SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC165 Jones vs Gustafsson + debiut Daniela Omielańczuka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24403

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Te całe wymiary z wyjątkiem wagi były prawdopodobnie brane ze strony UFC, gdzie niejednokrotnie jakaś lama wpisała je z dupy, bo nie miała danych. Stąd 195 cm Carwina Struve to samo - miał mniej, potem zmierzyli i ma taki sam jak Jones, Overeem w co drugiej walce ma inny wzrost itd itp. Ostatnio się za to wzięli dopiero, chyba - bo w blogu Joe Lauzona był dokładny pomiar, tylko ch** wie z jakiej okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980




jak zobaczyłem tytuł to sobie pomyślałem - gorzej być nie może, ale jak zobaczyłem promo to.. nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
do 162 były lepsze, z klasą takie a nie takie o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Kenny "he has all the skills to beat him" Florian już mnie wk***ia i z wszystkim nie lubię go słuchać, Rogan często wyolbrzymia, ale nie pieprzy tak..



Cormier nie znosi Jonesa, ale jednak jest obiektywny - uczcie się co niektórzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
czemu Cormier ma taka spine z Jonesem ?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Czytałem kiedyś , że Cormier miał pretensje do Jonesa , że ten nie szanuje jego zapasów czy coś takiego. Że Jones w jakimś wywiadzie wymieniał zapaśników a Cormiera nie kojarzył. I potem mieli spinkę na ulicy jakąś słowną. Szukam źródła ale nie mogę znaleźć.. jak znajdę to wkleję.

Aaaa i pewnie o to , że kilku użytkowników forum uważa , że Cormier " nawet nie podejdzie do półdystansu" .. mimo , że teoretycznie ma na to 25 minut


Edit :

Mamy wyjaśnienie regularnych prób Daniela Cormiera do wywołania pojedynku z Jonem Jonesem. Wg właściciela jednej z marek odzieżowych, niegdyś sponsora Daniela Cormiera, na rozdaniu nagród MMA w 2011 roku doszło mało zabawnej sytuacji pomiędzy wspomnianymi fighterami, która omal nie zakończyła się ulicznym wyjaśnieniem różnicy zdań.

Info z podcasta MMARoasted. Rozmówca to Todd rexx, właściciel marki odzieżowej TrauMMA:

W czasach w których sponsorowaliśmy Daniela, poszedłem z nim na rozdanie nagród. Usiadłem koło Jona Jonesa i przez całe rozdanie sporo ze sobą rozmawialiśmy. Wydawał się całkiem w porządku i to w zasadzie zmieniło to o co o nim myślałem na tamtą chwilę.

Po rozdaniu moja żona napisała do mnie, że jakiś Lou Dibona powiedział, że pojawiła się szansa sponsoringu Jona Jonesa, jeżeli oczywiście jesteśmy zainteresowani.

Więc akurat gdy byłem z Danielem w Lobby, Daniel miał telefon a ja w międzyczasie poszedłem do Jona, którego był otoczony ludźmi i powiedziałem mu, że Lou Dibona uderzył do nas odnośnie sponsoringu a on na to: „Czy nie sponsorujemy Daniela?”

Odpowiedziałem „tak”.

On na to „Nie chce się pie*****ć z kimkolwiek kto ma z nim do czynienia.”

Ja na na to „naprawdę?”

Jon mówi: „Nie to żebym Cię nie szanował, ale jeżeli sponsorujesz Daniela, to ja nie chcę się z Wami pierd***ć.

Na na to: „Łał”.

Daniel miał rozmowę telefoniczną, odłożył telefon i zapytał „Co on do Ciebie powiedział? a ja mu na to „Nie martw się tym”. On kontynuował „Nie stary. Czy on mówił o mnie jakieś g*wno, czyż nie? Odpowiedziałem „Cóż, no tak.”

Daniel zapytał: „Co powiedział?”

Odpowiedziałem: „nie martw się tym. Chodźmy coś zjeść.”

On znowu: „Nie stary. Jeżeli ktoś mówi o Tobie jakieś g*wno to ja Tobie to powiem.”

Powiedziałem mu więc: Jon stwierdził, że nie chce się pier****ć z TrauMMA, ponieważ sponsorujemy Ciebie.”

Daniel: „On tak powiedział?”

Ja, że: „Tak”.

Daniel odszedł a ja powiedziałem: „Stary, nie zaczynaj wariować” a ten będąc w połowie drogi zapytał jeszcze raz „Czy on tak powiedział? a ja na to, że „Tak”.

W tamtej chwili Jon Jones i (menedżer) malki Kawa wsiadali już do limuzyny a Daniel wyszedł na zewnątrz i chwycił Jona za rękę i obrócił go, mówiąc „koleś, masz do mnie jakiś problem?

A ja pomyślałem „O mój Boże”. Stali tak twarzą w twarz a Jon odpowiedział:

„Uważam, że Ty, King Mo i Rashad Evans, jesteście pełni pychy.” tak po prostu mówił o Danielu jakieś g*wno i wchodzili sobie twarzą w twarz.

Daniel na to: „Skur**elu, nie wiesz nic o mnie. Jestem dorosłym mężczyzną. To wszystko zaczęło się już w czasach, kiedy twierdziłeś, że jesteś miłośnikiem zapasów a kiedy już mnie poznałeś, nie wiedziałeś kim jestem. Sk****elu, wiedziałeś kim jestem. ja znałem każdego zapaśnika, kiedy piąłem się w górę.”


Prawie… może następnym razem.


Źródło : www.mmmanews.pl




Zmieniony przez - PrideFC w dniu 2013-09-17 12:46:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
Cormier ostatnie realne wyzwanie dla Bonesa. Przy okazji test pod HW.

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Glover Teixeira, który jeszcze parę dni temu był niemal pewnym kandydatem do walki o pas mistrza wagi półciężkiej UFC być może będzie musiał poczekać w kolejce na swoją szansę. Szef UFC Dana White podczas rozmowy z fanami na Google Hangouts zdradził bowiem, że kolejnym pretendentem do mistrzowskiego pasa może być schodzący z wagi ciężkiej do półciężkiej Daniel Cormier. Nie jest to pierwszy raz, gdy UFC wysyła sprzeczne sygnały dotyczące swoich pretendentów, ale za każdym razem odbija się to szerokim echem wśród fanów MMA.

Tak i też jest tym razem. Przypomnijmy, iż po tym jak Texeira pokonał Ryana Badera na gali UFC Fight Night 28, jeden z dyrektorów UFC Marshall Zelaznik na konferencji prasowej po walce potwierdził, że to Glover dostanie walkę ze zwycięzca starcia Jonesa z Gustafssonem, mówiąc – „Tak to już pewne i potwierdzone. Dana White to potwierdził. Joe Silva również. Glover będzie następny i dostanie walkę o pas mistrza”.

Szczęście Brazylijczyka nie trwało jednak zbyt długo, ponieważ w rozmowie z fanami MMA, White najwidoczniej zmienił zdanie i stwierdził, że Daniel Cormier, który na UFC 166 w wadze ciężkiej zmierzy się z Royem Nelsonem w przypadku pokonania go i udanego zejścia do niższej wagi, będzie pierwszym pretendentem do pasa wagi półciężkiej. Jest tylko jedno małe „ale”. W starciu „Bonesa” z Gustafssonem musi wygrać ten pierwszy. Jest tak prawdopodobnie, dlatego że obecny mistrz Jon Jones jest skonfliktowany z Cormierem, panowie wielokrotnie wymieniali między sobą uprzejmości na żywo oraz na Twitterze, a UFC chętnie wykorzystałoby ich konflikt przy promocji walki.

Teixeira, mimo że jest klasyfikowany bardzo wysoko w swojej dywizji, nie pokonał jeszcze tak naprawdę nikogo z półciężkiej elity UFC. Jedynym głośnym skalpem w dorobku Glovera jest Quinton Jackson, który jak wiemy w momencie gdy doszło do tej walki miał już inne sprawy na głowie, a jego forma daleka był od tej z najlepszych lat.

W przypadku Cormiera sprawa wygląda jeszcze ciekawiej. Na pewno nie można mu odmówić sukcesów w wadze ciężkiej, gdzie „Czarny Fedor” pokonał Franka Mira, Antonio Silvę czy Josha Barnetta, ale nie stoczył jeszcze ani jednej walki w wadze półciężkiej i nie wiadomo w jakiej będzie formie po ścięciu kilogramów do niższej kategorii. ”DC” wielokrotnie bowiem w przeszłości twierdził, że walczy w wadze ciężkiej ponieważ ma kłopoty ze zrzucaniem zbędnych kilogramów, a jedna z takich prób Cormiera skończyła się w 2008 roku poważnym zagrożeniem zdrowia w postaci niewydolności nerek.

ze Skałek

I dobrze się dzieje bo nie oszukujmy się - ani Glover ani Davis nic Jonesowi nie zrobią. No chyba że Jones wdupi z Gustafssonem ale małe szanse są na to.
Kurde to się może skończyć największą rozróbą w historii

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
Emeljanegro się postawi Bąsowi. ;)

Zmieniony przez - Metaraon w dniu 2013-09-17 14:17:42

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
tez wolalbym,zeby to Cormier dostal TS'a w przypadku pokonania Szweda przez JJ,ale jednak UFC jako firma jest mocno niepowazna.

Najgorsze jest to,ze maja taki monopol,ze tak naprawde moga sobie mowic i robic,co chca,a i tak nikt im nie fiknie,bo co moze zrobic taki Teixeira w tej sytuacji? Obrazic sie i pokornie czekac na swoja szanse. podobnie Grant,ktory doznal dziwnej kontuzji(ktorej spodziewalo sie wielu),bo Pettis musial dostac walke z Hendersonem,itd,itp.

takich sytuacji bylo juz mnostwo,gdzie oficjalnie potwierdzaja ,ze pan X dostanie walke z panem Y o pas,a dwa dni pozniej: "trololo,jednak nie,takze troche heheszki...i ten,no...a co tam u was?" o.O

zenada.

i War Gustafsson! a pozniej Cormier
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GSP vs Hendricks - oficjalnie w listopadzie!

Następny temat

Cain Velasquez vs Dos Santos 3 - oficjalnie w październiku!

WHEY premium