SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troche namieszalem z dieta(doping)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Płeć

M

Cel

??

Waga

78

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

11?

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Push pull4x tydzx, cardio naczczo

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Obrecnie keto 2500kcal

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
stary, rob co chcesz, nikt Ci nie broni. chcesz to zaladuj sobie z rana nawet coca cole z dod lyzka cukru stolowego. fizjologii czlowieka nie oszukasz. pewne mechanizmy w organizmie kazdego czlowieka dzialaja w ten sam sposob. oczywiscie negatywne skutki jednego dopadna szybciej, innego wolniej, tu juz kwestia genetyki. powodzenia i rowniez pozdrawiam.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 471
Fizjologii nie oszukam i tego nie napisałem, ale widocznie starałem się ja oszukiwać jedząc inaczej według aktualnych trendów co w moim przypadku wyszło na złe samopoczucie w ciągu dnia. Skoro dobrze się czuje, sylwetkowo wszystko idzie w lepsza stronę, badania są ok to nie masz żadnych argumentów w tej chwili na to że nie mam racji i mówię ciagle na moim przykładzie, a Ty się zagotowałes widzę bo podważam Twoje zdanie, ale na tym polega dyskusja. A takie teksty jedz sobie łyżkę cukru i cocacole rano to w ogóle co to za porównanie? Porównujesz Owoce do cocacoli i łyżki cukru. Nie napisałem nigdzie ze tak musi robić każdy tylko, ze warto czasami wypróbować różnych opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
A cos wiecej mozesz nam powiedziec o swoim odzywianiu?

Ja z rana tez najlepiej sie czuje wlasnie po posilku z chlebem200g i dzemem50f, jajkami
A wystarczy ze w posilku mam 100g+ np ryzu i juz mnie bierze sennosc mimo berberyny
Mysllaem juz czy to nie wina objetosci posilku a nie ilosci ww w nim zawartych


Zmieniony przez - WeglaKilo w dniu 2020-07-09 09:14:03

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Shivakashi
Fizjologii nie oszukam i tego nie napisałem, ale widocznie starałem się ja oszukiwać jedząc inaczej według aktualnych trendów co w moim przypadku wyszło na złe samopoczucie w ciągu dnia. Skoro dobrze się czuje, sylwetkowo wszystko idzie w lepsza stronę, badania są ok to nie masz żadnych argumentów w tej chwili na to że nie mam racji i mówię ciagle na moim przykładzie, a Ty się zagotowałes widzę bo podważam Twoje zdanie, ale na tym polega dyskusja. A takie teksty jedz sobie łyżkę cukru i cocacole rano to w ogóle co to za porównanie? Porównujesz Owoce do cocacoli i łyżki cukru. Nie napisałem nigdzie ze tak musi robić każdy tylko, ze warto czasami wypróbować różnych opcji.


o jakich badaniach mowisz? morfologii?
a niby czemu zle porownanie z coca cola? myslisz ze organizm rozroznia czy Ty wrzucisz 35g cukrow prostych z dzemu, czy 35g cukrow prostych coca coli? nie, nie odroznia, dla organizmu to dalej ten sam cukier.
nikt nie umiera od palenia papierosow po miesiacu, efekty przychodza po latach.


Zmieniony przez - stojeden w dniu 09/07/2020 10:45:13
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 471
Żadnych innowacyjnych rozwiązań nie stosuje, 5 zbilansowanych posiłków plus 6sty potreningowy . Przed i potreningowy oparty na płatkach ryżowych. Do śniadania dzem i owoce, do kolejnych idzie 150-250g owoców dodatkowo do węgli złożonych. Te 200gram owocu typu jabłko to co to jest tak naprawdę jeżeli chodzi o łączna ilość WW posiłku... nic bo i tak Zawsze w dużej mierze przeważają złożone. Mam pytanie odnośnie tego zasypiania... pijesz może kawe do tych posilkow? Ewentualnie bezpośrednio przed/po posiłku po którym jesteś taki senny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Nie. Kawa mnie pobudza,
Dodam ze troche sie poprawilo, mniej zasypiam juz bo sie organizm zaadaptowal po wyjsciu z keto

Objawia sie to tym ze czuje jakby piasek w gorze oczu, kucie koniuszkow palcow i moze czerwiensza twarz, rozkojarzenie

Przypominajac diete bo troche kcal doszko:
5:00 5jaj 200g chleba tostowego pelnoziarnistego 62%graham 50g dzemu, kiszony, pomidor
9:00 warzywa 150g ryzu bialego 200g miesa
12:00 100g platki ryzowe 60g wpc 20g mct
Trening o15, po jakis banan
18:00 warzywa 150g ryzu bialego 200g miecha 10g oliwy
20:30 140g twarogu 10g wloskich 10g brazyliskij kakao woda
Ok 3600kcal,440g ww, 90g tl, 240g bialka

To glownie i najczesciej wlasnie kladzie mnie drugi posilek, w nim lykam mimo to berberyne.
Po tym o 12 tez lekko zmeczony, ciezki ale po rozgrzewce na treningu o 15 juz zaskakuje
+srednio dziennie wpadnei jakis batonik
W weekendy jakis jeden czit meal zeby z moja gdzies wyjsc, nawet piwka sie napije jednego max MAX 2

Ale ciagle uczucie "nicmisieniechce" czego na low carb nie ma :p sila na plus pomalu, waga stoi dalej 78 ale bylo 3200 kcal 3tyg to podbilem (ekto 31lat 178cm wzrostu)
Kawe chetnei wypije czy yerbe, ale ogolnie mam lekki reflusk

Mam grubego kolege ktory po kawie zasypia nie wiedziec czemu(je byle co, wciaga w pracy amphfetamine - pewnie namieszane w organizmie ma, neuronach)

Czemu pytasz?



Zmieniony przez - WeglaKilo w dniu 2020-07-09 11:57:51

Zmieniony przez - WeglaKilo w dniu 2020-07-09 12:00:04

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 471
To według Ciebie można jeść samo białko z prochu jak to jedno i to samo? Widocznie nie jest do końca to samo, wytłumacz mi dlaczego mi to pasuje, a nie pasują mi posiłki BT na śniadanie skoro to „na czasie” lepsze? Cola to to samo co cukier z owoców ale ciekawe co żołądek, watroba, jelita na to?

Kofeina może wpływać na poziom cukru, mnie kawa usypia dlatego zapytałem, a sam staram się unikać.

Dlaczego nie jesz węgli na kolacje?


Zmieniony przez - Shivakashi w dniu 2020-07-09 12:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Bo je trzymam na sam koniec jak juz nie bede mial gdzie kalorii wcisnac
*jestem na etapie szukania optymalnej nadwyzki kcal*
Pozniej dodam do posilku o 12:00 platki ryzowe->dextroze do treningu->kolejny banan po treningu-> jak nie bedzie juz gdzie wciskac to chce na kolacje, tylko nie wiem co

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Shivakashi
To według Ciebie można jeść samo białko z prochu jak to jedno i to samo? Widocznie nie jest do końca to samo, wytłumacz mi dlaczego mi to pasuje, a nie pasują mi posiłki BT na śniadanie skoro to „na czasie” lepsze? Cola to to samo co cukier z owoców ale ciekawe co żołądek, watroba, jelita na to?

Kofeina może wpływać na poziom cukru, mnie kawa usypia dlatego zapytałem, a sam staram się unikać.

Dlaczego nie jesz węgli na kolacje?



Zmieniony przez - Shivakashi w dniu 2020-07-09 12:10:34


tak, mozna jesc samo bialko w prochu, kto Ci broni? wpc = kurczak w proszku tylko bez dodatkow hormonalnych i innego szitu, ktory w nie pompuja i inne miesa.
tak samo stary, jak ze wszystkim innym, organizm nie rozroznia np czy podajesz syntetyczna witamina, czy zawarta w pozywieniu, dla niego to jedno i to samo, czy lykniesz sobie wit c z tabsa, czy dostarczysz ja z owocow. i to sie tyczy wszystkiego.
piszesz m.in. o watrobie pod katem picia coli. a Ty myslisz, ze jak wrzucasz w siebie 40g fruktozy to watroba ma lekko? wtedy to ona dopiero zapierdziela. zainteresuj sie wplywem fruktozy w wiekszych ilosciach na watrobe, poczytaj troche medycznych aspektow, a moze zrozumiesz.
rowniez nie wiem skad Ci sie wzielo, ze trzeba jesc bt na sniadanie. jakas glupia moda XXI w. podparta jakimis zabobonami o uposledzaniu dzialania insuliny przez wywalony kortyzol z rana, stad nie poleca sie weglowodanow, ale to oznacza, ze masz ich nie jesc skoro sie na nich dobrze czujesz? oczywiscie, ze nie. ale jest roznica dla Twojego chociazby zdrowia metabolicznego, czy wrzucisz w posilku 40g wegli z kaszy, czy 40g wegli z owocow.

tyle ode mnie w tym temacie. trzymajcie sie chlopaki i powodzenia w realizacji celow
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Nei wiem czy to nie kwestia jelit, bo od dawien dawna, moj stolec to papka

Sex, drugs, rock&roll!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięso a w nim robak

Następny temat

Dieta na mase do poprawki

WHEY premium