SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 104 - 24.10.2009

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
machida miał tyle do gadania co żyd za Niemca,, chłopak się cieszy, że w ogóle pas mu dali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2203
Jackson dużo bardziej zasłużył na walkę o pas, który zresztą moim zdaniem nie słusznie utracił w walce z Griffinem. Mam nadzieje, że będzie walczył ze zwycięzca walki Shogun - Machida. Kolejnym pretendentem do pasa mistrzowskiego lhw będzie pewnie nie długo Anderson Silva. Eh, ta kategoria wagowa jest, była i prawdopodobnie będzie najciekawszą.

per aspera, ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 669
A to niby dlaczego Shogun niepowienien dostac walki o pas? za wczesnie? Anderson dostał walke o pas po jednym zwycieskim pojedumku w UFC z Chrisem Lebenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Myślę, ze spekulacje o tym czy Shogun powinen czy nie dostawać szansę walki o pas są trochę bez sensu, bo sam rampage narazie nie palił się do walki z machidą i sam chciał bardziej evansa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Ja się nie dziwię, że Rampage woli walczyć z Evansem niż Machidą. Nie widzę obecnie równorzędnego przeciwnika dla Lyoto poza Andersonem Silvą. A z tym, że dla Shoguna walka o pas jest za wcześnie z jednej strony się zgadzam, bo dostanie bęcki, ale z drugiej strony to chyba po to poszedł do UFC, żeby walczyć z najlepszymi. No to walczy. Już kiedyś to pisałem, myślę że jak na razie, doprowadzić Machidę do porażki może tylko on sam. Osiągnął swój cel, spełniło się jego marzenie, jest mistrzem. Co dalej ? Jeżeli nie strzeli mu woda sodowa, nie zlekceważy Shoguna i kolejnych rywali, będzie dalej zwyciężać.

baldhead - mógłbyś rozwinąć myśl, bo w walce którą oglądałem Rampage dostał od Griffina, co było niesłusznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434
wiecie moze gdzie mozna obejrzeg gale live??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
w Staples Center, California.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434
i co niby mam sie z tej wypowiedzi smiac?? czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
zawsze możesz dostać bana za durne pytania. Wszystko pisze w podwieszonych tematach.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to jak panowie ostatnie pytania na kogo obstawiacie Machida czy Shogun? Cain V. czy Rothwell(czy jak mu tam) ? W ogóle fajny wieczorek najpierw boks (liczę na Gołote) a później dobra gala (a tu liczę na Shoguna..) Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 WORLD GP 2009 in Tokyo - walki do obejrzenia

Następny temat

Czy nie za późno ?

WHEY premium