SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pod sw w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Witam,
po kilku miesiącach lenistwa postanowiłem wrócić do ćwiczeń. Celem jest osiągnięcie przyzwoitej siły i wytrzymałości na lato, kiedy to planuję się zapisać na sekcję MMA lub BJJ
Trening to typowy FBW na warunki domowe - sama sztanga, sztangielki i obciążenie - max - 47kg, może nie dużo, ale na niektóre ćwiczenia starczy. Ogólny rozkład.
Pon - siłownia
wtorek - bieganie
środa - siłownia
czwartek - bieganie
piątek - siłownia
sobota i niedziela - wolne

Plan siłowy w domu:
Zarzut - 3x12,10,8 (co 2 tygodnie zmiana ilości powtórzeń, co tydzień zwiększenie ciężaru - odpowiednio ciężary - 31kg, 34kg, 37kg, 41kg, 44kg, 47kg - i tak będzie to praktycznie każdego ćwiczenia)
Przysiad - 3x
wiosłowanie sztangą - 3x
wyciskanie stojąc - 3x
dipsy - 3x
wyciskanie leżąc - za ławkę robi mi deska do prasowania ;) - 3x
uginanie sztangi - 2x - tu ciężary - 16,19, 21,22, 23,26kg

Trening I - ciężary 31kg, uginanie 16kg
Dzisiaj odbył się pierwszy trening, poszedł dość gładko, najgorzej było przy przysiadach, jakoś nogi w czasie przerwy mi osłabły, ale będzie lepiej ;) trening zaliczam do udanych, teraz szybki prysznic oraz posiłek potreningowy - ryż + pierś z kuraka + warzywka + olej lniany :)
Pozdrawiam - następny trening w środę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez sprzętu + dieta

Następny temat

Czy w ogóle się opłaca

WHEY premium