SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tosty owsiano - białkowe By acidrinker

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
miałem to samo co pan UP i musiałem potem całą tostownicę skrobać ;F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
miałem to samo co pan UP i musiałem potem całą tostownicę skrobać ;F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
właśnie skończyłem skrobać ;]
i co zrobiłeś ? A jakbym tostownice nasmarował olejem ?

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
własnie na instrukcji pisało żebym polać olejem, to sprobowalem ale nie za wiele dało no i mama powiedziała żeby mokrą szmatką zbierać to wszystko no i po jakimś czasie poszło wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
sam pomysł jest dobry, tylko przydało by się coś co by lepiej trzymało te całe "ciasto" na te tosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
ale mi chodziło przed ponownym robieniem "tostów" ;P Aby przed to posmarować tostownice olejem :p
Już czystą mam tostownicę ;)

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
aa xD to ja przed zawsze wlewam troche na ręcznik papierowy oliwy lub oleju i rozsmarowuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
i mam rozumieć że pomaga ?

EDIT: Dodałem jajko, tostownice posmarowałem tłuszczem i wychodzą takie jak na zdjęciach ;]

Zmieniony przez - majkel14a w dniu 2013-01-20 22:25:13

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Znaczy mi to pomaga w nieprzyklejaniu sie, a z tym jajkiem to dodales o 1 wiecej niz w przepisie i lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ile tych jajek panowie? Bo mam zamiar dzisiaj pobawic sie w kucharke

Rozumiem ze sprawa smarowania tostera zostala rozstrzygnieta na plus, czyli lepiej posmarowac chociaz troche bo inaczej wszystko pojdzie sie je.bac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omlet

Następny temat

Płatki owsiane - pytanie

WHEY premium