SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tritest Androchem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 657
Lecę na enanie około 3 miesięcy.
Spodobała mi się bardzo oferta Androchemu Tritest 400mg/ml
Większa ,zwartość , wydajniejszy i kilka estrów. Teraz pytanie , czy po ostatnim strzale enana, i rozpoczęciu cyklu z tritesta organizm tak samo zareaguje na strzał Tego tritesta? Czy poziom we krwi nie spadnie zanim on się rozkręci? Czy raczej takie mieszanie nie ma sensu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 657
lodzianin1
Czyli wszystko jest ok ,jedz trenuj i rośnij

Dzięki wielkie za pomoc Panowie.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364354 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668889
Przechodzisz po prostu i tyle
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 657
lodzianin1
Przechodzisz po prostu i tyle

Dziskuje za odzew.
Wolałem zapytać , bo z tego co wiem to są tam całkowicie inne estry, cypionat, decanoat, i isocapro coś tam ;) A stosuje enantat, i czekałem.chyba że 3 tyg żeby enan się rozkręcił, więc zastanawiałem się czy jeżeli, dam ostatnia iniekcje enana to czy po podaniu za 5 dni Tritesta, on od razu wejdzie w krew czy znowu będzie się rozkręcał długo a enantan stary już dawno przestanie działać...
Dodatkowo, Łodzianin.l, jakie dawkowanie tego i co ile, a zresztą, jesteś specjalistą, to doradz, dokupić po prostu 2 butle enana czy 2 butle Tego tritesta? Odblok potem normalny jak po enanie? Nie ukrywam że skusiła mnie większa dawka w mililitrze 400mg i pozytywne opinie ludzi z forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364354 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668889
Dawkowanie itd ankieta działu
Test ogólnie to test ,Pct wg okresów półtrwania się tylko zmienia
Tez lubie t400 że względu na mala objętość inj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 657
lodzianin1
Dawkowanie itd ankieta działu
Test ogólnie to test ,Pct wg okresów półtrwania się tylko zmienia
Tez lubie t400 że względu na mala objętość inj

PCT według okresów półtrwania? Tzn ja na koniec enana miałem dać poprostu 5 dni po 1000jednostek HCG
Potem 10dni po 500jednostek, i nakoniec clomid i tamoxifen, a dawkowalem 250mg enana co 5 dni, dlatego pytam jakie to dawkowanie byłoby z Tritestem

Ankieta :
WIEK: 28
2. WAGA: 86
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 107
-udo: 57
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 180
-węglowodany: 250
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: enan obecnie 3 miesiące
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cały czas trwa
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: niemaganny
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2200
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364354 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668889
a jak ma wyglądać cały cykl? po tritescie hcg wchodzi ok 10 dni po ost inj 10.000 może być mało tego hcg,ale to się sprawdza badaniami
w trakcie cyklu podajesz jakieś hcg??/

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiscie bilem Androchem Tri 400
Testosterone isocaproate 100mg/ml
Testosterone cypionate 140 mg/ml
Testosterone decanoate 160mg/ml

I bilem go za Enana- spowodowane ogromna iloscia zrostow na tyleczku. osobiscie bilem EoD3 po 0.7 ml tak aby calosciowo wyszlo kolo 500 Tescia . Dzialanie- nie stwierdzilem roznicy ( na sobie ) co do Enana rowniez 500 mg . Pociagnolem to .... bo boje sie bic duzo w barki i bardzo trudno mi sie w barki wbija( w uda nie wale wogole) (problem z psycha zawsze boje sie ze walne w kosc) wiec klulem to 25 mm igla przez 0.7 ladnie przechodzi . Co do Androchemu - juz rok sie przyjaznimy i z ich kociolka zawsze dostawalem dobre elixiry.

czy warto- tansza opcja niz Androchem 250 mg TE i mniej bicia choc czesciej . Do stakow srodkow jednak wole czyste TE czy TC . Pierwsze 3 strzaly na strone byly dosc bolesne - od 4 nic juz nie czulem ale to chyba miesien przywyczajal sie do stezenia .


Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 13/06/2021 20:25:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 657
lodzianin1
a jak ma wyglądać cały cykl? po tritescie hcg wchodzi ok 10 dni po ost inj 10.000 może być mało tego hcg,ale to się sprawdza badaniami
w trakcie cyklu podajesz jakieś hcg??/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 657
lodzianin1
a jak ma wyglądać cały cykl? po tritescie hcg wchodzi ok 10 dni po ost inj 10.000 może być mało tego hcg,ale to się sprawdza badaniami
w trakcie cyklu podajesz jakieś hcg??/

Cykl wygląda tak że poszły 2 butle enana, i tak jakby słabiej kopie, więc zainteresowalem sie Tritestem żeby zużyć ze 2 buteleczki i potem od razu odblok, choć myślałem żeby trochę turki dołożyć. Więc jedyne moje zmartwienie to to czy po ostatniej iniekcji można dać od razu Tritest i czy będzie ciągłość cyklu, dlatego to pytanie
A z racji Że jesteś ekspertem cytuje Twoje wypowiedzi ;) Dodam że HCG też mogę dokupić ;) I teraz pytanie dawkowanie Tritestu takie samo jak enana? Co 5 dni? Czy co 6? A i jeszcze pytanko, Czy androgen często podrabiają? Zdarzają się podj**ki? Powiem szczerze że kupiłem w ciemno ze strony online Sally androchem, i kopię aż miło, łapki chodzą a cardio to przyjemność, myślałem żeby kupić tez u nich Tritest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 657
lodzianin1
a jak ma wyglądać cały cykl? po tritescie hcg wchodzi ok 10 dni po ost inj 10.000 może być mało tego hcg,ale to się sprawdza badaniami
w trakcie cyklu podajesz jakieś hcg??/

Przepraszam że tyle pytam, ale chciałem dorzucić do tego wszystkiego Turanabol, z racji tego że to pierwszy cykl chciałem coś lajtowego, czy polecasz do tego coś co jest podobne w działaniu do turki, lajtowe, i nie pralek tylko iniekcja?

Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze- jak pierwszy cykl to ile mg T bierzesz 2- czy po okolo 8 tygodniach pojechales z 5k HCG

Dawkowanie - TE ma okres czasu poltrwania 4.5 dnia - w przyblizeniu 5 dla tego dajemy go Eo5- co to oznacza w poniedzialek rano wstrzyknoles 500mg w piatek w twoim organizmie krazy juz tylko 250

Teraz stack Tri 400 - matematyka troche bardziej skomplikowana :)

Testosterone isocaproate czas 2.5 dnia -
Testosterone cypionate -8 dni
Testosterone decanoate 34dni

Jak widzisz dwa dolne zwiazki utrzymaja prawie stale stezenie ale wiecej niz 1/4 stacku bo 100mg ma czas rozkladu 2.5 dnia - to jest powod dla czego dawke tygodniowa podzielem na 2 - aby uzyskac stale stezenie najkrotszego estru .



Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 13/06/2021 20:55:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg przechowywanie

Następny temat

Prolaktyna na cypionacie

WHEY premium