SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tym razem na serio

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Cześć,

nie potrafię opisać mojej fascynacji zwierzęciem zwanym człowiekiem. ile razy w ciągu swojego życia potrafi upaść, zejść ze ścieżki prowadzącej do osiągnięcia celu, a i tak niczym baran uparcie podnosi się by znowu i znowu spróbować.
W zasadzie to powienem chyba stworzyć ten temat w dziale 'senior' biorąc pod uwagę ile razy podchodziłem do tematu.

Nie chcę, nie powinienem - Wybieram odzyskanie ciała, z którego będę dumny. Niezbędna jednak jest mi wasza wiedza Drodzy użytkownicy forum SFD. Widzę wiele rzeczy, które chciałbym osiągnąć. Zaczynając od zrzucenia wagi do przebiegnięcia półmaratonu.

Kilka faktów:
1. Ważę 118 kg
2. Jestem Ulany tłuszczem
3. Trzecia próba w tym roku

Widzę to tak:
IF 16/8 - dieta - z tym jest zawsze największy problem
Siłownia 5x5 3x w tygodniu
Bieganie 2x w tygodniu (w celu przygotowania się do półmaratonu)
6 weidera!

Pytanie:
1. Jak sobie radzicie w chwilach ciężkich, kiedy brak tego wewnętrznego przekonania o słuszności, motywacji?
2. BCAA - chcę używać po treningu siłowym/bieganiu, tak jest ok?
3. Na internecie jest mnóstwo artykułów o wszystkim, skąd czerpiecie wiedze nt. układania swoich diet?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Każdy motywację musi znaleźć w sobie. Każdy kto pozostał na tej ścieżce, zaczynał z jakiegoś konkretnego powodu. Musisz sam sobie odpowiedzieć, czy faktycznie chcesz coś zmienić. Czy istnieje jakiś determinujący czynnik? Jest masa ludzi, którzy nie trenują, nie pilnują odżywiania i żyją szczęśliwie. Ładna sylwetka to tylko efekt uboczny, ważniejsze co się dzieje z psychiką. Systematyczność i autentyczna ciężka praca na siłowni procentuje nie tylko bicepsami.
2. Lepiej przed i w trakcie.
3. Z sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Dokładnie jak wyżej, każdy od czegoś zaczynał, a później to po prostu chyba fascynacja trzyma w systematycznośći. Po prostu chcesz trenować, nie żeby sie komuś podobać, żeby zaimponować, czy wyglądać groźnie... Po prostu tego naprawde chcesz ;)

2. JW
3. Bodyfactory, sfd i mozesz tez poszukac dobrych książek ;)

Ps. Wywal 6 weidera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bcaa przed i w trakcie a po np wpc + owoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej

Następny temat

Ułożenie planu trenigowego

WHEY premium