SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening gęstościowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 455
witam,
mam 24 lata 180 cm wzrostu 84 kg wagi zaczalem biegaC codziennie rano cwicze sobie w domu od 4 miechów(mam laweczke troche obciazenia drazek laweczke do brzuszków) cos powoli mnie spielo ale chcialem to podkreslic lekko przed wyjazdem na wakacje obił mi sie o uszy trening gestosciowy ale niestety nie wiem jak najlepiej sie do tego zabrac;/ bradzo prosze o pomoc o rozpisanie treningu oraz wskazowki co do suplementacji.jezeli taki temat juz byl to przepraszam za nieuwage ale poprostu nie zauwazylem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zrób poprostu tak;
jedno podstawowe ćwiczenie jak na masę w przedziale powtórzeń 10-8- możesz nieznacznie skrócić przerwy pomiędzy seriami.
i dwa ćwiczenia połączone w serie łączoną wykonywane w przedziale p[owt. 15- 12. również ze skróconymi przerwami pomiędzy seriami.
taki trening powinien przyczynic się zarówno do utrzymania istniejącej masy a także do poprawienia jaj jakości.
ale- głównym czynnikiem w tym celu jest odpowiednia dieta ze zwiększoną ilością białka, dobranym do celu zaspbem węgli/nie za mało bo zlecisz z masy, nie za dużo bo nie poleci ci tłuszcz- sprawa w sumie dość indywidualna na testowanie na sobie metodą prób i błędów/, tłuszcze w zależności od ilości węgli - jeśli ich więcej to tłuszczy mniej i odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1702
j/w

http://www.efektus.ok1.pl - Siłownia Toruń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 455
cwiczenie podstawowe? kurde wiem ze rozpisanie treningu to troche zabawy ale jesli ktos by sie znalazl taki uczynny to bede za***iscie dzwieczny:) jestem kompletnym laikiem w tych sprawach w domu cwicze sobie na czuja , na mase jakos to idzie ale ten trening o ktory sie pytam to juz wyzsza szkola jazdy chyba.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja jestem b. uczynny więc robie dla ciebie więcej niż powinienem- reszta należy do ciebie/jak co to najwyżej ocenimy gdy to już "utkasz"/.

masz tu link gdzie znajdziesz jeśli nie wszystko to prawie i to w b. wielu tematach- https://www.sfd.pl/temat273747/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja + jogging

Następny temat

Masówka do oceny

WHEY premium