SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 211: Miocic vs dos Santos 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jest śmieszny, nie lubię takich pajaców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miocic to niezły zgrywus, ale jak najbardziej pozytywnie. Nawet ciekawie się z tej gali embeddedy ogląda, bo niektóre bywały nudne, a te oglądam po całości. Co do Andrade to będzie ciężej jak z Gadelhą. Andrade nie będzie obalać zobaczycie. W dodatku lepsza kondycja od Gadelhi. Będzie naprawdę ciężko. Po tej walce chciałbym zobaczyć Gadelha vs Andrade o pas. Bo podobno Namajunas jest następna w kolejce.









Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-05-10 16:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Nie spodziewałem się, że JJ będzie na staredown taka miła.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-05-10 22:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Faktycznie Aśka bardzo miła na tym face-off, ale to dlatego, że one się znają z klubu. Przyjemnie jednak popatrzeć na taki inny obrazek w przeciwieństwie do poprzednich konfrontacji twarzą w twarz nawet z Karoliną Kowalkiewicz gdzie Aśka skakała jak kogut.

Kontuzjowany Henry Cejudo wypada z walki przeciwko Sergio Pettisowi

Gala UFC 211 straciła jeden z pojedynków.

Niestety, świetnie zapowiadająca się gala UFC 211 wczoraj straciła pojedynek w wadze muszej pomiędzy Henrym Cejudo (10-2, 4-2 w UFC, #2 w rankingu UFC) i Sergio Pettisem (15-2, 6-2 w UFC, #6 w rankingu UFC). Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w 2008r. doznał kontuzji ręki i musiał wycofać się z ręki. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
I tak najlepsza opcja na wypadnięcie z tych lepszych zestawień:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
I tak dobrze, że obyło się bez większych kontuzji w tych lepszych walkach bo main card jest całkiem dobry. Jestem bardzo ciekawy walki Edgar vs Rodriguez. Yair ma dużą przewagę wzrostu i zasięgu nad Frankiem i ma duże szanse na wygranie tej walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malo mnie obchodzi cejudo vs pettis nie widze w nich materialow na mistrzow . Jak ostatecznie obstawiacie JJ vs andrade, jds vs miocic i Maia vs masvidal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Myślę, że mimo wszystko Jędrzejczyk obroni pas, ale to może okazać się dla niej najtrudniejsza walka w UFC i wcale nie wykluczam zwycięstwa Andrade. Co do walki Miocica z dos Santosem, to sądzę, że Miocic zachowa pas. Z walki na walkę jest coraz lepszy i myślę, że poradzi sobie z boksem Cigano. Junior z kolei twierdzi, że w tej walce będzie lepszy niż w poprzednich... ciekawe bo może to tylko takie gadanie, a może faktycznie się odmienił. JDS może właściwie wygrać każdą walkę o ile dobrze się przygotuje fizycznie i psychicznie. Maia i Masvidal, to będzie ciekawe. Mistrzowskie BJJ Mai vs swietne zapasy Masvidala + do tego Masvidal potrafi się bić. Dla mnie to loteria trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Junior 4 lata nikogo nie skończył , Stipe przez nokaut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Zdecydowanie Stipe przez mentalność imigranta

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 104 - Bermudez vs Korean Zombie

Następny temat

Wyprowadzanie ciosów prostych i sierpowych

WHEY premium