SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
swoja droga to ta zasada jest gówniana bo 50% koksu to leki na receptę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omadryn ostatnio blyszczy jak psu jaja, szczegolnie w doradzaniu. Cena podalem z apteki w istambul, wysylaja z receptami itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Showcase
swoja droga to ta zasada jest gówniana bo 50% koksu to leki na receptę :P


no i ze spokojem możesz podać cenę jaka figuruje w aptece, najlepiej odsyłając do strony internetowej apteki oferującej dokładnie taki produkt o jakim mowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Kurcze przymierzam się do cyklu na metce prawdopodobnie na polskiej bo jest w miare czysta i nie wysypuje tak mocno... Z pryszczami walczylem z 5 lat nic nie pomagalo , przykułem 20 szotow enatanu i tagedia sie rozegrala na moim ciele twarz klata barki plecy rece ... No ale po 8 miesiacach jechaniu na izoteku 40 mg dziennie chyba wyleczylem sie do cna ... Od zakonczenia leczenia minely 3 miesiace i 0 pruszczy nic a nic i tak sie zastanawiam czy warto zazurzic ssa w postaci mety a pozniej tak styczen luty jakis cykl meta/tesc/deka/. Mam nawet jeszcze ze 2 blistry izo :)

Doradzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po pierwszej to polskiej mety nie dostaniesz, a po drugie o jaką "czystość" Ci chodzi?meta to meta, kwestia predyspozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Showcase a podczas stosowania izo biłeś coś? Bo ja koniecznie muszę zacząć kurację a z testa schodzić raczej nie mam zamiaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Nie nic nie bilem. Po pierwszym cyklu mnie wysypało i do dzisiaj mam obawy przed nawrotem :( i dlatego mam takie wahania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Czytaj, to nie do Ciebie. Chyba, że Showcase to Twoje alter ego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Hubert ja izo lecialem rok w miedzy czasie zrobilem 2 cykle iniekcyjne,trądziku do dzisiaj nie ma nawet na pct.Pamietam ze na winstrolu lubiło cos wyjsc ale juz nie biore orali wiec skóra czysciutka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5885
Pany leci enan,deka,meta , można do tego Izo? Kiedy widać efekty Izo czy to raczej na kilka m-cy leczenie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które wino (oral) lepsze? Flor Medico czy Balkan?

Następny temat

pierwsze kłucie czyli .... + metka

WHEY premium