SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 188: Velasquez vs Werdum - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
UFCONFOX: Cain Velasquez: Rematch with Fabricio Werdum targeted for March in Brazil A jednak marzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Werdum powiedział, że dwa razy walczył w Meksyku więc teraz on zdecyduje gdzie będzie walka i stwierdził, że będzie to prawdopodobnie stadion na Kurytybie w Brazylii. Może Cain nie będzie miał teraz problemów z wysokością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Zostaje wilgotność i temperatura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ech znowu trzeba czekać do marca, szkoda bo teraz kolejka do TSa w ciężkiej zrobiła się całkiem spora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A ja ciagle jestem przekonany iz wysokosc zagrala kluczowa role.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bardzo sprawiedliwie jeśli walka będzie w Brazylii, ciężka walka do wytypowania, ale stawiam na Velasqueza i wg mnie powinien obalać albo po prostu korzystać będąc z góry zadając gnp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Co nie zmienia faktu, że te walki o pas to jakiś kretyn ustawia. Cain do marca mógł zawalczyć z kimś z czołówki w stylu Arlovski, Hunt, Miocic (wiem że teraz to już po ptokach) . Tymczasem jak wygra Valasquez to będzie 1:1 z Werdumem i pewnie rewanż I dojdzie do sytuacji , że Cain od 2011 do 2016 doku zawalczy łącznie z 3 zawodnikami! Pięć lat i tylko 3 przeciwników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jw.

pytanie czemu marzec dopiero.. HW ma sporo pretendentów i czemu Cain dostaje natychmiastowy rewanż. Wg mnie powinni zrobić Werdum vs Arlovski 2 w obecnej sytuacji gdzieś na początku 2016.

niemniej jednak rewanż jest bardzo ciekawy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Djatmiko Waluyo fightland.vice.com / fighthubtv.com

Trenerzy Rafael Cordeiro i Javier Mendez o rewanżu Werdum vs Velasquez i innych kwestiach

Trenerzy Fabricio Werduma i Caina Velasqueza, odpowiednio Rafael Cordeiro z Kings MMA i Javier Mendez z AKA opowiedzieli o spodziewanym rewanżu i kilku innych ważnych kwestiach.

Po zwycięstwie Fabricio Werduma z Cainem Velasquezem na UFC 188 i zdobyciu przez niego tytułu mistrza wagi ciężkiej UFC, pojawiły się szybko informacje o rewanżu. Dziś wiemy jednak, że rewanż nie odbędzie się wcześniej jak na wiosnę 2016 roku. O tym właśnie starciu oraz innych ciekawych kwestiach rozmawiali trenerzy obydwu zawodników. Czytaj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Tak jak przedmówcy, za długa przerwa. Jeszcze zlapie któryś kontuzję to będzie trzeba czekać pół roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC i IBJJF podejmują współpracę

Następny temat

CHCE STARTOWAC NA GALI

WHEY premium