SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 121: Lesnar vs Velasquez

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Co pan Okniński znowu wymyślił?!?

Ma ktoś linka?

Co do walki, to już wszyscy do znudzenia o tym gadają, ja to w chwili obecnej myślę tak - Lesnar żeby wygrać nie może dać się wciągnąć w 'rytm' Caina - w jego mordercze jak na HW tempo, odskoki doskoki, zmiany kierunku.

Musi go tłamsić przy siatce i tam szukać obalenia, jak z Randym.
Z Randym mu średnio szło, a Carwin jest silniejszy, głodny sukcesu i około 216 lat młodszy, więc diabli wiedzą jak to będzie...

Z drugiej strony może być i tak, że Lesnar ( a może i Cain?) będzie z marszu zdobywał obalenia, bo akurat nie będą one nijak przeciwnikowi leżeć... Za mało walk mają obaj i mało o nich wiemy.

Cain by flying omoplata.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Ja z całego serca wspieram caina ale niestety mysle ze brock to zdecydowanie wygra. Klincz, obalenia, zapasy wszystko to po stronie Lesnara, w stojce cain troche lepszy ale na pewno nie tak dobry jak Carwin. Powiem szczerze obawiam sie ze Lesnar zdominuje tak hw jak GSP czy Anderson Silva swoje dywizje. Niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Cain nie taki dobry jak Carwin?

Jedyne co ma wyróżniającegow stójce Shane to piekielne grzmotnięcie w sytuacjach kiedy teorytycznie nie miał prawa wyzwolić tyle energii.

Boks, ciosy w klinczu itp miał też przyzowite, ale jednak Cain śmiga wyraźnie ładniej. Ciosu takiego nie ma, ale patrząc na to jak przyłoił Nogowi to bije rzecz jasna co najmniej tak jak 110 kg gość powinien... Czyli mocno.

Oczywiście, nawet Lesnar w stójce raczej nie będzie taki sztywny jaki Zombie Nog, ale i tak średnio sobie radzi, więc Cain ma sporą przewagę.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja bez pjerdolenia stawiam na Lesnara. 2 runda TKO/KO albo Submission. Muszę rzucić monetą które z tych dwóch wybiorę . Z kim walczył Cain..? Z kim walczył Brock! Tyle wystarczy z mojej strony. Aczkolwiek zdarzyć się może wszystko i też nie zdziwię się jeśli Cain zajedzie Lesnara ale to jest szansa jak 1 do 20 na taki wynik walki.

PS Macie tu w miarę fajne "promo" jeśli ktoś nie widział.






Jak ktoś wcześniej pisał o dynamice i cardio Lesnara to podpinam się do tego! Nie wiem jak ten typ może poruszać się w niektórych sytuacjach szybciej ode mnie skoro waży o około 50 kg więcej ode mnie


Can't wait! Walka roku się szykuje. Zobaczymy czy przebije walkę Lesnar vs Carwin.


W ogóle jakim prawem Cain dostał walkę o pas kurva ? Pierw powinien zawalczyć z Mirem . JDS to samo kurva! Chłopcze za wcześnie jeszcze na Lesnara będzie, a w walce z Nelsonem nie wypadło najlepeij więc powinien jeszcze jedną walkę stoczyć i wtedy już bym dawał mu dużo większe szanse.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-19 22:06:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mam pytanie kompletnie z dupy, niestety chodzi za mną od dobrych paru mięsięcy- czy ktoś ma fotki ud lesnara? Oczywiście od momentu kiedy wziął sie z mma

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2010-10-19 22:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Musisz się tym zadowolić







Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-19 23:02:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Nie no juz pykajac to kto wygra, to jednak trzeba przyznac, ze UFC HW rzadzi na maksa, kolejna za***sicie ciekawa walka, w ktorej tak na dobra sprawe kazdy moze wygrac, a pozniej jeszcze JDS czeka i kolejna mega walka.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
astutus to robimy zakład heh

niech kaczka będzie sędzią

obojętnie o co, jeśli masz wenę to wymyśl co chcesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Róbcie Panowie Podajcie swoje konkretne typy na walkę wieczoru raz jeszcze. Przegrany będzie na tydzień musiał zmienić zwój awatar. Ja mu przygotuję jakiś zaj...sty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Hehe no moznabyo bylo oprocz tego avatara zrobic taki topic dla looserow, w ktorym trzeba by bylo napisac, jak to czlowiek sie bardzo mylil i przeprasza osobe z ktora sie sprzeczal czy cos ;).
Nieraz byla taka ostra jatka przed jakimis walkami, pozniej ci co nie mieli racji zabunkrowywali sie w domu i im sie udalo wywinac z forum do czasu az temat wycichł :D

Astutus

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dream 15 (video)

Następny temat

Impact FC 1: The Uprising - Brisbane (10/07/2010

WHEY premium