SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trawa a doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
a mnie cos kumpel na sianko dzisiaj namawia zobaczymy czy ulegne hahahaha a nie palilem z rok czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
bo to ZUPEŁNIE CO INNEGO.
pewnie nawet dokładne procesy chemiczne nie są znane, ale i tak teoria teorią i praktyka może być CAŁKIEM INNA.


Sorry, jak jakis milosnik gandzi rozpieprzy Ci rodzine samochodem, to bedziesz wnikal jakie byly u niego procesy chemiczne?
Sprawa jest prosta - jestes dorosly to sobie jaraj. Ale musisz pamietac, ze Twoja wolnosc konczy sie tam, gdzie zaczyna sie moja. Czyli paliles - nie prowadzisz. I nie ma zadnych gowniarskich tlumaczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
nie, to nie ja nie prowadzę. Ty nie wsiadasz.

pozaz tym - znasz jakiś przypadek, gdy upalony (tylko upalony, nie upalony+pijany, nadmuchany czy w jakiejkolwiek innej konfiguracji) kierowca spowodował jakikolwiek wypadek, tym bardziej smiertelny?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
jeszcze wyrośniecie z tego, prawie każdy przechodzi taki okres, tylko że u niektórych trwa to znacznie dłużej. a tłumaczenie "bo arnold palił..." jest conajmniej nietrafione. ogarnijcie się trochę, palenie czegokolwiek to głupota i nie ma co tu rozkminiać czy szkodzi czy nie. niestety człowiek jest słabą istotą i podatną wielu nałogom. nie popieram siłowni i ćpania, ale też doskonale wiem jakie życie byłoby monotonne bez używek.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
nie, to nie ja nie prowadzę. Ty nie wsiadasz.

Nie, Ty nie prowadzisz. A jak prowadzisz, to idziesz siedziec.

pozaz tym - znasz jakiś przypadek, gdy upalony (tylko upalony, nie upalony+pijany, nadmuchany czy w jakiejkolwiek innej konfiguracji) kierowca spowodował jakikolwiek wypadek, tym bardziej smiertelny?

http://www.psychologia.net.pl/serwis.php?level=2,182 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
b. madrze.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
'a gadki o tym, że trawka to narkotyki i mnie niemiłosiernie wkurviają.'
Bronisz tego za wszelka cene tez tak mialem kiedys.
To ze macie 'szybsze reakcje' to nic wiecej jak zludzenie pamietajcie o tym ze jest odwrotnie bo sie wkrecacie
Dragi nie oglupiaja??Dragi rozluzniaja??Dregi eliminuja napiecia lenkowe??
BuAHAHA najwieksza sciema jaka tylko slyszalem poto zeby wypromowac i zarobic GOWNO PRAWDA nikomu niezycze zeby czul sie tak jak ja sie teraz czuje po latach cpania. Jak niebedziecie mieli sily na podstawowe czynnosci to zobaczycie jakie to jest gowno ilu z was niemoze jesc spac zrelaksowac sie skupic?? i czerpac przyjemnosc z chociazby jedzenia??
Dalbym wiele zeby nigdy nie dotknac narkotykow ale zapozno teraz musze szukac pomocy u specjalistow.... powodzenia w rzucaniu

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
powiedzial doswiadczony przez zycie
cpajacy wiele lat

18latek



Zmieniony przez - Seewy w dniu 2007-03-28 12:45:51

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
jak ktos ma ze soba problemy to we wszystko wpadnie
ilu tutaj jest wjeebanych w saa a psiocza na dragi?
nie ***nie sobie testa to chodzi jak neptyk

saa bardziej wciaga niz opiaty,widze co sie dzieje z kolegami,nie skonczy cyklu a juz uklada drugi.podobnie jest z prochami potrafisz miec umiar to cie to bawi nie potraisz to zaczyna sie rutyna

uzytkownia el_gawel widac poniosla wyobraznia literacka

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2007-03-28 12:55:52

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
To ze macie 'szybsze reakcje' to nic wiecej jak zludzenie pamietajcie o tym ze jest odwrotnie bo sie wkrecacie

Nieprzypadkowo uzaleznienie jest nazywane choroba zaprzeczen.
Uzalezniony bedzie wynajdywal setki takich argumentow.
Nic takiemu nie wytlumaczysz, on wie swoje.
Nachlalem sie bo:
-byly imieniny kolegi
-dziewczyna mnie rzucila
-nie moglem zasnac
Nafukalem sie bo:
- musialem sie przygotowac do egzaminu
- nie chcialem sie zlozyc na imprezce

A najlepszy argument: juz starozytni Hindusi jarali ;>>>
albo - jaram od 10 lat, ale nie jestem uzalezniony, mam nad tym kontrole.
Klasyka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki koks dla biegacza

Następny temat

Odblok do cyklu Prolo + Meta

WHEY premium