SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase Pomóżcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Witam mam 15lat 182 cm wzrostu 83kg biceps 38 klatka 110,a więc chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić ,żeby powiekszyć triceps i biceps ogólnie całą ręke coś na duże plecy jeszcze jakies ciwczenia ??? ćwicze pół roku, przed siłownią oczywiście zrobiłem wstęp 2 miesięczne ćwiczenia pompki,brzuszki,przysiady,podciąganie,biegi. Chciałbym osiągnąć jak na razie 43cm w łapie poprostu nie wiem jak to zrobić ćwicze mi się wydaje ,że nie rosne w mięśniach a znajomymi się pytają co ja biore , a nie brałem nic znaczy 'koksu' piłem jakiś czas białko i kreatyne jadłem ,ale chce bez tego wole na czysto isć. Siłownia to mam gryf obciążenie 180 kg ale tyle to mój wuja bierze gryf łamany sztangielki ławka skosna modlitewnik . Prosze was o jakies porady i o ułożenie treningu jeśli jest taka możliwosć z góry dziekuje i Pozdrawiam. Damian

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 83

Wzrost: 182

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: pół roku

Uprawiane inne sporty: Piłka ,bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Gryf łamany,gryf prosty, sztangielki ,ławka.

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Liczy się siła !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Chciałem jescze tylko dodać na klatke biore 90kg raz góra 2 po dobrej rozgrzewce.Przedramie też Cwicze.Pozdrawiam

Liczy się siła !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Plan na mase do Oceny, Prosze o szybie oceny.

WHEY premium