaskren/status/1095746354092089345

Wkrótce po wpisie zawodnika, UFC odpowiedziało Benowi Askrenowi umieszczając tweeta z następującą grafiką :
https://twitter.com/ufc/status/1095807257604837376

Ben Askren zapewne nie spodziewał się, że UFC postanowi sobie z niego zażartować w taki sposób, ale jego odpowiedź była nad wyraz spokojna i miła:
https://twitter.com/Benaskren/status/1095845821436841985

Ostatecznie UFC podmieniło grafikę na zdjęcie Bena Askrena i poinformowało go o tym w tweecie okraszonym wierszykiem:
https://twitter.com/ufc/status/1096124813096022016

W walce wieczoru gali UFC 235, mistrz wagi półciężkiej Jon Jones stanie do obrony tytułu w pojedynku z dynamicznie rozwijającym się w dywizji Anthonym Smithem. W co-main evencie natomiast, mistrz wagi półśredniej Tyron Woodley będzie bronił pasa przed „Nigeryjskim Koszmarem” Kamaru Usmanem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1684 Napisanych postów 7203 Wiek 194 dni Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 859626
No i dobrze, przynajmniej jest wesoło.

p4p GOATs: Healthy Shogun, Motivated BJ, Prime Fedor, Sea Level Cain, Seagal Anderson, Unimpressed GSP, Pride Wand, TRTitor, Horse Meat Ubereem, WEC Aldo, Ring Crocop, Jon Snow Jones
Dwie brakujące rzeczy w UFC i KSW - https://www.youtube.com/watch?v=AcvdJfjHK-o&t=170s 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i k1