SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren+prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 12 dni Przeczytanych tematów 17
1. WIEK:28
2. WAGA:95
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:108
-udo:55
-talia:90
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 miesiące Enan 200mg/ml
8. TRENING:6x w tygodniu
9. CEL CYKLU: Zwiększenie masy mięsniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Ciągle ten sam cykl
11. POZIOM BF%: ok. 40%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):2500 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110
-martwy ciąg:150
-przysiad:130


Dzień dobry, mam pytanie. Od 1.5 miesiąca biorę trena 200 mg/ml raz w tygodniu. Nie widzę zadnych efektów, ani skutków ubocznych. Wydaje mi się ze to lipa , może ktoś potwierdzić te przypuszczenie?
Jeszcze mam pytanie odnośnie stony - czytałem , że opinie ma dobre. Czy to jest możliwe, czy raczej przyjdzie kolejny syf? Oczywiście wiem , że nikt nie zamawia przez internet z użytkowników SFD, ale może ktoś coś słyszał i chcę się podzielić plotkami?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-04-18 11:54:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40098
Wyślij flakon do badań i po problemie, nikt ci nie wywróży z fusów czy coś tam siedzi czy nie ;)
No dla mnie sklepy internetowe to taka trochę desperacja dla mnie ;) na siłowni gdzie trenujesz napewno co drugi by Ci coś dał jakbys dobrze zagadał xD chociaż mógłbyś reklamacje złożyć, a tutaj dupa xD opiniami się nie kieruj bo co to za problem z botów sobie narobić xD
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669885
Nie podajemy stronek
Diety brak 2 cykl i tren w jakim to celu ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 12 dni Przeczytanych tematów 17
LevelPl
Wyślij flakon do badań i po problemie, nikt ci nie wywróży z fusów czy coś tam siedzi czy nie ;)
No dla mnie sklepy internetowe to taka trochę desperacja dla mnie ;) na siłowni gdzie trenujesz napewno co drugi by Ci coś dał jakbys dobrze zagadał xD chociaż mógłbyś reklamacje złożyć, a tutaj dupa xD opiniami się nie kieruj bo co to za problem z botów sobie narobić xD

No właśnie zagadałem i otrzymałem to, a reklamacji chłop nie przyjmuje bo już gadałem. Zapewnia tylko , że wszystko jest w porządku, a że to mała miejscowość to nie ma innych rozwiązań. Oprócz ciągłych ataków alergii czyli swędzenia całego ciała ( ratuje mnie zyrtec za każdym razem ) nie widzę żadnych zmian czy to w wyglądzie czy to opisywanych skutków ubocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 12 dni Przeczytanych tematów 17
lodzianin1
Nie podajemy stronek
Diety brak 2 cykl i tren w jakim to celu ?

Jest dieta, 2 cykl opisany bo wcześniej miałem styczność z oxa, boldkiem ale krótki więc nie wrzucałem go nawet. Wszystkie te substancje wydają mi się jakieś dziwne, bez żadnych efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669885
3 opcje
Środki lipa
Dieta leży
Treningi leżą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
nie wiem na ile przyłożyłeś sie do wypełnienia ankiety, ale:

6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:

8. TRENING:6x w tygodniu

11. POZIOM BF%: ok. 40%


te punkty sprawiają, ze nic dziwnego, ze nie ma zmian w sylwetce. Po 1,5 miesiaca bylyby jakiekowliek efekty przy dobrym treningu i diecie. Z drugiej strony 200 mg trena, dlugiego, to nie jest jakas ilosc, ktora by byla game changerem i powodowala, ze nasza sylwetka wystrzeli mocno z efektami. Podzielamrownie ztutaj opinie chlopakow, ze dobor srodka na okres masowy, z taki doswiadczeniem jest malo trafny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kryształki w npp

Następny temat

Nabicie sylwetki po oxie - jak długo?

WHEY premium