SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu - porady

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, jestem na redukcji, przez jakiś czas nie będę miał dostępu do siłowni. Ułożyłem taki plan i mam zamiar robić go 3 razy w tygodniu lub co 3 dzień. Proszę o poradę czy nie jest przeładowany i czy coś zmienić. Codziennie jeszcze robię smarowanie gwintów więc podciągania nie mam w planie.

1.Pompki na Paraletkach 4x1-2 Zapasu
2.Pike Push-ups na Paraletkach 3x1-2 Zapasu
3.Wznosy Bokiem 3x1-2 Zapasu
4.Wznosy w Opadzie 3x1-2 Zapasu
5.Pompki Odwrotne 3x1-2 Zapasu
6.Bułgary 4x1-2 Zapasu
7.Martwy Ciąg na Prostych 4x1-2 Zapasu
8.Wspięcia na Palce 4xMax
9.AB-Wheel - 4xMax
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale podałeś na swój temat za mało informacji, a w zasadzie nie podałes nic. Podstawą oceny diety, czy treningu są informacje na temat osoby, dla której będzie on przeznaczony. Dlatego też niezbędne jest to aby dokładnie wypełnić formularz ankiety działu. Zapraszam do zapoznania się z nim w artykule przedstawionym poniżej i wklejenie go tutaj. Cel treningowy, masa ciała, doświadczenie, staż, dostępny sprzęt, jak długo nie będziesz miał dostępu do siłowni, itp.

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_ANKIETA_DZIAŁU-t473858.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urozmaicenie diety

Następny temat

Trening siłowy - porady

WHEY premium