SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 211: Miocic vs dos Santos 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Moglaby. Moze jak sprobuje jeszcze 7 razy to jej sie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie mówię, że to pewniak. Chodziło mi o to, że jest ryzyko, że Gadelha dałaby radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Aśka trochę obrosła w piórka, ale w sumie kto by nie obrósł będąc na jej miejscu. Mimo tego będę jej kibicował i dobrze by było gdyby wygrała, ale to może być trudna walka. Tutaj chyba nie będzie całkowitej dominacji Aśki, ale ona i jej camp chyba dobrze wiedzą z kim będzie walczyć i dobrze się przygotuje.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Akurat ATT jest świetnym klubem na kogoś typu Andrade.

Jednak ja dalej będę się upierał że Aśka przejedzie się na swoim stylu kiedyś. Wygrywa w stójce głównie dzięki temu, że jest technicznie półkę wyżej od rywali, ale mogłaby być dużo lepsza gdyby oparła swoją grę na kontrach. Przecież wszystkie super ciosy jakie dostawała zawsze były po kontrach i ktoś z dobrymi kontrami ją kiedyś zgasi.

Styl dla Aśki to napieranie + kontry, a póki co ma napieranie + inicjacja ataków.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wejdzie w bójkę z Andrade to może być średnio. JJ powinna trzymać Andrade na dystans lub ewentualnie w klinczu. Za wszelką cenę unikać półdystansu, bo tam wejdą haki i sierpy Andrade, które robią całkiem spore spustoszenie. Na dystans wiadomo, lepsze warunki, lepszy jab, kopnięcia JJ. W klinczu Andrade bardzo mało używa kolan, praktycznie zero łokci. Penne ładnie wchodziły kolana podczas jej walki. Andrade często zrywa klincz i idzie w półdystans, gdzie jest najlepsza. Imo Andrade bazuje tylko na boksie. JJ ma o wiele większy arsenał lepsza technicznie zdecydowanie, ale słabszą szczękę, siłowo gorzej, ale kondycja lepsza. Wszystko zależy od gameplanu. JJ powinna uważać też na ciosy na korpus, Andrade lubi tam walić,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak Aśka nie zgubi się pod presją to nie powinno być źle, jest bardzo dobrą strikerką z dużą przewagą warunków fizycznych. Pytanie co jak Andrade obali (Aśka ma mocny TDD). Myślę, że ch** skoro Gadelha nic nie zrobiła, musi uważać tylko na gilotynę.
Aśka w dystansie ma ogromną przewagę i warunków i techniki więc to do 1 bramki będzie. Myślę, że Aśka decyzja/późne TKO to najprawdopodobniejszy przebieg w tej walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35738 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262806


1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andrade o JJ: oanna jest bardzo szybka, bardzo zwinna, a jej zbiornik z paliwem prawie się nie kończy. To sportsmenka na najwyższym poziomie, ale mam zamiar z nią rywalizować na równi. Nie wiadomo czy ma słabszy podbródek, a jeśli ją trafisz i uczynisz to mocno, to możesz wygrać.

Różnica między mną, a jej poprzednimi przeciwniczkami jest taka, że ja jak trafię, to pójdę do przodu, a one się cofały. Zamierzam ją trafić, a jak ją trafię, to pójdę do przodu z atakiem! Inne zawodniczki pozwalały Joannie prowadzić walkę, ale ja do tego nie doprowadzę. Będę wprowadzać swoją taktykę i narzucać presję.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35738 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262806
Brett Okamoto ✔ @bokamotoESPN

BREAKING:
Eddie Alvarez vs. Dustin Poirier verbally agreed to UFC 211 on May 13 in Dallas.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no w końcu Alvarez walkę wziął. Ciekawe zestawienie, imo Alvarez wygra decyzją
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 104 - Bermudez vs Korean Zombie

Następny temat

Wyprowadzanie ciosów prostych i sierpowych

Wiecej