SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren Acetat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
ritual ja tam fatu nie zauwazylem zeby palilo to jest stak samo jak z testosteronem tez pisze ze pomaga w urtacie taknki tluszczowej zreszta ja bylem na trenie na diecie masowej wiec nei wiem wiem tylko ze sajdy to jest prawda i wcale przeogromenj masy na tym nie zrobisz ale idzi dobrej jakosci i sila mi ogromnie poszla.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Tren to typowy cutter więc chyba nikt się "ogromnej masy" po nim nie spodziewa;)

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1789
BadMad tren pali tłuszcz na tej samej zasadzie jak każdy inny androgen. A, że androgenem jest naprawdę mocnym to efekt ten lepiej można zaobserwowac.

Stwierdzenie, że tren to typowy cutter więc nikt nie spodziewa się po nim niezwykłej masy jest błędne. Masę na nim można zrobic zdecydowanie dużą!

Manzano. Just like that.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Więc w wysokim poziomie androgenu upatrujesz zdolności trenu do "palenia" bf?Oksymetholon również jest bardzo silnie androgenny i cio?Tren przy swych właściwościach androgennych nie konwertuje do dht stąd ten efekt;)

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Masarniak, mysle o 75mg/E3D przez pierwsze 4 tygodnie, bazowo 8 tygodni testosteron eanthate + po trenie 5-6 tygodni winstrol depot.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Więc w wysokim poziomie androgenu upatrujesz zdolności trenu do "palenia" bf?Oksymetholon również jest bardzo silnie androgenny i cio?Tren przy swych właściwościach androgennych nie konwertuje do dht stąd ten efekt;)

bad coś namieszałeś

androgeny i hormony tarczycy uwrażliwiają receptory adrenergiczne przez co katecholaminy dzialają efektywniej, co oznacza palenie fatu. stopien androgenności ma tu duze znaczenie

oxymentolon tez nie konwertuje do dht a to ze jest silnie androgenny nic nie da w tym przypadku bo samoistnie wykazuje powinowactwo do receptorów estrogennych przez co powoduje retencję

ale chyba chodziło ci o estrogen a nie dht, sam juz nie wiem


wiem ze siła to pojęcie względne ale czy twoim zdaniem 45 pkt oxymentolonu w indeksie androgenności do durzo?


Zmieniony przez - klufczyk w dniu 2006-02-15 00:06:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
no pewnie że chodziło o estrogen.Tren przy silnym wskaźniku androgennym nie wykazuje powinowactwa do estrogenów. A antek nie konwertuje bo sam jest pochodną dht,ale w tym przypadku mechanizm pobudzania receptorów estrogenowych jest inny.Jaki dokładnie nie wiem chętnie się dowiem

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
A w kwestii indeksów a/a to są trochę nie do końca wiarygodne,no ale można przyjąć za pewnik że zarówno tren jak i para ma wyższy wskaźnik androgenności niż oksimetolone/który de facto właśnie odstawiłem/

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30754
enyama: jakiej firmy ten tren stosujesz?
podawaj na bieżąco jakie są efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Tu spore znaczenie ma prowadnictwo receptorowe .
Co do amtka tez odpala prolaktyne ale w małym stopniu
Co do trenu to jego wielke prowadnictwo ma duze znaczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny

Następny temat

Decadurabolin w połączeniu z testo prolongatum

WHEY premium