SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Total Crunch z mango co sądzicie o tym urządzeniu ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Moja krewna dzięki takiemu urządzeniu pozbyła się problemów z plecami! Mnie samej było trudno w to uwierzyć, a jednak... Wszelkie zajęcia wymagające długiego schylania się (np. prace w ogródku) robiła na kolanach, inaczej nie dawała rady. Po tym, jak kupiła ten sprzęt (i zaczęła ćwiczyć) po pewnym czasie problem się skończył (robi po 100 powtórzeń). Teraz może pracować schylając się i nic jej nie boli.
Owszem, jeśli komuś zależy na wyrobieniu masy i uzyskaniu szpanerskich mięśni, to oczywiście się nie sprawdzi. Ale to nie znaczy, że jest do niczego! Przyda się, jeśli chce się zacząć ćwiczyć, odchudzić lub ogólnie zadbać o kondycję.
Po drugie jest w zasadzie bezgłośny, co przy małym, śpiącym dziecku bywa niezastąpione.
Po trzecie niektóre modele są składane i za to cenię je najbardziej. Myślę, że wielu ludzi nie ma tyle miejsca w mieszkaniu, by na stałe umieścić sporą "zawalidrogę" w postaci choćby rowerka.
Tak więc zależnie od sytuacji może być śmieciem lub bardzo przydatnym urządzeniem
20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
Witam moja siostra kupiła a ja się przymierzam po rzuceniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Ludzie nie osłabiajcie mnie . Wy tak poważnie chcecie kupować te "cudo" ? I wierzycie w te brednie. Jednak Ci co tworzą te sprzęty i reklamy wiedzą co robią. Bo jak widać są tacy co się na to nabiorą.
1

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Cóż poradzić. Ciekawe ile z takich postów jest prawdziwych a nie reklamą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
spokooo
zęby na tym cwiczyć to musisz mieć dęte a nie bzdury piszecie zacznij się dobrze od zwywiać ro zobaczymy


sama dieta nic nie da, ruch też jest wskazany. Poza tym nie uważam zebym sie zle odżywiała i musiała stosować diete. przytyłam po rzuceniu palenia i tej nadwyżki chciałam sie pozbyć. ponadto nie mam czasu na bieganie czy chodzenie na siłownie. a na totalu wystarczy 10-15 minut co drugi dzień. efekty są i to jest dla mnie najważniejsze. 6 kilo w 2 miesiące bez wyrzeczeń i katowania. kondycja o wiele lepsza niz była. i o to właśnie mi chodziło. i jeśli ktos własnie takich efektów oczekuje to z czystym sumieniem polecam
18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupic!

Następny temat

Trening na paluchy u dłoni

WHEY premium