SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec sponsoruje: ***Kij'n'Marchewka*** 2013

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja konsultuję z Fela_72 . Fitnessów nie prowadzę ani nie uczęszczam

Zmieniony przez - okurasei w dniu 2013-09-26 09:15:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Martucca
Czy są tutaj panie prowadzące zajęcia fitness? Jeśli tak, to poszę podajcie, ile godzin tygodniowo

Oraz:

Która z pań ma możliwość konsultacji twarzą w twarz z poważnym trenerem personalnym w sprawie techniki ykonywania ćwiczeń?


kolezanka Bziu mysle ze moglaby mi pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ustaliłaś to z nią, czy po prostu "myślisz"? Bo o ile wiem, Kinga na chwilę obecną ma trochę inne plany, niż siłownia.

Magali
Czuwa nade mną mistrz Polski w trójboju siłowym wiec myslę, ze o technice ćwiczeń coś tam wie


To ten, którego dopiero poszukujesz w Katowicach?

Dochodzą mnie też słuchy, że pojawiły się tu deklaracje ze strony innych osób mieszkających w okolicach Katowic, iż pewna doświadczona użytkowniczka sprawdzi technikę, tudzież będzie z nimi trenować.
Czy ona o tym w ogóle wie?

...

Radzę nie ściemniać. To i tak wyjdzie na jaw, a kłamczuchy redukują swoje szanse na uczestnictwo w konkursie do zera.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-09-26 09:57:43
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Martucca
Ustaliłaś to z nią, czy po prostu "myślisz"? Bo o ile wiem, Kinga na chwilę obecną ma trochę inne plany, niż siłownia.


Mowi,ze popaczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc nie rzucaj deklaracji, póki nie będzie pewności
Bo trochę niegrzecznie decydować za trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam trenera pod ręką, którego jestem pewna, konsultuje z nim technikę. a w razie czego, jeśli zajdzie potrzeba, mogę spotkać
się z Ann, bo wiem,że jest z moich okolic

.................

może źle to zabrzmialo, nie umawialam sie z Ann, jeśli ona miałaby czas i oczywiście jeśli trzeba by bylo konsultowac z kimś jeszcze technike, to wtedy ewentualnie moze moglabym sie z nia spotkać, o tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8370
Martucca
To ten, którego dopiero poszukujesz w Katowicach?

Dochodzą mnie też słuchy, że pojawiły się tu deklaracje ze strony innych osób mieszkających w okolicach Katowic, iż pewna doświadczona użytkowniczka sprawdzi technikę, tudzież będzie z nimi trenować.
Czy ona o tym w ogóle wie?

...

Radzę nie ściemniać. To i tak wyjdzie na jaw, a kłamczuchy redukują swoje szanse na uczestnictwo w konkursie do zera.


Marta, tak, jak pisałam w moim dzienniku, może jestem nadgorliwa ale chciałabym sprawdzić technikę jeszcze z kimś.
W ramach sprawdzenia wiarygodności mogę przesłać jego nazwisko na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Ja moge korzystac tylko z porad instruktorow z silowni - jedni sa lepsi - drudzy wiadomo :) Jakby co to udam sie do tych do ktorych mam wicej zaufania lub trenera z usulg ktorego korzystalam bedac na wakacjach (ale niestety nie twarza w twarz)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lekka dieta+ćwiczenia=efekty?

Następny temat

20.09 Video Czat z Dietetykiem i Trenerem Personalnym

WHEY premium