SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussipect

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 48833

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadal nie wiem co proponujesz zamiast tussipectu?? prosze o tym mi napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335
ja kiedys jechalem na tym tussipecu czy jak tam sie to pisze,tyle ze my dla zabawy walilismy po 10/20tab pilismy jakies wino palilismy sztuke zielska i wyruszalismy na podboj swiata...... nie sciemniam za malolata robilo sie rozne glupie rzeczy...

bykuu

bykuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehm dopra to co ja mam stosowac zeby wspomuc diete i proces odchudzania??? a wogole to gdzie mozna dostac tabletki tussipectu bo mi sprzedali tylko syrop i jeszcze powiedzili ze nie ma tabletek.... spoko :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Kasia..zapomnij o tussipectcie...szkoda sobie zdrowie marnowac...
odpowiedz na pytania Grasika...napisz jeszcze ile masz lat..

pamietaj dieta to podstawa...bez niej nic nie zdzialasz..

przeczytaj to:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64042



Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
nieczytalem all dokladnie ale te table tussipectowe to piece of sh....jednym slowem, do syropu niema zastrzezeń !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sprzedają tabletek tussipect bez recepty bo sie kitraja ze o im sie dzieci beda narkotyzowac... Cholera no to teraz przesrane bo tussipect w syropie (jak mi powiedziała aptekara) nie zawiera tak cennej dla nas efedryny dlatego bez recepty sobie go moza nabyc ale tabletki zostały wiziete pod kontrole i trzeba bedzie kombinowac zeby dostac recepte...
Pozdroffka all zycze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4148
No to kasia masz pecha, bo u mnie sprzedali bez problemu i bez gadania. Ale też słyszałem, że się biorą za to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znacie jakies tabletki o podobnym dzialaniu do tussipectu?
Dobrze by bylo zeby byly w aptece bez recepty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
po co kupujecie tussi..? przeciez zawiera nie tylko efke...ale wiele substancji....w sklepach netowych mozna jeszcze (juz niedlugo ;)) dostac czysta efke..trzeba tylko dobrze poszukac....;)

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat weszlam na strone :)
jesli znasz takie adresy to podaj. bede Ci strasznie wdzieczna.
sama szukalam troche i nic nie moglam znalezc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Znow kreatyna

Następny temat

HYDROXYCUT

WHEY premium