SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twarozek ziarniski i temu podobne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sadzicie o twarozkach ziarnistych w stylu serkow wiejskich itp. Czy to dobre zrodlo bialka?Sa fajnie pakowane 200g jak na noc chyba w sam raz? Tylko ja mialem problem z pewnym z nich,taki w bialoniebieskim pudelku,dopiero po tygodniu wpierdzielania co wieczor doczytalem sie "konserwowany chemicznie,zawartosc tluszczu nie mniej niz 10%" faktem jest ze w sumie w ciagu 2 tygodni pozadnego treningu poszlo mi w bicu prawie 2cm,ale za to moj brzusio i boczki poszly takze sie rozrosly z czego oczywiscie nie jestem zadowolony,Zatem prosze o Wasze opinie,czy mozna dostac jakies wersje "light" tych serkow bo jak dal mnie to fajna sprawa...

pozdr.
pieczara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Serki i mleko zawierają kazeinę, która powoduje odkładanie tłuszczu. Na noc lepiej czyste białeczko.
http://www.kulturysta.of.pl/
na 'Odżywianie' -> 'Najbardziej niedoceniane rodzaje żywności'

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są light
ja też je mniam mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6494
serka nie powinno sie chyba jesc na noc. ja tam dwa dziennie zjadam kolo 16stej

Stand and fight! Live by your heart. There's always one more try, I'm not afraid to die!

Stand and fight! Live by your heart. There's always one more try, I'm not afraid to die!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego nie powinno sie jesc serka na noc,To jakie zrodlo bialka jest najlepsze na noc?

pozdr.
pieczara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie to na kolacje moze byc tunczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakiej postaci mozna kupic i wcinac tego tunczyka?Ile kosztuje?

pozdr.
pieczara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W puszkach kosztuje góra 3 zł.W hipermarketach taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13147
lisek troche sie zagalopowałeś
w hipermarketach widziałem od 1.69 do ok.8 zeta za puszkę

pozdrawiam

Falsmile

Falsmile

Memento Mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej tego tunczyka to w wodzie kupuj, bo nie jest tlusty w przeciwienstwie do tych w roznym sosach,olejach itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
ja kupuje tuna po 1,49PLN i jem go co wieczor

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Ja mieszam tunczyka w sosie wlasnym z serkiem light Figura (3% tluszczu) dodaje troche posiekanej cebulki i mam calkiem niezlyu posilek...

REDRUM

Zmieniony przez - Redrum w dniu 2002-04-10 15:24:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

desperacka dieta

WHEY premium