SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To bedzie prawdziwe wyzwanie ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Witam wszystkich forumowiczow! Jest to moj pierwszy post, przeczytalem pogrubione tematy wyzej wiec postaram sie go nie zmascic :P Otoz w maju tego roku ukonczylem 18 lat i doszedlem do wniosku, ze trzeba cos ze soba zrobic. Mam 187 cm wzrostu i waze okolo 80 kilo. Mam dosc nietypowa, szczupla budowe, w klacie poki co 96 cm, a w okolicach tylka 100, wiec doszedlem do wniosku, ze pomoglby trening gornych partii miesniowych - klata etc. Co Wy na to? Zaznaczam, ze mam powazne klopoty by znalezc w okolicy silownie, sprzet jakim dysponuje to drazek i hantel ok 7 kg. Mam tez spore problemy z odnalezieniem odpowiedniej diety - osoby, ktore wczesniej spotykalem nie potrafily mi w tej kwestii pomoc. Organizm dysponuje tez wydajnym metabolizmem :/ a od czerwca codziennie wykonuje rano i wieczorem jedna serie pompek, aktualnie 40 rano i 40 wieczorem. Czy moglibyscie mi pomoc? Zalezaloby mi szczegolnie na masie. Mam nadzieje, ze zadanie nie jest zbytnio karkolomne. Z gory dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
poczytaj podwieszone w odżywianiu jeszcze,
ułóż dietę.

+
trening domatora na początek ok.
i trenuje się wszystkie partie ciała, nie wybiórczo.

no a póki co szukaj siłki, albo powoli kombinuj własnego/kupnego
sprzęta.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..trening domatora jak najbardziej wystarczy na początek,
tym bardziej jesli nie masz silki w okolicy,
zajrzyj rowniez do ATLASU cwiczen
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tak ma byc i już ?

Następny temat

Zastój?

WHEY premium