SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 169

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Cruz kontuzjowany, w jego miejsce wbija Faber.
W takim wypadku Barao moim zdaniem powinien zostać ogłoszony prawdziwym mistrzem... Aczkolwiek czuje, ze Faber zaskoczy i mam taka nadzieję, że posadzi Brazylijczyka zostając przy tym mistrzem UFC.
WAR FABER !!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
już jest ogłoszony prawdziwym mistrzem, Cruz zwakował tytuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
No i prawidłowo. Cruz to naprawdę kaleczny chłop... Szkoda mi go ale lubię California Kida więc mam nadzieję, że na tym Urijah skorzysta. A co do kontuzji Dominika- prawdopodobnie naderwał pachiwnę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale się wkvrwiłem. Zapowiadała się mega walka a tu rewanż Barao vs Faber. Barao go znowu wypunktuje i tyle. Obaj są świetni, ale brazol ma lepsze warunki i to wykorzystał ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Eh mogli to w ogole odwolac albo przesunac. Ile ma Faber na przygotowanie ? Sam napisal ze bedzie to jego 5 walka w odstepie 11 miesiecy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Noolan
No i prawidłowo. Cruz to naprawdę kaleczny chłop...


Ten jego styl jest po prostu masakrą dla organizmu. Gdybym tyle podrygiwał też bym pewnie ciągle coś sobie nadwyrężał, hehe.

Liczę na Fabera, bo lubię team alpha male.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Czy Reem faktycznie jest taki przereklamowany?

Po walce z Brownem myslalem ze tak, ale kurde po tym co ostatnia wyprawia Browne - skasował Gonzagę i Barnetta jak amatorów, a Reem go miał prawie na widelcu i jedyne czego mu zabrakło to kondycji

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
http://www.fight24.pl/dominick-cruz-wypada-z-ufc-169/ - więcej info.

Szkoda, coś Cruz ma pecha strasznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
annihilus
Czy Reem faktycznie jest taki przereklamowany?

Po walce z Brownem myslalem ze tak, ale kurde po tym co ostatnia wyprawia Browne - skasował Gonzagę i Barnetta jak amatorów, a Reem go miał prawie na widelcu i jedyne czego mu zabrakło to kondycji


Skasowanie Barnetta w ten sposób, wyczuwam tutaj rękę Grega Jacksona... podobnie jak z tymi kopnięciami.

Sam Travis nie jest wybitnym zawodnikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Juz nie przesadzajmy z tym 'nie jest wybitnym'. Gosc jest obecnie w top 5 na swiecie w kategorii HW!!

Troche szacunku dla ludzi, ktorzy sa na szczycie i poswiecaja cale swoje zycie by sie tam znalezc. To samo o Vitorze hejterzy (pozdro s) pisza, ze kladzie sie jak cipa. Bez przesady, wiem ze to Internet, ale trzymajmy poziom dyskusji.

Co do Cruza, to straszna szkoda, ale otwiera to pewna opcje, ktorej nikt zdaje sie nie podchwycil. Mianowicie superfight: mighty mouse vs barao. Sam Johnson o tym mowil, ze to jest mozliwe. Dla mnie taka walka to mega opcja, potencjalna walka roku i niemalze superfight pokroju GSP vs Spider ze wzgledu na techniczny poziom umiejetnosci jaki obaj prezentuja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Strus dla Fight24.pl

Następny temat

SuperKombat World Grand Prix Finale 2013 – wyniki

WHEY premium