SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UDA I ŁYDKI

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Witajcie moi drodzy !
Mam dosc duzy problem - sa nim mianowicie moje uda i lydki ! Dolacze do tematu zdjecia, wtedy - mam nadzieje - pomozecie mi wybrac odpowiednia forme cwiczen, by jakos to uksztaltowac. :)
I z gory przepraszam wszystkich za te straszne widoki. -.-

http://img291.imageshack.us/img291/2803/masakra.jpg
http://img30.imageshack.us/img30/8582/masakra2.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W regulaminie działu na górze masz wzór ankiety. Wypełnij ją i wklej tu. Za mało o Tobie wiemy by cokolwiek doradzać.
Przy okazji na górze masz tez temat "jak ułożyć dietę". Przeczytaj obowiązkowo.
Nogi wyglądają nieźle, trochę pracy i będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Mam 15 lat, 160 wzrostu i waze 53 kg.
Od roku tancze, tydzien temu zaczelam chodzic na silownie - korzystam z pasa wibrujacego oraz pewnego przyrzadu, w ktorym nalezy zlaczac nogi { oczywiscie stawiany jest opor, nie znam fachowej nazwy }. Co do diety - jem 4 razy dziennie male posilki, staram sie ograniczac rzeczy tluste oraz slodycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/-t527693.html
Przeczytaj to.
15 lat oznacza, że nie możesz redukować kalorii, więc odżywiaj się po prostu zdrowo.
Tłuste nie znaczy niezdrowe. Nie zdrowe są tłuszcze i węglowodany przetworzone, czyli słodycze, chipsy, fastfood itp.
Ten pas wibrujący to nie trening tylko wielka ściema
Potrenuj lepiej na orbitreku czy rowerze, pobiegaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Ok dziekuje bardzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Moralesowi może nie wypadało tego powiedzieć ze względu na wiek, ale ja jestem młodszy i z całą pewnością mogę powiedzieć, że nogi wyglądają apetycznie Moim zdaniem zdrowe odżywianie z linku Moralesa + taniec (towarzyski?) = niedlugo wszyscy koledzy beda Ci padac do stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
wg mnie uda sa dobre, lydki przodem duze sie wydaja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Morales, co do tego pasa wibrującego, to ja pamiętam jeszcze jak to na mango reklamowali razem z Ab-gymnic i innymi tego typu urządzeniami wtedy robiłem wielkie ŁAŁ jak pokazywali kolesia, który ćwicząc na tym TYLKO 5 MINUT DZIENNIE schodził z bf <25 do >10 w ciągu kilku tygodni do tego przybywało mu kilkanaście kg suchego mięcha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka do oceny <masówka>

Następny temat

Dalej redukować czy już mogę masować!? Proszę o rady i pomoc...

WHEY premium