SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie djeta ale ..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Więc tak , kasy na ułozenie diety z jakimis piersiami kurczaka itp. nie mam kasy a czesto nawet czasu więc...
Powiem wam , czym sie zsapycham a wy powiecie czy w miare zdrowo jem .
Zacznijmy od tego że mam uczulenie na lektoze czy jak to sie tam pisze ;P
wiec sery , mleko itp odpada .
Więc codziennie jem tak,
Jaja około 5-7 dziennie , są gotowane w skorupkach lecz zółtko najczesciej jest nie na twardo .
Kasza Gryczna + gołąbki lub z jakas wasolą , czasem dodam sobie bób też . No 1-2 w tygodniu jakas poledwica / karkówka z kasza .
Tunczyk w sosie wlasnym , duze kawalki + cebula pokrojona i pozniej robie sobie kanapki z tunczykiem :P Po kazdym treningu jadam jabłko + 2 banany i woda .
Tak mniej wiecej wyglada moje jedzenie kazdego szarego dnia ;)
Co sadzicie o tym ? Coś na mase mi tam pójdzie czy lipa ?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To czy na masę pójdzie to zależy wszystko od bilansu kalorycznego,, rozłożenia posiłków id od bodźca (jeżeli mówimy o masie mięśniowej:D).
Akurat nie masz za dobrze. Na noc nie je się cukrów, chyba że po treningu.
Jeżeli masz problemy z dietą to odżywiaj się według 10 wskazówek żywieniowych - znajdziesz je w tematach podwieszonych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem pomużcie (dieta ) a trener

Następny temat

Diet a ketogenna 4-dniowa

WHEY premium