SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na początek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Kolegi wujek ma własną silownie, rozmawialem z nim o tym, czy cwiczenia hamuja wzrost. Powiedzial, ze nie wszystkie. A co do sztuk walki od grudnia ide na MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Jeery012 nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
a coś na mase ??bo w moim wieku to bez problemu juz moge zacząc cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
ułóż sobie diete.
dział odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
a co do treningów to 3 razy w tygodniu wystarczy poniedziałek ,środa i piatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
a i nie wiem czy dobrze robie ale dni wole pomiędzy treningami wypełniam pompkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Jeery 3 dni w tyg wystarczy, a ompki odpusc.

Autor: Tu nie chodzi o to czy chamuja wzrost czy nie bo zadne cwiczenie go nie chamuje... Chodzi tu o prawidlowy rozwoj twojego ukladu kostnego... Chcesz miec problemy z ukladem kostnym w przyszlosci to smialo mozesz chodzic na silke byle bys nie zalowal w przyszlosci bo sa to naprawde dokuczliwe rzeczy... Do tego dochodza problemy, ze tak powiem krotko terminowe, czyli kontuzje... Nie daj boze zerwiesz jakis miesien to bedziesz musial cale zycie na niego uwazac...

A co ci moze dac silka w tym wieku?
Hmm... Rozkminmy to...
Masa?- Nie zlapiesz jej zbyt duzo o ile wogole ci sie uda ze wzgledu na to, ze twoj organizm sie rozwija rosniesz i rozbudowywujesz 'naturalna' muskulature, ta od matki przyrody...
Sila?- jw dostajesz ja od matki przyrody... Czy jestes w stanie cos pomoc tu silka? Nie wiele...
Rzezba?- Rzezby nie robi sie treningiem silowym tylko aerobowym, a do tego bardziej podobne sa sporty ogolnorozwojowe niz ciezkie cwiczenia na silowni...
Kondycja?- Rowniez raczej cwiczenia ogolnorozwojowe maja tu lepsze zastosowanie...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
georgu skasuj proszę moją wypowiedź na poprzedniej stronie bo poczytałem trochę na forum i wiem już jak to jest z tym wzrostem, mój błąd

Zmieniony przez - Miro86 w dniu 2008-11-18 21:29:28

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
czy ćwiczenie jednom sztangielkom może zaszkodzić np podczas wyciskania sztangielek na płasko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Po prostu lubie cwiczyc, owszem czuje, ze mam wiecej sily po treningach. Wbrew pozorom miesien tez mi sie rzezbi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na ile maszyny, na ile wolne ciezary

Następny temat

Kolejny plan ;]

WHEY premium