SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transport tlenu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
trudno żeby na niekorzyść firmy gadał.
AAKG, Cytrulina oraz inne pochodne argininy bla bla ... agmatyna ... to środki wpływające na pompę mięśniową i optymalne dostarczanie tlenu i subst odżywczych. inna sprawa to oprócz nich dodatkowe składniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
No nie gada na niekorzyść firmy, ale opisuje kolejne składniki i w moim odczuciu suplement rzeczywiście działa tak jak to opisuje. Sama czysta arginina moim zdaniem nie da doraźnego działania, fakt faktem dana partia napuchnie i wystąpi efekt pompy ( porządany lub nie, w zależności od rodzaju treningu) ale zadyszke złapiemy tak samo szybko, przerwy między seriami też się nie skrócą w porównaniu do treningu bez argininy. Podtrzymuje swoje zdanie że tutaj jednak Highkick w tym wypadku sprawdzi się świetnie jako kompletny zestaw różnych składników do tego relatywnie tani i dość dobrze dostępny w celu przetestowania. Nie jest to supel idealny , ale jak już mówiłem w moim odczuciu w tym wypadku sprawdzi się idealnie, do tego ciężko jest dostać próbke czystej argininy lub cytrulliny(Argi są blistry np olimpu ale koszt większy od 1 saszetki HK, cytruliny nie widziałem na oczy solo w jakimś małym opakowaniu, a i duże opakowania czystej cytruliny też nie są jakoś ekstra popularne i nie wiele firm ma je w ofercie)

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-01-01 21:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
UNS ma cytrulinkę jak i aakg solo w powderze, bardzo ekonomicznie- polecam :)

pompa ma wpływ na wytrzymałość;zadyszkę - do zestawu pomperów zawsze daję BA co też ma swój wkład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
No UNS ma cytru i aakg tyle że dalej skoro autor sam nie wie czego chce wydawanie +/- 70zł na puszke czegoś co może nie być tym czego szuka jest moim zdaniem bezcelowe. No BA też jest fajnym wyjściem tylko tutaj znowu koszt na 2 miesiące to około 50zł a też cięźko doraźnie odczuć działanie od pierwszej porcji.

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-01-01 21:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Autor musi dokładnie sprecyzować o co mu chodzi, jest zielony w temacie, musi złapać jakiekolwiek podstawy i dowiedzieć się o co chodzi, bo o suplementach zwiększających ilość tlenu w organizmie nie słyszałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
autorowi chodzi o zwiekszony transport TLENU w organizmie, cos dzialajacego jak epo, zwiekszenie liczby krwinek czerwonych.

nie NO panowie.


jedynie witaminy z grupy B dzialaja w tym zakresie delikatnie.
i trenowanie na wysokosciach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
TomQ-MAG
autorowi chodzi o zwiekszony transport TLENU w organizmie, cos dzialajacego jak epo, zwiekszenie liczby krwinek czerwonych.



Bóg zapłać.
Znasz sposób aby to zrobić? Tak aby realnie odczuć różnicę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprytny3
TomQ-MAG
autorowi chodzi o zwiekszony transport TLENU w organizmie, cos dzialajacego jak epo, zwiekszenie liczby krwinek czerwonych.



Bóg zapłać.
Znasz sposób aby to zrobić? Tak aby realnie odczuć różnicę?

Z tego co wiem to wypady w góry się robi. Jak masz możliwość to stosuj, a z suplementów - nie spotkałem się z takimi. Nie wiem, czy nawet takie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
niestety nie ma tego typu supli. sa tylko leki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
http://potreningu.pl/artykuly/2457/echinacea--prawie-jak-epo , zapoznaj się z artykułem i zwróc uwagę że " W późniejszych badaniach próbowano ocenić wpływ suplementacji jeżówką purpurową na wydolność fizyczną, ale uzyskane wyniki uznać należy za sprzeczne" co sugeruje że przy pewnej grupie odnotowano pozytywny wpływ , kwestia tylko czy placebo czy trzeba mieć jakiś ukryty "gen/hormon" by móc w pełni to wykorzystać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 czy NitroBolon2

Następny temat

Kreatyna SFD pure

WHEY premium