SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 94
Witam. Mam pytanie odnośnie treningu na rzeźbę, w jakim czasie bedą zauważalne pierwsze efekty typu pojawienie sie bardziej mięśni brzucha rzeźby na bicepcu ładnej itp ? Dodam ze pracuje fizycznie lekko ;) podrawiam. Oczywiście trening to nie jest mi coś nowego ponieważ cwiczę tzn ćwiczyłem miesiac temu. moje osiagi to np 100kg wycisku na plastkiej latwce na klatke. Chcę kupić dietę i plan cwiczeń żeby to robic z głową a nie chodzic na silownie i cos tak jesc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nikt tego nie wie, nie można powiedzieć za 2 miesiące będzie super, nikt nawet nie wie jak obecnie wyglądasz czy masz np 40 kg nadwagi, po czym mamy stwierdzić ile Ci to zajmie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 94
No więc tak. ważę 87kg wzrostu mam 184-5. I powiem że mam trochę tego brzucha tzn takiego że nie widać mieśni brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Równie dobrze może zająć Ci 3 miesiące jak i rok, nikt nie wie. Wszystko zależy od genetyki, problemów zdrowotnych, odpowiedniej diety, treningu, regeneracji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 94
Rozumiem, więc jak kupować tutaj na forum plan ditea + trening to na jaki okres czasu mam go kupić? Czy wystarczy na miesiąc i trzymać go przez kolejne dwa miesiące ? czy kupić go na 3 miesiące i być pod stałą opieką profesjonalisty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Możesz kupić na miesiąc i się tego trzymać, ale trzeba pamiętać ze z czasem efekty mogą stanąć i trzeba wprowadzać jakieś zmiany.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 94
No tak to wiem wiem ;). To wtedy po raz kolejny raz trzeba sięgnąć po opinie, pomoc profesjonalisty ;) Więc dziękuje za pomoc i doradę ;) Można zamknąć ten temat, pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś w rodzaju refeed

Następny temat

Leptyna i jej działanie

WHEY premium