SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trawa a doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
el_gawel to żeś doyebał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No to ja mam po****iony organizm raz poszedłem zjarany na siłke ,70 kg mnie do ziemi wbiło ,zero mocy .Ogólnie nie pale bo sie zamulam jakis po***any mam łeb.W zyciu gastrofazy nie miałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
trzeba przejsc swoje zeby czerpac z niej korzysci he he he ;)
dobry dzoj nie jest zly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jesli dżoj to tylko hasz + maria ,jedynie takie toleruje i do tego 2 extazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
zauważyłem ze mam szybsze reakcje podczas jazdy samochodem ujarany-lepsza koncentracja jakby -nie obchodzi mnie nic oprocz samochodu-drogi- i wszytskiego co tylko i wyłacznei z tym zwiazane ...
co do siłowni to paru moich znajomych twierdzi ze im sie lepiej cwiczy -nie probowałęm ale sadze ze mi by nie pasowało
pozatym albo trening=ciezka praca albo zioło=zabawa -takie moje odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
ostatnio poszedlem nastukany na trening i zayebiście udało mi sie wyizolować tricepsy... takiej pracy mięśni dawno nie czułem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
hmm z koncetracja tez sie zdziwilem ze mi sie poprawila np taki glupi przyklad gdy sluchalem muzy to nie zwracalem uwagi na pojedyncze dzwieki po jaraniu zas odwrotnie wsluchiwalem sie bardziej i moglem wyodrebnic pojdyncze dzwieki lol bardzo dziwne .... tak samo z jedzeniem bardziej wyostrza mi sie zmysl smaku

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
wszystskie zmysly sie wyostrzaja, i obniza sie cisnienie

tu macie linka do spoko tematu n w/w temat

https://www.sfd.pl/Narkotyki+Doping-t260606.html

dostalem w nim 1 w moim zyciu soga zoltodziob wtedy bylem ale nie dawalem za wygrana hehe

tu jeszcze raz info potwierdzajace ze obniza cisnienie )

pozdrawiam Kazama

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
ja jaram co dzien i dobry staff. skutek na treningach zero siły jak jade autem to czesto mam dzwona lub inne głupie sytuacje. ale lubie sobie poruchac po jaraniu.

a tak pozatym co sadzicie o "odkurzaniu" w celu szybkiego oczyszczenia receptorów ?
np cykl 16 tyg co 4 tyg "odkurzamy" by lepiej kox działał :)

bedziecie sie smiac ale ja znam strongmana co tak robi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki koks dla biegacza

Następny temat

Odblok do cyklu Prolo + Meta

WHEY premium