SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC180: Werdum vs Hunt

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21945

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wciaz nie jestem pewien,czy nie trollujesz grind,bo o ile mozna sie z Toba czasem nie zgodzic,wiadoma sprawa,tak takiego absurdu nie bylo tu od czasu "Belfortgate"

ok,uzyl "podstepu" ( ),no ale kur.wa...co z tego ? malo to jest walk,gdzie gosc nawet PRZEGRYWA caly pojedynek,a nagle jednym ciosem zmienia wszystko? Jose Aldo wygral po ciosie kolanem nie tak dawno temu,a chwile wczesniej trzymal sie siatki i byl tylem do Mendesa oszukujac,ze nie chce mu zrobic krzywdy. no zdarza sie,stary. :O

Belfort -tez niedawno- wygral przez KO high kickiem udajac,ze bedzie po raz kolejny kopal nisko. Overeem oszukal pol forum udajac,ze jest kozakiem w HW,to jest dopiero oszustwo...

no nawet nie ma co wymieniac,bo pewnie z kazdej gali by sie znalazl taki przyklad,ktory jest kontrargumentem do Twojego "nie umial wygrac inaczej",az sie dziwie sam sobie,ze podjalem sie w ogole dyskusji tego typu. a co do kwestii "podstepu",no to sory,moge jedynie chyba przeprosic w imieniu Brazylijczyka,bo z tym sie po prostu nie da polemizowac,jesli serio boli Cie,ze ktos wygral WALKE W MMA mylac swojego przeciwnika...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Gautan take wygral I wygrana to wygrana ktorej nikt my ie zabierze. Tylko DLA mnie to po prostu niesmaczne troche.wyjasnialem Panu P askad ten poglad u mnie I take jak napisalem to moje subiektywne odczucie ktore gdzies tam jest niezgodne z moimi wartosciami.

Malo jest mistrzow zdobyeajacych badz broniacych pasy zmylkami I prwnie nie dlatego ze sa na to za glupi, tylko cos w tym jest ze sportowiec/ fighter chce pokazac ze jest lepszy a nie ze kogos umie przechytrzyc.

Mam butthurt ze Mark przegral i gdzies tam taka wygrana jest DLA mnie niesmaczna. To tylko moja opinia nic wiecej.

Przecierz nie napisalem ze on nie potrafi kopac z kolana I mial farta.to by byl trolling.

Szczerze tez uwazam ze ze zdrowym Cainem nie da rady I z JDS pewnie tez ciagle nie.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no ok, nie zgadzam sie, ze bylo to w jakikolwiek sposob "niesmaczne",bo w zasadzie cala walka sprowadza sie do tego,zeby przeciwnika oszukac i mozna to po prostu zrobic na sto roznych sposobow. kazdy cios,ktorym trafiasz przeciwnika wynika w zasadzie z tego,ze go -w ten albo inny sposob- oszukales,bo spodziewal sie czegos innego,a w kazdym razie nie spodziewal tego,bo by trzyma tam reke/noge,przesunal sie, zrobil unik, cokolwiek. skuteczne obalenie tez wynika z tego,ze jednak "oszukales",gdyby przeciwnik wiedzial,ze bedziesz obalal,to by zrobil krok w bok/tyl, a "ty" przecialbys powietrze. mocno upraszczajac.

no ale niewazne, i tak zdania nie zmienisz pewnie,a mnie na tym z kolei specjalnie nie zalezy,bo to Twoja sprawa,takze pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
:)
Masz I wiele racji w tym co piszesz. To tylko moje spojrzenie.
W kazdym razie Milo pogadac z kims spokojnie :)

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
ALE TU JAJCA SIĘ DZIEJĄ AHHAHAH

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Dobra, dobra, już nie wkręcajcie go ;) Dana White mówił o jednym z najpiękniejszych kolan w historii ufc
http://uk.ufc.com/news/watch-dana-white-backstage-interview

Wiem, że Dana ma swoich faworytów, innych z kolei nie lubi, ale głupi nie jest i nie sra we własne gniazdo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gautan
łooo,a jednak Werdum zdyskwaifikowany :o Dana White:

"Yeah,it's f***in true,He [Werdum] should have been disqualified right after the fight and now he f***in' is. In the 2nd round he did fake that takedown and throw a knee. That’s the heavyweight champion of the world? It’s embarrassing…Man,it’s disgusting,you just can't do that if you want to be a f***in' champion in the UFC."

zrodlo UFC.com i twitter Helwaniego

glupio Wam tera??? przeprosic grinda!


odchodząc w panice mówił pod nosem "its f***ing illegal..x5"

grind i bane... chłopy po 30stce a inteligencja typowej 14-latki.. Tak bane serio tak DW napisał -.- no i przerwanie za szybkie oczywiście. Na zakończenie wklej 3 zdjęcia Badra i 1 Overeema.

No fakt Werdum przegina. Jego wygrana jest niesmaczna. Powinien się drzeć do Hunta przed tym, że kolano poleci żeby garde trzymał.. Idąc twoim tokiem rozumowania to Caina wygrane z JDSem się nie liczął, bo biedny JDS nie wiedział na co się Cain zdecyduje czy na obalenie czy na uderzenie. Ogólnie to nie wiem czy trollujesz czy taki głupi jesteś, ale się tego nie dowiem.
Tylko nie pisz, że to twoje zdanie i mam je szanować, bo to jakbym napisał, że powinni zmienić przepisy żeby każdy autem mógł pijany jeździć ile wlezie i też masz moje zdanie szanować skoro jest równie idiotyczne?

Grind w MMA ciągle ktoś robi identyczne rzeczy jak Werdum, ale fakt ty rzadko MMA oglądasz i tylko MW+


grind kara śmierci za to co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Steven jak zwylke podkrecasz atmosfere I dolewasz oliwy do ognia?
Mylisz sie many psychike I umysl 14 I pol latki, pomyliles sie o pol roku ;)
Wyjasnilem swoje zdanie. Mozesz uwazac ze jest "gupie".
Kazdy ma chyba prawo do opinii zakladam.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Steven, akurat ten gif co wrzuciłeś teraz to nie była zmyłka - gościu zaraz po przerwaniu walki padł na glebę z bólu, było właściwie double KO.

Ale to co pisze grind to jest taka głupota totalna

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Markowanie to przecież połowa technik całego boksu i mma...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Lasota przegrywa na Cage Warriors 73

Następny temat

Extreme Fight Cage 2 - 7 listopada w Suwalkach

WHEY premium