SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 220: Miocic vs Ngannou – dyskusja LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Daniel Cormier klasa! Mam wielki szacunek dla tego gościa i nie rozumiem krytyki jego osoby. Świetnie sobie poradził z Volkanem i mimo gorszych warunków potrafił dojść do niego i obić mu głowę. W parterze DC czuje się jak ryba w wodzie, więc tutaj nie było zaskoczenia. Szczerze mówiąc myślałem, że walka potrwa dłużej lub Volkan trafi czymś Cormiera i ten będzie walczył o przetrwanie, ale miło się zaskoczyłem.

Co do walki Miocic vs Cormier to super pomysł, ale jest kilka kwestii, które mogą pokrzyżować plany na tę walkę.


Fot. UFC.com

Dana White otwarty na pomysł zorganizowania super walki między Stipe Miocicem a Danielem Cormierem

Po dwóch emocjonujących walkach mistrzowskich na gali UFC 220, pojawił się pomysł zorganizowania super walki między mistrzem wagi półciężkiej Danielem Cormierem a mistrzem wagi ciężkiej Stipe Miocicem.

Okazuje się, że prezydent UFC Dana White nie miałby nic przeciwko takiej walce i jest gotowy ją zestawić.

Stipe Miocic w walce wieczoru gali w Bostonie zdominował i pokonał Francisa Ngannou przez jednogłośną decyzję przechodząc do historii organizacji jako mistrz wagi ciężkiej z trzema udanymi obronami tytułu. Z kolei w co-main evencie gali Daniel Cormier skończył przed czasem przez TKO po ciosach w parterze Volkana Oezdemira i zachował tym samym tytuł mistrza wagi półciężkiej.

O walce między Cormierem i Miocicem, Dana White rozmawiał z FOX Sports 1 zaraz po gali. Oto, co powiedział: Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oprócz Gusa nikogo sensownego nie ma. Wątpie, że zorganizują Cormier - Miocic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Nie zrobią Cormier - Miocic, bo DC nie chce. Jeśli nawet to kiedy, w maju 2018? DC od tak ma wrócić do poprzedniej wagi i siły? Inna rzecz, że jak poleją siano to zrobią co chcą.

Cain już miał operacje wszystkiego i kto wie, czy jest w stanie wrócić do swojego prime. JJ w erze usady to prawdopodobnie cienki bolek, który i tak nie ma możliwości szybkiego powrotu przez blokady. Natomiast też mi się marzy zobaczyć tych 4 w formie i w HW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Usada to gowno ktore niszczy mma Ja bym chcial zobaczyc(chemicznego Alego) w wersji Uber vs Ngannou i wynik imo bu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Usada to gowno ktore niszczy mma Ja bym chcial zobaczyc(chemicznego Alego) w wersji Uber vs Ngannou i wynik imo bylby inny,Vitor TRT aVitor teraz to wogóle porazka,a zresztą wystarczy spojrzec na Mirka występy ostatnie w Japonii,jak sie nie musial przejmowac kontrolami☺ sorry zdublowało mi wyp.


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-01-21 23:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nawet nakoksowany Ali by dostał wj**e od Ngannou zwłaszcza na tym etapie 2017/2018. Ngannou dziś udowodnił, że ma lepsze cardio niż Reem no i przede wszystkim, że ma bardzo twardą głowę. Miocic to wygrał zapasami głównie i wszechstronnością no, ale fakt USADA niszczy UFC, Bellator idzie w górę jak już pisałem z 2 lata temu.

Ciężko powiedzieć czy Miocic to GOAT, bo jest też Fabricio Werdum, z którym powinien teraz mieć rewanż (Cain nie zasługuje wgl). Jednak Miocic to bestia jak Velasquez w prime, styl podobny itp. Jednak Ngannou wkrótce może mieć pas, powinien zrzucić z 10-15 funtów, bo i tak p******nięcie ma zabójcze i za bardzo się podpalił w 1R, powinien walczyć z zimną głową. Ngannou ma wszystko, w tym twardy łeb (do tego po tylu ciosach nie widać było dmgu po nim). Cain niech z Overeemem walczy jako eliminator, bo ciężka słaba. Ngannou bardzo dobrze zawalczył, zrobi progres zwłaszcza zapasy podciągnie i każdego rozj**ie imo.

Cormier tj. myślałem, że na glebie sobie poradzi, ale zdominował Volkana w stójce, co było imponujące po tym co zrobił ten z Cirkunovem i Manuwą. Cormier vs Gustafsson 2 to walka do zrobienia, bo Jones zawieszony a DC nie chce walczyć z Miocicem z racji powrotu Caina. DC to jeden z GOAT zwłaszcza, że Jones ma już opinie jak Belfort. Jednak Volkan tj. Ngannou poprawi zapasy, rozwinie się i też może mieć pas, mistrzowie byli bardziej kompletni i przez to wygrali, ale Francis i Wulkan są młodzi i mają atomowe p******nięcie także mogą mieć pas kiedyś.

Font świetnie i mądrze zawalczył, bardzo ładny finish. Makhaczev to kolejny mega Dagestani, którego kariere trzeba obserwować chociaż Tibau oberwał od USADY jak praktycznie nikt lol. Z Khabibem Tibau powinien wygrać aczkolwiek wtedy był nakoksowany niczym TRT Vitor więc w ostateczności słusznie że Khabib ma nieskazitelny rekord.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Steven ja bym chcial to tylko zobaczyc "Chemiczny Ali" Overeem vs Ngnnou, ale zdaję sobie sprawę ze to nie bedzie juz raczej miało miejsca ;) Jds mial takze twardą glowe i lepsze cardio ;)


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-01-22 00:41:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Miocic to ma nerwy ze stali. Bez żadnej paniki robił uniki przed ciosami które by chyba urwały głowę... tak sobie pomyślałem w tej pierwszej rundzie patrząc na Ngannou "o k***a Mike Tyson mma" No i po raz kolejny pokazał że może dostosować swój bokserski styl pod danego przeciwnika, nie wygrał tej walki samymi zapasami

Zgoda co do Khabib - Tibau. Tibau chyba miał wtedy największy procent obron przed obaleniami ze wszystkich z ufc no i niedługo potem okazało się dlaczego
A co do samej walki to fakt że Tibau na chwilę go przewrócił/obalił chyba ze 2 razy ale Khabib za to parł do przodu i przyciskał go do siatki


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-01-22 01:03:19

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No i tyle Ngannou. 3min nap*****lania i koniec. Cos ala Carwin. Caly czas mam nadzieje ze wroci Cain jeszcze i sprzatnie lekko obu. Patrzac na forme DC, ktory jest starszy mysle ze jest nadzieja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
no to video jest dobre. Miocic to jednak przekozak, a i DC zrobil co obiecywal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 223: Nurmagomedov vs Iaquinta

Następny temat

Cage Ring Championship #7 „Annihilation”

WHEY premium