SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tran

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6904
Witam. Mam tran w kapsach i pisza na nim zeby zazywac 3 razy po 2 kaps. z czego wychodzi 2,1g rozlozone na caly dzien. Malo tego. Dalej ostrzegaja zeby nie brac wiecej. Wy piszecie zeby zazywac ok 10g = 28 kaps?. Jak to w koncu lykac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
5-7g starczy
wygodniejszy jest tran w płynie, jeden łyk 2 razy dziennie i po krzyku, a tak cza łykać te głupie nie aerodynamiczne tabsy

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie martw sie jezeli wychodzi z tego 2,1g to mozesz spokojnie wziasc wiecej. Nie tylko wygodniejszy ale i tanie wychodzi tran w plynie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
możesz zawsze olejem lnianym orzechami i rybami uzupełnić

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
tran petera mullera smak cytrynowo naprawde za***isty w smaku jest 27zł za 250ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tez mi bardzo smakuje

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6904
Zapytam tutaj - nie bede robil wielu tematow - mam zamiar kupic CARB BX ale ostrzegaja tam przed czyms takim jak: Fenyloalanina. Mozecie troche rozwinac temat ? Pozdrawiam

Edit - ile carbo ma kcal na 100g??

Zmieniony przez - Warus w dniu 2005-04-15 12:36:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Fenyloalanina jest aminokwasem, z ktorego powstaje w naszym organizmie tyrozyna. Jednak u niektorych osob brakuje genu potrzebnego do tej przemiany. W ten sposob we krwi jest zbyt duze stezenie fenyloalaniny co prowadzi do uposledzenia fizycznego i psychicznego. Jezeli w produkcie wystepuje fenyloalanina producent musi zamiescic taka informacje. Poniewaz jest to choroba spowodowana brakiem genu, wiec gdybys byl chory na fenyloketonurie (tak nazywa sie ta choroba) to bys juz o tym wiedzial w dziecinstwie lub teraz nie byl w stanie pisac na komputerze

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6904
Czyli jesli nie jestem chory moge calkowicie bezpiecznie lykac 50g dziennie tego carbo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
tak, to tak samo jakbys zjadl 250g miecha

Zmieniony przez - Charon w dniu 2005-04-15 12:47:02

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
buby gdzie moge kupić tran petera mullera ten w ml

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść, ale bez diety...

Następny temat

woda przyśpiesza metabolizm ?? :)

WHEY premium