SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussipect

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 48839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ja to bym w sumie nic z powyzszych nie brał !!
ale to pomaga psychicznie - czlowiek mysli ze jak sie cos takiego bierze to sukces jak nic i podnosi sie wtedy na duchu !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Bralem syntetyczna efe z kofeina i ,nie znam nazwy polskiej, "theophyline ph" i zawsze mam pod reka na pobudke ,ale uzywam bardzo rzadko.
A na diecie gora 50-60mg efy dziennie.
A aspiryna jest feee, moja matka wlasnie sobie przez nia leczy watrobe.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem dziewczyna i chciałabym używac tussispect jedynie do celów odchudzania czy to przyniesie mi efekty ( nie chce byc zadnym kulturysta)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
1. wypelnij profil /nad twoja wypowiedzia/
2. podaj jak wyglada u ciebie sprawa z aktywnosci fiz/dieta
3. daj sobie spokooj z tussipectem

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~goering sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
dokladnie, Grasik ma racje w kazdym z trzech punktów
nic dodac nic ujac


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Grasiku to miłe ze wogole odpisujes "panience, która nie wiadomo co porabia na blogu dla kulturystów i wogole co ona chce od tego tussipectu" ale chciałabym wiedziec dlaczego miałabym sobie dac spokoj z tym skoro to spala tkanke tłuszczawa a ja takiego efektu potrzebuje. Co do mojej sytuacji diet czy fiz. to mam 164cm wzrostu i waze 60 kg. wiec blagam wymysl cos potrzeba mi chociaz 10 kg w dol i bede w siudmym niebie:)
dzieki jeszcze raz Miłe z was chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
>>Dzieki Grasiku to miłe ze wogole odpisujes
nie ma za co

>>"panience, która nie wiadomo co porabia na blogu dla kulturystów
tez nie wiem, co tu porabiam ;)

>>ale chciałabym wiedziec dlaczego miałabym sobie dac spokoj z tym skoro to spala tkanke tłuszczawa a ja takiego efektu potrzebuje.
sam tusspiect nie spala; upraszczajac, taki efekt uzysoojesz m.in. dzieki zawartej w nim efedrynie; niemniej jednak podstawa jest tu dieta i trening aerobowo-silowy; a spokooj dlatego, ze oproocz efedryny, zawiera on mase niepotrzebnych skladnikoow; jesli jooz zdecydoojesz sie na siegniecie po termogeniki - wybierz co bardziej 'precyzyjnego' niz tussi

>>Co do mojej sytuacji diet czy fiz. to mam 164cm wzrostu i waze 60 kg.
jooz cos wiemy; jednak mialam na mysli, czy masz odpowiednia diete oraz jestes aktywna fizycznie /cwiczysz/; tak wiec, jak z tym wyglada?

>>wiec blagam wymysl cos potrzeba mi chociaz 10 kg w dol i bede w siudmym niebie:)
wymyslimy, tylko podaj jeszcze info, o ktoore prosilam

>>dzieki jeszcze raz Miłe z was chlopaki
hehehe - slyszales willhelm? %)



artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~goering sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-11-28 15:15:18

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No spoko cos sie dzieje:)
Co do diety to nie mam i raczej nie bede miała bo moi starzy przewidują sniadanka i obiadki dla dzieci... więc jadam sniadania i obiady i raczej nic z tym nie mozna zrobic, a co do sportów to od dziecka gram w tenisa, pływam, chodze na aerob (wies ja nie wygladam na swoje 60kg) ale fakt jest faktem ze tyle waze. Skoro mowis zebym zostawiła w spokoju tussi to poradz w takim razie co mogłabym sobie zafundowac zeby mi pomogla zejsc do wagi 50kg
"Baaardzo mile z was chlopaki" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla ścisłości Jesteście chłopaki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
>>Co do diety to nie mam i raczej nie bede miała
blad i to niewyobrazalny

>> bo moi starzy przewidują sniadanka i obiadki dla dzieci...
co przez to rozoomiesz?

>>więc jadam sniadania i obiady i raczej nic z tym nie mozna zrobic"
dieta nie oznacza niejedzenia a sosoob odzywiania
sadze, ze przyda sie tobie ta lektoora:
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=104&forum_title=Fitness

do tego dorzooc aeroby o HR 65-75%HR max (HR max = 220 - wiek) przynajmniej 3-4 w tygodniu przez 45-60min; oczywiscie w stalym tempie

gwoli 'scislosci' - jesli o mnie chodzi, nie


artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~goering sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-11-28 17:35:15

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Znow kreatyna

Następny temat

HYDROXYCUT

WHEY premium