SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

True2TheGame Lafay

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Poziom 2 trening nr.3(3) 10.08.2012
B1=7/7/7/7/7/7=42 (+6)
A3=7/7/7/7/7/7=42 (+6)
A2=7/7/7/6/4/4=35 (-1)
C1=5/5/5/3/3/3=24 (+3) - podciagam sie na belce (trudniej jest;D) - za 2 msc mysle ze drazek juz bde mial ;]
K2= 15/15/15 130 cm (-10cm)

2 polowa treningu nie zrobilem niestety - zrobie dzisiaj podwojnie na dolna partie + brzuch ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
ehhh jutro wkleje przebieg treningu ostatniego na 2 poziomie (górna partia tylko dzisiaj ;] ) ;D który się odbył dzisiaj o 21 lol ;p niestety posiłek potreningowy był słaaaby ;d nie miałem mięcha więc zjadłem 6 plastrów szynki same a potem serek wiejski który jest słabo wchłanialny z dżemem i chlebem. no cóż ;/ ( jadłem o 22 :} )

po 2 poziomie wkleje wymiary + zdjęcia ! ;D także spodziewajcie się foty i wymiarów do poniedzialku ! ;D

od poniedziałku :



Zmieniony przez - True2TheGame w dniu 2012-08-18 22:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No to czekamy ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
srki panowie za przerwe ale mialem kontuzje (gra w pilke nozna) gdy bylem na 2 dniu III poziomu;/ teraz w pn zrobilem 1 trening - 1 dzień III pz. (tzn.wszystko po 4) ale niestety od pn do dzisiaj - NIC ;d od jutra juz ostro jade 2 dzień III pzm! (wszystko po 5)
Jutro tez sie zmierze i wrzuce wymiary ;] + co do zdjecia to nie wiem gdzie mam kabel do fona wiec poki nie znajde nie bedzie - ale zdjecie bedzie tkwic sobie na fonie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Wymiary - oprócz talii - ją zmierzę jutro rano ;]
co do fotki - jutro zrobie ale wrzuce dopiero jak znajde kabel ;d + dzisiaj trening (wkońcu po przerwie! :D) ! :}
klata luźno (mierze na wysokosci cyckow - dobrze?) - 90,5
Łydka - 37
udo - 51
bajceps - 31
pozdro jutro wrzuce talie - jak mozecie nic nie piszcie do tego czasu to zedytuje ;][
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 217
cześć, wrzuć jakieś rozwinięcie co do pyłku, korzenia i kłącza, z czym to sie je ? :D a tak serio, gdzie chcesz to kupić i na co to działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
https://www.sfd.pl/Suplementacja_w_domowych_warunkach-t478472.html < prosze bardzo link ;d - kupic mozna w sklepie zielarskim ;;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztanga

Następny temat

Plan treningu bez sprzetu

WHEY premium