SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 – wyniki i dyskusja LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A dlaczego miałby go nie pokonać? Wystarczy że by pokicał jak z Diazem przez pierwsze 2 rundy i potem Conor by nie miał sił. A z tego co pamiętam to Thomson ma dobry grappling, mógł by go nawet obalać
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jac88
Też za rudym nie przepadam, zyczylem mu wp******u ale to co niektórzy piszą to się w głowie nie mieści ;d jak można tak zaslepionym i nieobiektywnym być.

Walka bliska ale wygrał, sp*****lal by oddech złapać i co w tym dziwnego? Jak inny by się kleil do klinczu albo na wstecznym pół rundy chodził to nic byscie nie napisali.
Pewnie czuł że gaz mu się kończy i mądrze postąpił niż iść na hura i skończyć jak w 1walce.



amen k***a. Hejterzy Conora śmieją się z tego, że Conor nie wchodził w wymiany z Diazem momentami uciekając (wyraźnie większy rywal i zmęczenie Conora) ale k***a z Diaza to się nie śmieją jak został zdominowany w stójce (gdy tylko Conor miał paliwo a nawet i nie), 3 razy deski Diaz zaliczył i w pewnym momencie saneczkował dupą po macie (niech ktoś da gifa) niczym Werdum z Reemem

co do żółtych kartek to powinny być jak 2 zawodników unika walki a jak 1 unika to przecież na 'szykim' wstecznym moment można się wygazować, zadaniem Diaza powinna być wtedy jeszcze większa presja a nie wystawianie f***ów taka prawda, poza tym Conor wcale tak dużo nie unikał walki, Nejt za dużo wzorców z brata czerpie jak Nick żalił się Big Johnowi, że Spider z nim w wymiany nie chce iść, żałosne.

Jak dla mnie punktacja 48-46 oczywista
Diaz w 1R był zraniony pare razy, zaliczył deski i został skopany jak pies a sam zadał mało ciosów, na bank bliżej 10-8 w 1r dla Conora niż 10-8 w 3r dla Diaza.
Imo ani Alvarez ani Aldo takich ciosów co Diaz nie przetrwają, to że Diaz wytrzymał te ciosy to nie jest tylko zasługa jego rozmiaru i szczęki, on po prostu dobrze amortyzuje ciosy jak Anderson Silva. McGregor jak trafi lewym Alvareza czy Aldo to może być pozamiatane.
Dawać Conor vs Aldo 2 w NY, Brazolowi należy się rewanż, kolejny KO i gnojenie na konferencji

oczywiście, że Thomson mógłby naj**ać znowu Diaza i McGregora. Mimo już 38 lat na karku Thomson to wciąż świetny i kompletny zawodnik, w dobrej formie bez kontuzji mógłby sobie z dwoma poradzić.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-08-23 01:34:54
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja pyerdolę, czytam sobie te posty przed walką i tyle powiem. Chciałem być litościwy i być humble in victory, ale niektórzy niestety nie są humble in defeat i cały czas szukają sposobów jakby tu pojechać po McGregorze. Zero refleksji, zero pokory

Mówię oczywiście o skrajnych opiniach, bo bywały też takie przeciwko McGregorowi, ale wyważone i jakoś normalnie uargumentowane - takie coś lubię.

Dlatego jutro chyba zrobię top listę z waszymi zayebistymi przewidywaniami, bo naprawdę fajna beka, biorąc pod uwagę co ci milusińscy teraz piszą.

A co do Puara - jeżeli chcesz podyskutować o tym Thomsonie, to daj cynk, jutro napiszę o co mi chodzi i jak ja bym widział takie starcie. Ty akurat przed walka wypowiadałeś się po stronie Diaza, ale nawet sensownie, choć jak zwykle wg mnie bierzesz pod uwagę za mało zmiennych. A nuż nie będę miał w pracy zapyerdolu, to mi się uda pobyć na sfd


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-08-23 01:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale mam niedosyt, myślałem że Diaza znokautuje a tu ledwo wygrał (jeśli chodzi o całokształt). To była taka walka duży piórkowy vs duży lekki i 1:1, Nejt wygrał bardziej przekonująco 1 starcie, ale za to póki był gaz to McGregor można powiedzieć, że dominował w obu walkach. Jednak Diazy słyną z tego, że ich atutem jest presja, kondycja, ciosy w korpus, te jego próby obaleń nie za dobre, ale jednak w klinczu gdzie waga ma znaczenie a Conor pokazał też siłę zrywając ręce Nejta. Nie wiem jak was, ale mnie jara 3 starcie, ale teraz Aldo, bo jak Alvareza dostanie to jaja trochę, bo przed nim kilku zasługuje bardziej no ale też kasa. No chyba, że walka z Floydem, Hollywood, ale liczę, że to będą walki w klatce wyjątek 50 przeciwnik Floyda Resztą może zająć się za kilka lat jak skończy kariere.

chociaż w sumie jak Aldo dostanie Hollowaya a Conor Alvareza to też spoko, bo Kebab niech Barboze pokona, 2 lata nie walczył, zlał nie wiadomo kogo, fakt imponujący występ w stylu Caina trochę aczkolwiek Khabib to dla mnie taki Cain Velasquez z walki z Kongo, dużo mniej techniczny w stójce, ale też świr, jednak powinien wygrać z kimś jeszcze zwłaszcza że RDA już mistrzem nie jest a jest jeszcze Ferguson i Ramadam


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-08-23 02:08:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dremor
Dlatego jutro chyba zrobię top listę z waszymi zayebistymi przewidywaniami, bo naprawdę fajna beka, biorąc pod uwagę co ci milusińscy teraz piszą.


Rzekl ten zawsze nieomylny, ktory porownywal przed pierwsza walka Conora do RJJ.
Co do jechania po Conorze, walke wygral minimalnie ale wygral. Ale dla mnie nic wybitnego nie pokazal. Bo w porownaniu do pierwszej walki to Conor poprawil cardio z 1.5 rundy na 2 rundy i dorzucil low kicki. Diaz w 2 pierwszych rundach 1 walki dostawal taki sam oklep. Wiadomo Diaz to taki napierajacy kolek, ktorego nie sztuka okopac. Nie spacyfikowal Conor Diaza tak jak RDA czy Benson.
A Conora zhejtowac zawsze latwo przez jego durne wypowiedzi przed walka. Mystic Mac 2 runda K.O i wygra walke latwo. No a tak nie bylo. Troche bylo slabej ucieczki, nerwowego spogladania na zegar co chwila no i w 3 rundzie wygladal jakby tam byl za kare.
Mam nadzieje ze Conor tez wyciagnie jakies wnioski po tej walce, bo o Diazie wypowiadal sie z szacunkiem potem i skonczy przynajmniej p******ic o mystic macu.

- Floyd teraz biega po biurach Showtime i zbiera dla mnie kasę. Jak tylko ją załatwi, możemy walczyć - powiedział Irlandczyk, który jest gotów mierzyć się z Mayweatherem na zasadach bokserskich.

- Jak chcesz ze mną walczyć, możemy walczyć. Ja nie potrzebuję żadnych reguł, by mnie chroniły. Jestem otwarty, jeśli tylko masz moją kasę. Reguły są mi niepotrzebne, dlaczego miałbym być dominatorem tylko w jednym świecie, skoro mogę dominować w dwóch? - pyta retorycznie McGregor.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-08-23 05:53:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Porównywałem timing lebiego - i tak, Conor ma zayebisty timing i Roy też miał zayebisty timing. Ale widzę, że na kontekst tego porównania to masz wy.yebane

Nie mówię, że jestem nieomylny, po prostu śmieszą mnie skrajne wypowiedzi, które z obiektywną analizą nie mają nic wspólnego.

Zobacz sobie, jak przewidywałem wynik rewanżu , nie ma tam nic co byłoby niepoparte jakimś faktem.



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-08-23 08:20:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138


1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Imo przegrana Conora z Diazem, dobrze zrobiła Conorowi, bo za dużo czasu poświęcał na sprawy medialne, wywiady, występy w TUFach itd, teraz zabrał się za treningi porządnie, ściągnął jakiś sparingpartnerów, a nie ciągłe sparingi z Gunnim i Lobovem (wiadomo byli inni, ale kogoś specjalnego nie brał).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138
ZAWIESZENIA MEDYCZNE PO GALI UFC202

Conor McGregor: wymagane kontrolne badania lewej stopy u ortopedy lub zawieszenie na 17.02.2017, minimalne zawieszenie do 20.10.2016, bez treningu do 05.10.2016,

Artem Lobov: wymagane kontrolne badanie prawej nogi i kostki lub zawieszenie do 17.02.2017,

Neil Magny: wymagane kontrolne badania prawej stopy u ortopedy lub zawieszenie na 17.02.2017, minimalne zawieszenie do 20.09.2016, bez treningu do 11.09.2016,

Glover Teixeira: zawieszenie do 19.11.2016, bez treningu do 20.10.2016,

Sabah Homasi: zawieszenie do 20.10.2016, bez treningu do 05.10.2016,

Max Griffin: zawieszenie do 20.10.2016, bez treningu do 05.10.2016,

Rick Story: zawieszenie do 5.10.2016, bez treningu do 20.09.2016,

Hyun Gyu Lim: zawieszenie do 5.10.2016, bez treningu do 20.09.2016,

Takeya Mizugaki: zawieszenie do 5.10.2016, bez treningu do 20.09.2016,

Lorenz Larkin: zawieszenie do 5.10.2016, bez treningu do 20.09.2016,

Marvin Vettori: zawieszenie do 5.10.2016, bez treningu do 20.09.2016,

Nate Diaz: zawieszenie do 20.09.2016, bez treningu do 11.09.2016,

Chris Avila: zawieszenie do 20.09.2016, bez treningu do 11.09.2016 z powodu bólu lewej nogi,

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Czyli Conor poza ufc 205 ? Czy te zawieszenia (bez treningu) mozna wlozyc miedzy bajki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 92: Rodríguez vs. Caceres

Następny temat

MMA TORUŃ

WHEY premium