SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Jason Estrada

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1627
Ad3. Uzasadnij, to, czemu sadzisz, że Adamkowi brakuje talentu?

Uważam, że nie tyle brakuje, co nie ma go w takiej ilości jak miał Andrzej :) Przede wszystkim uważam, że Tomek nie nadaje się tak do wagi ciężkiej jak Andrzej.

Ad4. Te paski i tytułki są drogą na szczyt, później wielkie walki, jak Adamek będzie brany poważnie pod uwagę. Tylko z kim te walki jak HW leży?

O to się głównie rozchodzi w przypadku Adamka, z mojej strony. Boksera da się przetestować, porównać przynajmniej pobieżnie wyłącznie w walkach. Dla mnie w jakiś sposób miarodajne jest to, że Andrzej w o wiele trudniejszych czasach zrobił o wiele większą furorę, niż Adamek w tych słabych. Nie jest już młody, nawet jeśli wymęczy jakiś tytuł, to nie bardzo zmieni moją opinię.

Jako sprzedajny bokser,

Może to po prostu inteligencja? (porównaj teraz Gołotę i Tysona - życie nie kończy się na ringu, trzeba za coś żyć, ciosami siebie i rodziny nie wykarmisz).

który nie umiał zdobyć tytułu.

Myślę, że umiał wyboksować tytuł, reszta nie zależała od niego (patrz walka z Ruizem i Byrdem).

Ad6. To czemu po walce z Adamkiem nie zakończył kariery?

Może nie chciał kończyć w takim stylu, a może po prostu szkoda mu kończyć, bo boks to jego życie i chce się jeszcze pokazać fanom w rękawicach, można tylko gdybać :)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Dobra skończmy juz temat starego Gołoty,popatrzcie,ze dyskutujemy z gościem,który ma avatara z Gołotą ;)Fanowi nic nie wytłumaczysz.

Nie jestem fanem Adamka ani Gołoty dlatego nie mam klapek na oczach ;)

http://www.bokser.org/content/2010/01/31/084514/index.jsp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1627
1.Nie urządzaj tu sobie drużyny, każdy odpowiada za siebie.

2.Nie oceniaj ludzi po avatarach (10 DAN już próbował to robić).

3.Nie sądzę, żeby ktoś musiał mi coś tłumaczyć, wymieniamy poglądy.

4.Twoja wypowiedź to zero argumentów, więc najszybciej to właśnie Ty masz klapki na oczach. Ja spokojnie argumentuję swoje wypowiedzi i trzeba chyba być na prochach, żeby uznać mnie za fanatycznego fana, który broni swojego idola za wszelką cenę. Jestem po prostu realistą.

PS Avatar z Gołotą mam dlatego, że śmiesznie wyglądał taki zarośnięty w skórze, więc radzę luźniej podchodzić do for i avatarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Robisz tutaj spam ciągle,to nie temat o Gołocie...

Wogóle nic nie argumentuje,bo to nie jest temat o tym kto lepszy zołota czy Adamek.

Gołota nie jest tu tematem tylko walka Adamek vs Estrada,jak chcesz gadać o Gołocie,to załóż inny temat...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-01-31 17:53:13

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-01-31 18:02:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1627
Przecież wiesz, że dyskusje są szerokie i luźne, często zdarzają się dygresje i rozmowa może chwilowo stoczyć się na inne, pokrewne tory. Po prostu, trzeba kulturalnie upomnieć i przywołać do porządku, a nie urządzać pyskówki, jakbym był idiotą

Więc koniec, przepraszam za OT, wracamy do tematu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1627
AdamV pytał się, kiedy będzie walka.


niedziela 07.02.2010 03:00 Polsat
Tomasz Adamek Jason Estrada 180 minut,

W Prudential Center w Newarku widzowie obejrzą 6 walk. W najważniejszej rękawice skrzyżują Tomasz Adamek (39 zwycięstw, w tym 27 przez KO, 1 porażka), najlepszy obecnie polski bokser, i Amerykanin Jason Estrada (16 zwycięstw, w tym 4 przez KO, 2 porażki). 33-letni pięściarz z Gilowic, zajmujący 5. pozycję w rankingu światowym, zdecydowanie góruje nad Estradą doświadczeniem, a ma też nieco lepsze warunki fizyczne. Powinien jednak spodziewać się, że Amerykanin będzie ostro walczył o międzynarodowy tytuł mistrza federacji IBF.

Źródło: http://tv.wp.pl/index.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ale się napinacie Spokojnie, Gołota to już przeszłość, trzeba dbać o teraźniejszość (Adamka). I luzik ma być

Wszystko wskazuje na to, że Przemysław Majewski (11-0, 7 KO) wystąpi - jako drugi, obok Tomasza Adamka, Polak - na gali boksu zawodowego, która odbędzie się 6 lutego w Prudential Center w Newark.

bokser.org
Będzie się ciekawiej oglądało galę

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Świeży syf z bokser.org
Adamek szybkościowo wygląda wręcz znakomicie! Estrada chwali się swoją szybkością ale wydaje mi się że nie docenia i lekceważy Adamka i to odbije się tragicznie dla Jasona...














Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2010-01-31 23:08:54

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
porownywajac adamka do reszty ciezkich jest chyba najszybszy z czolowki i ma najtwardsza szczeke moim zdaniem moze byc mistrzem swiata a z estrada nie powinno byc problemu


Zmieniony przez - Souljahh w dniu 2010-01-31 23:49:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak siły

Następny temat

Ochraniacz na zęby

WHEY premium