SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Night Protein - pytanie o wartości odżywcze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2126
Mam pytanko dnośnie wartości odżywczych. Zakupiłem białko Trec - Night Protein i pani w sklepie powiedziała, że jest napisane iż rozrabiać z 200 ml mleka, to powinno się z wodą... Ogłupiła mnie kompletnie!!!
Na opakowaniu jest sposób przyżądzenia :

NIGHT PROTEIN BLEND stosuje się według zapotrzebowania od 1 do 2 razy dziennie. Jednorazowa dawka to 40 g preparatu ( 2 czubate łyżki stołowe).Preparat należy wymieszać ( używając do tego szejkera) z 200 ml mleka. Następnie gęsty pudding powinno się jeść łyżką.

Wartość odżywcza w 100g
- Białko 75,58 g ,
- Węglowodany 9,50 g,
- Tłuszcz 1,67 g,

Skład w 100g
- Kazeninian wapnia 67 g ,
- Białko jaj 15 g,
- Peptyd glutaminy 5 g,

i teraz powiedzcie mi czy te wartości są rozpisane dla samego proszku, czy już po rozrobieniu z mlekiem ?

ja przyjąłęm,że rozrabiam z wodą to mam 30,5g białka, 0.7g tłuszczy, 3.8g węglowodanów, czy poprawnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3008
masz sama zawartosc skladnikow odzywczych w proszku...
jezeli bedziesz go rozrabail z mlekiem, te wartosci ulegna zmianie...doda sie troszke bialka, ww,t

tyle ze night protein to bialko na noc, wiec bierz je z woda,
bez mleka

Zmieniony przez - Arczi370 w dniu 2008-01-11 19:22:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2126
Zamierzam stsować je jako ostatni posiłek przed nocką.
Dziekuje za wyjaśnienie, bo troszkę mnie skołowała ta sytuacja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3008
wporzo, na ostatni posilek daj tez trocjhe sera bialego(twarogu)
nie zastepuj calkowicie posilku odzywkami, chyyba ze to konieczne;p
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie witaminy potrzebne?

Następny temat

Jak polaczyc

WHEY premium