SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 209 WOODLEY VS THOMPSON 2, NURMAGOMEDOV VS FERGUSON

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26604

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Agares25
W sumie możliwe, możecie mieć rację, a ja ją zwyzywałem od zer , moja wina.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-03-05 21:28:22


Nie smuc sie, moze padles ofiara internetowej sensacji

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, akurat media często nie piszą prawdy lub tylko półprawdę.
Maia oddał szacunek obu fighterom "Congrats to @TWooodley for keeping the @ufc belt,& congrats to @WonderboyMMA for giving his best effort on 2 opportunities. Respect to both."
Niestety, bycie w porządku się nie sprzedaje. Amerykanie wolą co innego. Gdyby np. zwyzywał Tyrona "Racist" "Buy this ppv" Woodleya to pewnie o wiele szybciej dostałby TSa. Maia taki w porządku gościu chciałbym, żeby tego TSa dostał zwłaszcza po tym co zrobił z Conditem.

Nawet już z Masvidalem nie powinien walczyć to by szybciej tą walkę o pas dostał. Z Masvidalem, aż tak łatwo nie będzie, bo Masvidal ma dobre TDD, co pokazał w walce z Bendo, ale imo obstawiam jednak, że Maia zdoła go obalić.

Z Masvidalem walka dopiero w maju, więc ewentualna walka o pas o ile wygra dopiero minimum w sierpniu


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-03-05 21:38:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Fak jeśli to prawda to przepraszam Theron, media tak łatwo mogą manipulować człowiekiem :/

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
w sumie kto to wie, może na codzień jest zerem życiowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To Dremor podjudzil, wrzucil tu, bez weryfikacji, abysmy z nienawiscia rzucili sie na Theron, ktora pochodzi z RPA! Rasista!

#tejkitizi #postwstylukoali

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Grind skąd pomysł, że Woodley by porobił Roryego?
IMO gdyby Gastelum zaczął robić wagę to mógłby porobić wygrać z Tyronem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no to akurat standard u Dżemora, wrzuca jakas opinie bez zadnego poparcia, ewentualnie jedyne zrodlo to jakis filmik Korwina.

#fakenews #WRONG #saynotoracism #TyronWoodleydoesn'tlikethis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Grind skąd pomysł, że Woodley by porobił Roryego?
IMO gdyby Gastelum zaczął robić wagę to mógłby porobić wygrać z Tyronem.


Wydaje mi sie ze ekslozywnoscia by go zalatwil, nie wiem skad takie wysokie mniemanie panuje o Rorym, bokser, power punczer, brawler, mniejszy od niego, spral go na kwasne jablko i dalej nosi jego dusze w kieszeni.
Takie tylko moje zdanie, moze sie myle, nigdy sie nie przekonamy pewnie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Styl robi walkę. Teraz WW jest bardzo biedna. Gastelum, hendricks, Lombard zostali wyrzuceni do MW. Rory w Bellatorze, Lawler, który imo mógłby dać dobrą walkę z Woodleyem w rewanżu dawno nie walczył. Mnie raczej zastanawia skąd ten zachwyt nad woodleyem. Fakt jest świetny, ale można go pokonać. Potrafi przyspieszyć na chwilę, ale to nie jest taki dominator jak Cain na, którego też się znalazł styl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rory zrobił go już decyzją 30-27, nie tak dawno, myślę, że znów by go obił. Wtedy i Woodley i Rory byli blisko swojego prime (Woodley po ładnym nokaucie na Koschecku i wygranej z Conditem, choć gdyby nie kontuzja Condita stawiałbym właśnie na Carlosa). Nie jestem przekonany czy aż tak bardzo się zmienili. Rory o wiele lepszy jest w ofensywie, natomiast Stephen ma lepsze kontry, tyle że nie mógł ich w tej walce tak dobrze wykorzystać, bo Woodley się cofał, natomiast w walce z Rorym, to Rory nacierał, więc go sobie go ładnie Thompson kontrował.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-03-05 22:36:07

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-03-05 22:36:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 212: Jose Aldo vs. Max Holloway

Następny temat

ACB 53 Olsztyn: Young Eagles 15

WHEY premium