SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 164: Henderson vs Pettis 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4874

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jw, imo bezapelacyjnie wygrał pierwszą walkę i rewanżu nie powinno być, Bensona lubię,ale Pettisa bardziej,co do tego ,że Grant wypadnie to w ch** osób pisało, nawet Pettis że chętnie za niego wskoczy,więc średnio mi się widzi ustawka ,zbyt przewidywalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie zbyt przewidywalna dlatego podejrzana w ch** Bensona ostatnie walki ciągnął się do decyzji i są bardzo wyrównane, ale to za sprawą tego, że LW jest świetnie obsadzona, ale jego walki są zaj**iste! - to nie nudziarz! kto ogląda ten wie a ja wole 5x bardziej gdy walka idzie do decyzji i jest nawet tyko trochę interesująca niż szybkie KO w sekundy/2 minuty, bo często mam niedosyt no chyba, że faktycznie spodziewam się takiego rezultatu: szybkiego KO/suba to wtedy jest okey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Miejmy nadzieje, ze Pettis bedzie na 100% przygotowany do tej walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja się trochu boje o kondycje Pettisa i obicie w późniejszych rundach, bo co jak co dawno nie walczył 3 rund nawet, a co dopiero 5.
Lauzona skończył w 2 minuty, Cerrone w 3. Ostatni raz 3 rundy walczył 2 lata temu ze Stephensem!
Benson "I can't finish a fight" Henderson od porażki z Pettisem, przewalczył trzy 3-rundowe walki i cztery 5-rundowe. Skończyć się niestety nie da, skoro nawet go Showtime kick nie posłał spać to nie ma szans na skończenie kudłatego przez Pettisa.

TJ Grant dużo bardziej zasługuje na TSa. A to jest ustawka w choy, nie wiem jak można nie widzieć tego. Grant wydymany bo nikt go nie zna

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-07-14 14:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Skończyć się niestety nie da, skoro nawet go Showtime kick nie posłał spać to nie ma szans na skończenie kudłatego przez Pettisa"

co ty gadasz bullet nie wiem czemu się Bensona nie da skończyć.. fakt łatwy do skończenia nie jest - zwłaszcza do poddania, ale nie tacy byli poddawani, którzy mieli nie być poddani (np Machida przez Jonesa) lub skończeni (np. Anderson przez Weidmana ) Edgar zapewnił mu KD w 2 walce, Pettis prawie skończył.. spokojnie się Bensona da skończyć a zwłaszcza taki striker jak Pettis z takimi kopnięciami. Walka prawdopodobnie dojdzie do decyzji, cardio Bensona jest bezbłędne i tu faktycznie jak zauważyłeś może mieć przewagę, ale jestem optymistą i stawiam na HEAD KICK KNOCKOUT IN 2ND ROUND BY PETTIS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Benson jest do skończenia ,tym bardziej przez takiego pettisa,jak byla walka z Cerrone to byłen pewien ,że Pettis przez UD,gdyż cerrone jest strasznie twardy, widzieliśmy jaki był rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Takiego liver kicka czy head kicka przez Pettisa na pełnej k***ie piszczelem to chyba nikt nie jest w stanie przetrwać ale to w jaki sposób Pettis Cowboya zniszczył było piękne - krótka walka a jak zdominowana w stójce przez Pettisa, że Cerrone potem już jakby czekał na egzekucje. Pettis to bestia i jak nie on pokona Bensona to ciekaw jestem kto.. Zostanie rewanż z El Nino i może Thomson w 2014 dostanie TSa jak kogoś jeszcze pokona, bo dla Healy'ego po wpadce nie będą tacy łaskawi.. a tak Chandlera chyba nie ściągnął a Alvarez to wiadomo... Benson będzie miał przewagę w zapasach, ale głównie liczę na to, że znów będzie tak zaj**ista walka jak za 1 razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No tamta walka mistrzowska była, w końcu Fight of the Year 2010. Bensona nie idzie skończyć mówię wam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ta , a Andersona znokałtować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Benson UD. Cały czas gadacie, że kopniecie to tylko pettis. Już nie pamietacie jakie Lowy ma Bendo ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC on Fox Sports 1: Condit vs. Kampmann 2 - 28.8.13

Następny temat

Pytania

WHEY premium