SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 101 - live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Anderson Silva pokazał kto jest nr.1 p4p

Silva załatwił go w podobny sposób jak najsłynniejsze uderzenie Aliego, czyli sztrzał, który nie powinien teoretycznie nic zrobić przeciwnikowi. I ten balans ciałem i unikanie uderzeń - bajka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W sumie Forrest zrobił dokładnie to o czym mówił w wywiadzie, że na pewno nie zrobi. No cóż, Brazylianie zawsze byli szybcy jak koci.

Tak w ogóle z innej beczki - po walce Penna jak udzielał wywiadu miałem wrażenie, że zaraz sprzeda bombe Roganowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Wiedziałem, że zaraz ktoś powie coś takiego
Ale faktycznie przepięknie to zrobił, Forrest się chyba strasznie podłamał po tej akcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
co tu duzo mowic forrest zostal osmieszony i kolejny raz zachowal sie jak dziecko po walce - uciekl po prostu. to pokazuje jednoczesnie jak przepasc dzieli obu zawodnikow.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Wcześniej widać było, że Silva odpuścił po pierwszym nokdaunie i chciał to skończyć w stójce.

Walka z GSP bez sensu, teraz najlepsza walka z Machidą, choć to przyjaciele.

Strasznie źle, że Fedora nie ma w UFC. Kilka osób pisało tu, że Fedor ma lepszą stójkę, parter, wszystko od Silvy i żenują ich komentarze osób, które mówią, że Silva powinien z nim walczyć... Oj szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Greg stawiałeś na Silve? Myślałem ze bedzie widać róznice siły w tej walce a tu Gryffin od poczatku duzo wolniejszy od Andersona wogóle nie mógł go trafić, chyba jedna z łatwiejszych wygranych Silvy. Teraz chce Silva vs Quin A w stójce to chyba tylko Manhoef może mu dać rade

Zmieniony przez - M.Manhoef w dniu 2009-08-09 07:56:19

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Anderson kolejny raz udowadnia,ze jest niesamowity, cudowna walka, perfekcyjna stojka, cos pieknego. Powinien zostac w lhw.

Zmieniony przez - Jacek.G w dniu 2009-08-09 09:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Silva ośmieszył Griffina bez dwóch zdań.
Stawiałem na Forresta, ale po tym co pokazał Anderson, pozostaje mi tylko odszczekać wszystko co o nim ostatnio myślałem albo pisałem. Klasa sama dla siebie, Griffin nie istniał na ringu nawet przez minutę. A strzał kończący...
Dlaczego nie dostał K.O. wieczoru ?
BJ Penn też mnie pozytywnie zaskoczył. Taktycznie dobrze rozegrał walkę, wyczekał spokojnie, jedna groźna akcja w parterze i po zawodach.
Podostałe walki niestety na słabszym poziomie, szkoda, że nie pokazali Thales Leites vs Alessio Sakara.

Sakara wygrał ???????



Zmieniony przez - Odies w dniu 2009-08-09 09:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
weźcie wrzuccie jakieś walki bo zaspałem plx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
O nie no ****a co to ma być ?! Forrest walczył jakby dopiero co wstał z łóżka i poszedł prosto do klatki :-/ WTF?!?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Myślę, że wiele osób oczekujących wygranej forresta zmyliły ostatnie walki Silvy i niby gorsza forma.

Silva jest do bólu counterpuncherem, pamiętajcie, że we wszystkich praktycznie walkach w których miał nokauty jego przeciwnicy atakowali. Natomiast Cote i Leites praktycznie nie wykazywali inicjatywy. Griffin chciał pouderzać i wyszło tak jak wyszło...

Różnica pomiędzy stójką Silvy a takimi średnio-dobrymi stójkowiczami (nie wspominając gorszych) to przepaść. W tej chwili tylko może Rampage, Machida, może Hendo jakby trafił tym swoim overhandem coś by ździałali, reszta nie widzi mi się z nim...






Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2009-08-09 11:56:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3321
fakt fakt - ja również musze odszczekać to co powiedziałem o Silvie - gość ma serce do walki i kocha walczyć tak jak Wand. Naprawdę szacun!!! A umiejętności w stójce - nie do opisania
Moim zdaniem, przy jego dobrej formie to nie ma z kim walczyć. Powinien zostać w LHW i pokazać amatorom jak wygląda mma )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam!!!

Następny temat

UFC 101 : wyniki !

WHEY premium