SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Steve Cunningham [22 Grudnia]

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15118

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
A później będzie koniec świata i dzikie węże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam na orgu komentarze stacha azbesta betona Copa ,można się posrać ze śmiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 352
Po takiej "wygranej" to Góral musi wyciągnąć poważne wnioski co do trenera, co do masy bo widać jakby nosił na sobie 10 kg mięcha balastu. Ręce szybkie ale tułów- tragedia. Na koniec wiadomo szkoda Cunninghama. Koncze bo i tak tylko powielam temat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
pyra1990 jestem na 10 stronie

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Szkoda komentowac. Jeden wielki wal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
werdykt jak w Pudzian vs Thompson
szkoda slow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 710
Co to miało być? Adamek jest coraz gorszy. Jakie on błędy popełnia np. robi krok w przód bije lewy prosty i zostaje w takiej pozycji z opuszczonymi rękoma, wiadomo jak to się kończy dostaje dwa proste strzały albo prawy bezpośredni. Najlepsza jest jego mina w takiej sytuacji. Nie wspominając już o jego błyskawicznych przejściach do pół dystansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Adamkoju chodzi tylko o to,zeby dostać walkę z Kliczka i zgadnąć Duża kasę za walkę.Smutne ale prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206
Na żywo walkę oglądałem od 9 rundy. Wszedłem na jakiś bokserski chat i pytam jak mu szło we wcześniejszych rundach no to piszą, że jakieś 7:2 dla Cunna. Skoro tak to Adamkowi zostało tylko KO. Przy takim punktowaniu werdykt wydawał się formalnością, a tu nagle zamieszanie, niespodzianka, wałek(?). Zerknąłem jednak na walkę jeszcze raz na youtube (od początku) i moim zdaniem żadnego wałka nie było. Owszem walka była wyrównana, ale ze wskazaniem (czy się go lubi czy nie) na Adamka. Wystarczy spojrzeć na karty sędziowskie. Większość rund była punktowana w obie strony. A jak ktoś spojrzy na te karty jeszcze dokładniej wtedy zrozumie skąd owo zamieszanie przy ogłaszaniu werdyktu. Wystarczy chwilę pomyśleć. Dla ułatwienia wskazówka: żadna z rund nie było punktowana inaczej jak w stosunku 10:9 dla jednego z pięściarzy (bez niczego ekstra). Nie jest tak, że jakiś sędzia coś później zmienił jak to zasugerował autor jednego z artykułów na znanym bokserskim portalu bokser.org już po walce.

Zmieniony przez - barcaforever w dniu 2012-12-23 13:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Też w sumie mi się wydaje, że wygrał Tomek, rundy był wyrównane i nie zaprezentował się tak jak każdy by chciał, gdzie większość typowała dominację i KO, a Steve uciekał i był świetnie przygotowany stąd taki obraz walki.

Zobaczymy co dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate Kyokushin Budapeszt 2012

Następny temat

uraz głowy-boks

WHEY premium