SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussipect

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 48895

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Panowie tussipa najlepiej jest wziąśc ok. 30-40 min. przed treningiem . Co do długości działania to zalezy to od tego czy bierzesz do tego polopiryne czy tez nie . Jeśli bierzesz tylko tussipa z kawą bez polopiryny to mieszanka ta dzieła do 3 godzin , jednak jeśli do tego wezmiesz polopirynkę dziłanie jej zwiększa się do 6 - 7 godzin.Polopiryna spełnia tutaj funkcję "przedłużacza " w działaniu . Dlatego też powinno się to brać do godz. 17.00 w celu uniknięcia problemów z zaśnięciem , ja np. na to nie patrze bo czasami trening robię o 21.00 . Acha... nie wiem czy już to pisałem , ale żadna tabletka , która zawiera 200 mg. kofeiny nie da Wam tego co mocna kawa z dobrych 3 łyżeczek. Przy braniu tabl. występuje spalanie , ale nie ma objawów brania , czyli pocenie się , zwiekszona siła itd. Słyszałem nawet , że z tabletką kofeinową spalanie tłuszczu jest mniejsze , ale nic na ten temat nie mogę powiedzieć , ponieważ ja pię kawę , właśnie z tego względu , że gdy brałem tabletkę to mogłem iść spać , oczywiście nie każdy organizm może tak reagować . Narka !!!

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Panowie TUSSIPECT zdobył taką popularnosć w naszym kraju bo nie było dostępu do firmowych THERMOGENICÓW,ja używam Therma
Pro
firmy Prolab-120 KAPSUŁEK starcza na 3 miesiące a kosztuje 100 pln u Cyberpakera -zdrowsze bo ziołowe działa o wiele dłużej i lepiej sie czuje niz po tusipku.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Marcopolo ,chyba się skuszę na ten termogenik , ale dopiero wtedy jak bede miał coś siana , bo ostatnio pusty portfelik , ale bede go stosował wtedy gdy bede miał przerwe w tussipku . Z tego względu , że i tak bede spalał leberke , przerwe w tussipku przedłużę sobie o 2 tyg. , czyli będę brał 2-3 tyg. tussipa , a nastepny miesiąc Therma PRo .Hmmm... muszę jeszcze coś Wam napisać . Widzę , że tak jak ja chcecie spalić leberkę , więc każda informacja jest na wagę złota .So... , ostatnio przeglądałem 'MUSCLE' z grudnia 2001 i zobaczyłem ciekawy artykuł . Otóż jest napisane , że niektórzy zawodowi kulturyści w celu przyspieszenia utraty tkanki tł. kilka razy dziennie żują gumę nicorette, przyspiesza ona metabolizm o jakieś 20% Tak sobie myslę , że każda nowa metoda jest zaskoczeniem dla organizmu i powoduje szybko oczekiwane efekty .Wiadomo ,że osoby palące będą miały bardzo znikome , albo żadne efekty , ponieważ ich organizmy znają już ten środek . Nicorette nie szkodzi zdrowiu , więc dlaczego nie spróbować ??? Co Wy na to ?

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby ktos jeszcze pytal o kofeine w tabletkach to Colvital z Herbapolu jest calkiem dobry, tani i bez recepty.
Odnosnie tego co Blo i Adisept mowili o cwiczeniach spalajacych tluszczyk to... wybaczcie panowie ale jakis tenis stolowy czy nawet rower jest smieszny i malo daje. Jesli ktos ma sporo tluszczyku do zredukowania i chce to zrobic szybko to niech przestanie udawac, ze cwiczy i zacznie biegac. Wystarczy okolo 40 min dzinnie w dobrym tempie + powiecmy z 2 razy w tygodniu inny tym dynamicznego treningu. O ile ktos nie zjada przed snem czekolady i ciastek z kremem :) efekt jest gwarantowany!

Sveta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Hmm!!! Zawsze ilekroć pojawia się na forum efedryna lub jak tam kto woli sławetny tussipect spora większość chłopaków strasznie odradza brania większych dawek. Sam nie wiem dlaczego? Dawka jednorazowa max. to 75mg= 5 tussipów, a dzienna to 150mg=10 tussipów. No i co z tego, iż tak piszą kilkuletnia moja stycznośc z tym środkiem i moich kumpli wysunęła wniosek, że 20-25 tabl. to nic nadzwyczajnego. O tyle, o ile bierze się np. już 6 dzień z rzędu, gdyż zjawisko tachyfilaksji-kolejne dawki przyjmowane w krótkim odstępie czasu powodują mniejsze działanie. I nikt mi nie wmówi, że już nie żyję, lepiej idź do lekarza itp.itd. Jeśli w poniedziałek wzięło się 5 tabl.,to przykładowo we czwartek by działanie było choć ciut podobne trzeba wpakować z 7. Oczywiście zależy jak to bierzecie, bo odstęp ok. 24h, jeszcze tak bardzo na dawki nie wpływa. Ale wielkim bezsensem jest branie 8 tabl.np.tak: 3 o 15.00,2 o 16.00,3 o 17.00. Jak już się bierze to na raz!No i przy braniu ograniczyć proszę witaminę C w dużych dawkach, bo "zakwaszenie" środowiska powoduje lepsze wydalanie amfetamin.A i efekt termogenny tussipa wynosi więcej jak 3h, bo kurnia jego okres półtrwania (rozpad pierwszej połowy dawki,2.rozpada się znacznie dłużej)to 6h! A jak ktoś bierze jakiś lek gdzie napisane jest "inhibitor MAO"-Monoaminooksydazy (rozkłada,już nie wiem dokładnie, noradrenalinę chyba(?), która łącznie z dopaminą jest stymulowana przez efedrynę). Bo jak weźmiecie, ohoho to tak Wam ciśnienie rąbnie w górę, że hej. Zresztą inhibitory MAO, to leki na serce, a kto leczy się na serce, to chyba nie tussipuje!?!Takie moje małe ostrzeżenie, bo kumpel kiedyś prawie wykitował!Szczerze mówiąc gdziesz czytałem by nie brać efedryny częściej jak 4*/tydzień, no ale to już Wasza decyzja, ja bym to olał, jak bierzecie do 4tabl.
A i nie wiem w jaki sposób, ktoś miał po tussipie mniej siły?!Jak on podnosi sprawność mieśni w granicach 5-10% No i na siłkę polazł bym po 1,5h od wzięcia.Ma się rozumieć moja 3 letnia "praktyka" nie wyszła aż tak na zdrowie, mimo za***istej wydolności serca, mam ekstrasystole-dodatkowe skurcze serca,po których mam dłuższy rozkurcz, no i czasem mnie "dusi",ale ciśnienie 120/80.
Pozdrawiam wszystkich i myślę, że 4 tabsy Wam wystarczą, byle nie więcej jak 10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich

tez muszę dorzucic swe 3 grosze

"
(..) a kto leczy się na serce, to chyba nie tussipuje!?!
"
nie??
hm..
a jednak..

ja biore na raz 10 tabl tussip 4 razy w tyg i okolo litr kawy+aspirin
no i zyję
jest troche pobudzenia ale spalanie tłuszczu to zero :(
jakies tam walenie serca jest ale olać to..
od paru miechow biore i zadnych przerw
a co tych kilku tabletek co biorą niektorzy to mnie śmiech bierze :)
kiedys mialem jakies tam nieprawidlowe EKG tera mam znacznie lepsze heh,to jest beka :)

ciekaw jestem ile pozyje eh ..

i ciekawe ile sie srednio zyje biorąc tak jak ja..ciekawe

no to pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 25 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1856
Co sadzicie o efedrynie w ampułkach bede miał za dwa dni bo słyszałem ze jest lepsza i bezpieczniejsza dla watoby ale nie wiem jak to dawkować ampułki bedą 1ml jak ktoś ma doświadczenie to prosze żeby sie wypowiedział zebym wiedział co robić bo ja ostro napaliłm sie na ECA a mam co zrzucać jakby mi ktoś powiedział dokładnie jak to wszystko brać kiedy polopiryne kiedy strzał efedryny a kiedy kawke i w jakich ilosciach bylbym wdzieczny

Rośnijcie zdrowo

Rośnijcie zdrowo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze nie wal 10 tabletek tussi
to ci nic nie da a tylko negatywnie na organizm podziala !!!
efedryna ma wiele efektow ubocznych
jak chcesz to wal 2 tussi + kawa+ 1/2 - 1/4 aspiryny 2 razy dziennie czyli przed porannymi aerobami - 60 minut wolny bieg (tak zebys mial puls 60 gora 7o- % maxymalnego
czyli okolo 120 -140 na minute (moze byc tez rowerek
a najwazniejsze to ogranicz kalorie , rozloz posilki na 5-7 dziennie , wiecej chodz , graj skacz, plywaj

-- i pamietaj ze suplementy to 10 % -- a trening i dieta 90% !!!!!!!


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Nistety raczej przyznal bym racje Boofiemu, i nie bral bym aspiryny, gorsza dla watroby niz metanabol choc wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
i nie tylko dla niej
żołądek TEZ cierpi !!
podobno dojelitowy kw acetylosalicylowy jest troche lepszy !! PODOBNO

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Znow kreatyna

Następny temat

HYDROXYCUT

forma lato