SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tosty owsiano - białkowe By acidrinker

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
tak posmaruj chociaż troche :P a co do tych jajek to poczekamy na pana majkela ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oka, dzieki, ale niech pan majkel lepiej sie streszcza, bo ja juz glodna jestem i nie wiem ile tych jaj mam tam wrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Spróbuj dać z 6 powinno wyjść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wtedy to juz bedzie prawdziwa jajecznica z owsianymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
tzn., ja dodawałem takie średnie jajka ... więc postanowiłem dodać o 1 więcej niż w przepisie ;)

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to gicio

Tosty będą jutro, bo z tego wszystkiego zapomniałam kupić jajek Na pewno zdam relację

A jeszcze takie pytanie, myślicie że zamiast jabłek można dosypać wiórek kokosowych? Bo jakoś za jabłkami nie przepadam, za to uwielbiam wszystko co kokosowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
moim zdaniem tak ;) Ja dodałem jabłek i cynamonu i chyba za mało tych jabłek wrzuciłem bo rewelki nie było ... ale wszystko co zdrowe nie musi być pyszne ;] ale mimo to SOG leci za pomysł ;)

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
dawaj dużo jabłek i cynamonu to będzie jak szarlotka :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zrobię modyfikacje i dorzucę ananasa i wiórki i będzie Pina Colada w wersji SFD ha!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
daj znać jak wyjdzie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omlet

Następny temat

Płatki owsiane - pytanie

WHEY premium