SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren Acetat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Bad i jakie wrazenia po antku?
zadowolony z efektów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7864
TRen z EAP własnie odstawiłem nie jestem chyba jeszcze gotowy na taki towar w niedziele wbiłem pierwsze 0.5ml wszystko ok spałem jak zabity w poniedziałek na treningu niesamowity power masakra nie czułem cięzarów(fakt ze razem z trenem poszedł 6 strz deki z organon pakistan 200mg)Po treningu czułem się lux za to noc nie przespana nie mogłem zasnąc..we wtorek trening spieprzony bo byłem nie wyspany wczorajsza noc juz lepiej odstawiłem tren zrobię cykl z samego trenu+winko w wakację cholernie mocny towar.Schudłem kg przez te nieprzespane noce...;-/mam nadzieję,że dzisiaj zasne juz bez problemów
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 455 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6338
Tez slyszlem ze tren EAP to siekiera!!! Na nerki trzeba uwarzac((

Born To Win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
to ciśnienie pewnie, trzeba się odpowiednio przygotować nie ma to tamto,prestarium całodobowe plus inne gugle oraz dieta na utrzymanie krążenia w ryzach i spoko dajemy radę,właśnie od jutra zaczynam kombinację acetatu z parą.
Altis antek turecki to widać rożnicę między androlikiem bd.Ginekomastia mi się właczyła po 5 dniach,pierwszy raz w życiu!I co ciekawe,uspokoiłem estrogeny w 3 dni 20,10,10 mg nolvy,potem nic i było ok.W sumie ciągnąłem 12 dni z ethylostrenolem 50 mg/e2d,teraz zamienię antka na tren.Przekroczyłem wreszcie granicę 105 kg,przy tym samym bf.Wzrost siły daje się odczuć po kilku dniach i to od razu o 5,10 kg na podstawowych ćwiczeniach.Generalnie odstawiłem antka bo wątroba dawała sięwe znaki,niestety nie powstrzymałem się od % ale spokojnie do tych 110 kg bym dociągnął,i potem cięcie.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 383 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42990
bad jak mozesz opisz swoj cykl ,oslonki i wszystko co z tym zwiazane

zycie jest zbyt krotkie zeby byc malym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30754
a czy stosował ktoś może tren z eurochemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7864
BAD tak jak mówisz to przez cisnienie miałem 170/100 zbijem tertensivem i juz jest ok,na tren zdecydowanie za wczesnie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7864
Zet produkty z EC sa dobre pod waruniek,że bierzesz z dobrego żródła;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 455 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6338
Ja tez sie chyba skosze na trenik EAP)) na wakacje bedzie cacy))))))

Born To Win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
Ja tez wlasnie jestem 10 dzien na cyklu prop+tren EAP i mam takie same odczucia przez pierwszy tydzien teraz troche sie uspokoilo bo zbilem cisnienie kapsulkami czoskowymia. Ale dokladnie tak samo problemy ze spaniem, energia rozrywa na trningu ciezar pali sie w rekach. Jak ktos
bral tren to wie o co chodzi. A wiec na duzy plus!!! Po cyklu dam foty przed i po to sami ocenicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny

Następny temat

Decadurabolin w połączeniu z testo prolongatum

WHEY premium