SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trawa a doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
Hej mam do was pytanie, czy palenie trawy daje jakieś spadki ? gorsze przyrosty ?
Bo czasem z chłopakami zapale tak dla relaksu i jestem ciekaw co o tym sądzicie, ponieważ temat ten jest mało poruszany lub wogóle na tym forum więc chciałem się zapytać, bo na pewno nie jeden z was czasem sobie zapali.

PS: Mile widziany jakiś artykuł czy coś w tym stylu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
Panowie a wlasciwie nad czym my sie tu zastanawiamy co jest bardziej szkodliwe tak naprawde jak by spojrzec co sie dzieje to wszystko jest szkodliwe : glupi antybiotyk jest szkodliwy owoce spryskane pestycydami sa szkodliwe zywnosc modyfikowana genetycznie jest szkodliwa ostatnio na wykladach nawet mowili ze farbki do jajek sa rakotworcze to oczym my rozmawiamy jak juz nawet jaj pomalowac nie mozna a wy sie o baczke martwicie tak naprawde jak by na to spojrzec to wszystko co teraz kupujemy w sklepie jest albo czyms spryskane zeby bylo wieksze wydajniejsze a czy zdrowe to kto to wie zdrowe to jest na wsi jak sam sobie posadzisz poczekasz az urosnie i zjesz a nie to co kupisz w sklepie!!! po tym poscie zakonczyl bym temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
było juz o tym wiele razy....

np
https://www.sfd.pl/koks+trawa_-t208955-s3.html

dla mnie albo pakujesz albo ćpasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sadze ze cpanie nie idzie w parze z saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
j/Gregor

jedno albo drugie

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
hmm, zauważyłem że tu są dwie typy wypowiedzi ( w tamtym linku) coś w stylu:
1. To jest do dupy nie bierz tego i takie tam.
2. Lepiej ***nąć jointa niż wypić flaszke.

Kurcze szanuje wasze wypowiedzi i nie podważam ich, ale czy może ktoś z was widział gdzieś jakiś artykuł na ten temat.. dużo się można dowiedzieć z artykułu opartego o profesjonalnych lekarzy czy coś w tym stylu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopie siadz sobie spokojnie w fotelu i pomysl po co ci to. chcesz sie bawic to sie baw, a chcesz cwiczyc to cwicz i nie cpaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
ziolko w niczym nie szkodzi przy saa
pale caly czas i jest dobrze,dobrze uspokaja
jak ktos nie pali to jemu ziolo przeszkadza
jak pali to nie i taka gadka

gregor wiadomo ze wszystko uzalenia ale mow ze palenie jointa to cpanie;]

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2007-03-27 21:03:20

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja te uzywki wszystkie pod jedno haslo podciagam, ale to moja indywidualna interpretacja
ogolnie wszystko jest dla ludzi. odnosnie saa nie wiem czy zaszkodzi ale na pewno nie pomoze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
po zazyciu thc mozna znacznie poprawic technike cwiczen
praca miesni odczuwalna jest sto razy lepiej
czemu arni tak dobrze dopracowal kazdy miesien?
bo jaral dzoje

hehe


to taka ciekawostka ktora sam zaobserwowalem nie jest powiedziane ze kazdy bedzie mial takie efekty w koncu nie kazdy moze byc jak arni
zgryw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
no właśnie Ksiedzu też tak sobie tłumacze, że zapalić dla relaksu to nic złego ale od pewnego czasu zaczynam inaczej myśleć, ostatnio włącza mi się agresor jak ktoś mnie pyta o rzeczy które są tak oczywiste że mnie krew zalewa (moja dziewczyna i matka mi często stos pytań takich zadają :/ ) i często jak się tak mocno zdenerwuje, pomyśle sobie, a to dziś zapale dla rozluźnienia :/ to takie trochę niebezpieczne myślenie ;) ahh, chyba sobie podaruje z jutrzejszego jarania :/ dzięki za naświetlenie sprawy.

PS: Co do dziewczyny to nie zaczynam ją tyrać jak się zdenerwuje czy coś takiego : P, pisze to po to żeby nie wyszło że jestem taki i owaki : P Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
Hej mam do was pytanie, czy palenie trawy daje jakieś spadki ?

Oczywiscie. Przede wszystkim sprawnosci umyslowej.
Moze tez podnosic poziom estrogenu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki koks dla biegacza

Następny temat

Odblok do cyklu Prolo + Meta

WHEY premium